"Дүниежүзілік Банктің "Doing Business" рейтингінің индикаторларын мемлекеттік органдарға бекiтіп беру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 164-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 2 тамыздағы № 126-ө өкімі
«Дүниежүзілік Банктің «Doing Business» рейтингінің индикаторларын мемлекеттік органдарға бекiтіп беру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 164-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Дүниежүзілік Банктің «Doing Business» рейтингінің индикаторларын мемлекеттік органдарға бекiтіліп беруде:
реттік нөмiрi 4-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Төлем қабілетсіздігін шешу»;
3-бағанда:
реттік нөмiрi 3-жолдағы «ҚжТКШІА» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмiрлерi 5, 6-жолдағы «ҚҚА» деген аббревиатура «ҰБ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 7-жолдағы «ЭДСМ» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
4-бағанда:
реттік нөмiрi 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Өңірлік даму вице-министрі»;
реттік нөмiрлерi 5, 6-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары»;
реттік нөмiрi 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі»;
ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
«ЭДСМ – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлiгi» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі»;
«ҚҚА – Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«ҰБ – Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi»;
«ҚТКШІА – Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі» деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«ӨДМ – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі».
Премьер-Министр                            С. Ахметов

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 164-р "О закреплении индикаторов рейтинга "Doing Business" Всемирного банка за государственными органами"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 августа 2013 года № 126-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 164-р «О закреплении индикаторов рейтинга «Doing Business» Всемирного банка за государственными органами» следующие изменения и дополнение:
в закреплении индикаторов рейтинга «Doing Business» Всемирного банка за государственными органами, утвержденном указанным распоряжением:
графу 2 строки, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
«Разрешение неплатежеспособности»;
в графе 3:
строки, порядковый номер 3, аббревиатуру «АДСиЖКХ» заменить аббревиатурой «МРР»;
строки, порядковые номера 5, 6, аббревиатуру «АФН» заменить аббревиатурой «НБ»;
строки, порядковый номер 7, аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МЭБП»;
в графе 4:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
«Вице-министр регионального развития Республики Казахстан»;
строки, порядковые номера 5, 6, изложить в следующей редакции:
«Заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан»;
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
«Вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан»;
в примечании: в расшифровке аббревиатур:
строку «МЭРТ – Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«МЭБП – Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан»;
строку «АФН – Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций» изложить в следующей редакции:
«НБ – Национальный Банк Республики Казахстан»;
строку «АДСиЖКХ – Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства» исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
«МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан».
Премьер-Министр                             С. Ахметов