Қазақстан Республикасының экономикасын деоффшорландыру бойынша шаралар кешенін әзірлеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 13 тамыздағы № 138-ө өкімі
Қазақстан Республикасының экономикасын деоффшорландыру бойынша шаралар кешенін әзірлеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов
Қайрат Нематұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, басшы
Дәленов
Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, басшының орынбасары
Әмірханұлы
Уәлихан
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кірістерді талдау және салық және кеден заңнамасы мәселелерін үйлестіру департаментінің директоры, хатшы
Әкішев
Данияр Талғатұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Әмірин
Ғұсман Кәрімұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Баймолдина
Зәуреш Хамитқызы
-
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Бектенов
Олжас Абайұлы
-
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) ақпараттық-талдау департаментінің бастығы (келісім бойынша)
Боданов
Айбар Жиреншеұлы
-
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Жұмаділдаев
Әнуар Серіқұлұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің төрағасы
Ержанов
Аманияз Қасымұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасары
Қасымбек
Ардақ Махмұдұлы
-
«ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының экономика және қаржы бойынша басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қизатов
Олжас Төлегенұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Бақылау және қадағалау әдіснамасы департаменті директорының орынбасары (келісім бойынша)
Қуатбеков
Олжас Жамантайұлы
-
«ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының салықтық жоспарлау департаментінің директоры (келісім бойынша)
Құсайынов Марат Әпсеметұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Кравченко Андрей Николаевич
-
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары (келісім бойынша)
Мақсұтов
Қайрат Берікұлы
-
«Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамының корпоративтік басқару бойынша басқарушы директоры (келісім бойынша)
Омаров
Руслан Ысқақұлы
-
«Сырбар» Қазақстан Республикасы Сыртқы барлау қызметі директорының орынбасары (келісім бойынша)
Рахметов
Нұрлан Құсайынұлы
-
«Самұрық-Қазына» акционерлік қоғамының басқарушы директоры - басқарма мүшесі (келісім бойынша)
Стешенко
Андрей Константинович
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Департамент бастығының бірінші орынбасары (келісім бойынша)
Төлекова
Сәуле Бекзадақызы
-
Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамының қаржы және салық есебі департаментінің директоры (келісім бойынша)
Өтебаев
Мүсірәлі Смайылұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржы мониторингі комитетінің төрағасы
Елеманов
Жанат Қалдыбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы) экономикалық және қаржылық қылмыстарды ашу департаментінің бастығы (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке комплекса мер по деоффшоризации экономики Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2013 года № 138-р
В целях выработки предложений по разработке комплекса мер по деоффшоризации экономики Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов                  - Заместитель Премьер-Министра
Кайрат Нематович              Республики Казахстан, руководитель
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан, заместитель руководителя
Амирханулы                  - директор Департамента анализа
Валихан                       доходов и координации вопросов
налогового и таможенного
законодательства Министерства
финансов Республики Казахстан,
секретарь
Акишев                      - заместитель Председателя
Данияр Талгатович             Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Амрия                       - заместитель Председателя Комитета
Госман Каримович              национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Баймолдина                  - заместитель Министра юстиции
Зауреш Хамитовна              Республики Казахстан
Бектенов                    - начальник информационно-
Олжас Абаевич                 аналитического департамента
Агентства Республики Казахстан по
борьбе с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Боданов                     - заместитель Председателя Агентства
Айвар Жиреншеевич             Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Джумадильдаев               - председатель Налогового комитета
Ануар Серикулович             Министерства финансов Республики
Казахстан
Ержанов                     - заместитель председателя Комитета
Аманияз Касымович             таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Касымбек                    - заместитель председателя правления
Ардак Махмудович              акционерного общества «Национальная
компания «КазМунайГаз» по экономике и
финансам (по согласованию)
Кизатов                     - заместитель директора Департамента
Олжас Толегенович             методологии контроля и надзора
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Куатбеков                   - директор департамента налогового
Олжас Жамантаевич             планирования акционерного общества
«Национальная компания «КазМунайГаз»
(по согласованию)
Кусаинов                    - вице-министр экономики и
Марат Апсеметович             бюджетного планирования Республики
Казахстан
Кравченко                   - заместитель Генерального прокурора
Андрей Николаевич             Республики Казахстан (по согласованию)
Максутов                    - управляющий директор по
Кайрат Берикович              корпоративному управлению акционерного
общества «Самрук-Энерго»
(по согласованию)
Омаров                      - заместитель Директора Службы
Руслан Искакович              внешней разведки Республики Казахстан
«Сырбар» (по согласованию)
Рахметов                    - управляющий директор - член
Нурлан Кусаинович             правления акционерного общества
«Самрук-Казына» (по согласованию)
Стешенко                    - первый заместитель начальника
Андрей Константинович         Департамента Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Тулекова                    - директор департамента финансового и
Сауле Бекзадаевна             налогового учета акционерного общества
«Самрук-Энерго» (по согласованию)
Утебаев                     - председатель Комитета финансового
Мусирали Смаилович            мониторинга Министерства финансов
Республики Казахстан
Элиманов                    - начальник департамента по
Жанат Калдыбековач            раскрытию экономической и финансовой
преступности Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью (финансовая
полиция) (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2014 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының экономикасын деоффшорландыру бойынша шаралар кешенін әзірлеу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов

2. Рабочей группе в срок до 1 февраля 2014 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке комплекса мер по деоффшоризации отечественной экономики.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр                        С.Ахметов