Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жерді және конфигурациясын таңдау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 146-ө өкімі
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жерді және конфигурациясын айқындау жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жақсалиев
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі
Мұхамеджанов
Бектас Ғафурұлы
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі
Ордабаев
Мақсұт Құтымұлы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Атом энергиясы комитеті Атом энергетикасы басқармасының басшысы, хатшы
Әмрин
Ғұсман Кәрімұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Кравченко
Андрей Николаевич
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының орынбасары (келісім бойынша)
Дәленов
Руслан Ерболатұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Құсайынов
Марат Әпсеметұлы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Баймолдина
Зәуреш Хамитқызы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Нокин
Серік Кеңесұлы
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму вице-министрі
Орынханов
Мұрат Қадесұлы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қырықбаев
Арман Оразбайұлы
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі
Скляр
Роман Васильевич
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі
Петров
Валерий Викторович
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі
Ақшолақов
Болат Оралұлы
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі
Баталов
Амандық Ғаббасұлы
Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары
Көшербаев
Ермек Беделбайұлы
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары
Алдашев
Сүйіндік Тасеменұлы
Маңғыстау облысы әкімінің бірінші орынбасары
Шәріпов
Мәжит Бейсембайұлы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Атом энергиясы комитетінің төрағасы
Есімханов
Сұнғат Қуатұлы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі департаментінің директоры
Бектеміров
Қуаныш Әбдуғалиұлы
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісім бойынша)
Оспанов
Серік Кеңесбекұлы
«Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамы басқарма төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)
Жазықбаев
Бақытхан Медеғалиұлы
«KEGOC» акционерлік қоғамы басқарма төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)
Яшин
Сергей Алексеевич
«Қазатомөнеркәсіп» ұлттық атом компаниясы» акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Ли
Валерий Константинович
«Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісім бойынша)
Огай
Алексей Владимирович
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының электр энергетикалық активтерді басқару жөніндегі директоры (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по выбору места размещения и конфигурации атомной электростанции на территории Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 146-р
В целях выработки предложений по определению места размещения и конфигурации атомной электростанции на территории Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Джаксалиев
Бакытжан Мухамбеткалиевич
вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан, руководитель
Мухамеджанов
Бектас Гафурович
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан, заместитель руководителя
Ордабаев
Максут Кутымович
руководитель управления атомной энергетики Комитета по атомной энергии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, секретарь
Амрин
Госман Каримович
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Кравченко
Андрей Николаевич
заместитель Генерального прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
Даленов
Руслан Ерболатович
вице-министр финансов Республики Казахстан
Кусаинов
Марат Апсеметович
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Баймолдина
Зауреш Хамитовна
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
Нокин
Серик Кенесович
вице-министр регионального развития Республики Казахстан
Орунханов
Мурат Кадесович
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
Кырыкбаев
Арман Оразбаевич
вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
Скляр
Роман Васильевич
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Петров
Валерий Викторович
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Акчулаков
Болат Уралович
вице-министр нефти и газа Республики Казахстан
Баталов
Амандык Габбасович
первый заместитель акима Алматинской области
Кошербаев
Ермек Беделбаевич
первый заместитель акима Восточно-Казахстанской области
Алдашев
Суиндик Тасеменович
первый заместитель акима Мангистауской области
Шарипов
Мажит Бейсембаевич
председатель Комитета по атомной энергии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Есимханов
Сунгат Куатович
директор Департамента электроэнергетики и угольной промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Бектемиров
Куаныш Абдугалиевич
управляющий директор акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)
Оспанов
Серик Кенесбекович
первый заместитель председателя правления акционерного общества «Самрук-Энерго» (по согласованию)
Жазыкбаев
Бакытхан Медегалиевич
первый заместитель председателя правления акционерного общества «KEGOC» (по согласованию)
Яшин
Сергей Алексеевич
заместитель председателя правления акционерного общества «Национальная атомная компания «Казатомпром» (по согласованию)
Ли
Валерий Константинович
управляющий директор акционерного общества «Самрук-Энерго» (по согласованию)
Огай
Алексей Владимирович
директор по управлению электроэнергетическими активами акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 1 қарашаға дейін Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жерді және конфигурациясын таңдау жөнінде ұсыныстар әзірлеуге арналған комиссияның қарауына атом электр станциясы салынатын жер және конфигурациясы бойынша негізделген ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешевке жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов

2. Рабочей группе до 1 ноября 2013 года внести на рассмотрение Комиссии для выработки предложений по выбору места размещения и конфигурации атомной электростанции на территории Республики Казахстан обоснованные предложения по месту строительства и конфигурации атомной электростанции.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.
Премьер-Министр                             С. Ахметов