Екатеринбург қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы президенттерінің қатысуымен өтетін Қазақстан мен Ресей өңіраралық ынтымақтастығының X форумына дайындық бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 150-ө өкімі
Екатеринбург қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы президенттерінің қатысуымен өтетін Қазақстан мен Ресей өңіраралық ынтымақтастығының X форумына (бұдан әрі – форум) дайындық бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов             - Қазақстан Республикасы
Қайрат Нематұлы          Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Досаев                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Ерболат Асқарбекұлы      және бюджеттік жоспарлау министрі,
жетекшінің орынбасары
Төребаев               - Қазақстан Республикасы Экономика
Қайрат Қалмұқаметұлы     және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Халықаралық ынтымақтастық департаментінің
директоры, хатшы
Рау                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Альберт Павлович         және жаңа технологиялар бірінші
вице-министрі
Ақшолақов              - Қазақстан Республикасының Мұнай
Болат Оралұлы            және газ вице-министрі
Байжүнісов             - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ерік Әбенұлы             сақтау вице-министрі
Бектұров               - Қазақстан Республикасының Көлік
Азат Ғаббасұлы           және коммуникация вице-министрі
Бөрібаев               - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Асқар Исмайылұлы         және ақпарат вице-министрі
Жақсылықов             - Қазақстан Республикасының Экономика
Тимур Мекешұлы           және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Жұманғарин             - Қазақстан Республикасының Өңірлік
Серік Мақашұлы           даму вице-министрі
Мұхамеджанов           - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Бектас Ғафурұлы          ортаны қорғау вице-министрі
Орынханов              - Қазақстан Республикасының Білім
Мұрат Қадесұлы           және ғылым вице-министрі
Ордабаев               - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Самат Исламұлы           министрінің орынбасары
Тұрғымбаев             - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Ерлан Заманбекұлы        министрінің орынбасары
Есентаев               - Қазақстан Республикасы Спорт және
Тастанбек Құтжанұлы      дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының
орынбасары
Көмекбаев              - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Әли Амантайұлы           қызмет істері агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Әбдібеков              - Ақтөбе облысы әкімінің бірінші орынбасары
Нұрмұхамбет Қанапияұлы
Дүйсембаев             - Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары
Ғұмар Ислямұлы
Көшербаев              - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Ермек Беделбайұлы        бірінші орынбасары
Тұрғанов               - Павлодар облысы әкімінің бірінші орынбасары
Дүйсенбай Нұрбайұлы
Ахметжанов             - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Әнуар Мұратұлы
Бекенов                - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Қайрат Әскербекұлы       орынбасары
Дәрібаев               - Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Мұрат Аманкелдіұлы
Кәрімов                - Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Марат Шайдоллаұлы
Шорманов               - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Ербол Әлімқұлұлы
Әйтенов                - Қазақстан Республикасы Президенті
Марат Дүйсенбекұлы       Іс Басқармасының ресми іс-шаралар және
сыртқы байланыстар бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Қабазиев               - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Манарбек Шәкірұлы        министрлігі Тәуелсіз мемлекеттер достастығы
департаменті директорының орынбасары
Несіпқұлов             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ержан Байқадамұлы        бюджеттік жоспарлау министрлігі Халықаралық
ынтымақтастық департаменті сыртқы
байланыстар басқармасының басшысы
Байжауынова            - Маңғыстау облысының Кәсіпкерлік
Гүлжан Маңғыстауқызы     және өнеркәсіп басқармасының басшысы
Мәдиев                 - «Парасат» ұлттық ғылыми-техникалық
Біржан Мұхамеджанұлы     холдингі» акционерлік қоғамы басқармасы
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Дара                   - «Қазатомөнеркәсіп» ұлттық атом компаниясы
Сергей Маркович          акционерлік қоғамы стратегиялық даму және
халықаралық жобалар департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Қуанышев               - «KEGOC» акционерлік қоғамы жүйелік
Әскербек Досайұлы        қызметті дамыту жөніндегі атқарушы директор
(келісім бойынша)
Асқарұлы               - «Самұрық-Қазына Инвест» жауапкершілігі
Азамат                   шектеулі серіктестігі халықаралық қатынастар
департаментінің директоры (келісім бойынша)
Құндақбаев             - Қазақстан Республикасының Сауда-өнеркәсіп
Абдулла Бағыбекұлы       палатасы президентінің кеңесшісі (келісім
бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке к X форуму межрегионального сотрудничества Казахстана и России в городе Екатеринбурге (Российская Федерация) с участием президентов Республики Казахстан и Российской Федерации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 сентября 2013 года № 150-р
В целях выработки предложений по подготовке к X форуму межрегионального сотрудничества Казахстана и России в городе Екатеринбурге (Российская Федерация) с участием президентов Республики Казахстан и Российской Федерации (далее – форум):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов
Кайрат Нематович
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Досаев
Ерболат Аскарбекович
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, заместитель руководителя
Торебаев
Кайрат Калмукаметович
директор Департамента международного сотрудничества Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарь
Рау
Альберт Павлович
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Акчулаков
Болат Уралович
вице-министр нефти и газа Республики Казахстан
Байжунусов
Ерик Абенович
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
Бектуров
Азат Габбасович
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Бурибаев
Аскар Исмаилович
вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Жумангарин
Серик Макашевич
вице-министр регионального развития Республики Казахстан
Мухамеджанов
Бектас Гафурович
вице-министр охраны окружающей среды Республики Казахстан
Орунханов
Мурат Кадесович
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
Ордабаев
Самат Исламович
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
Тургумбаев
Ерлан Заманбекович
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
Есентаев
Тастанбек Кутжанович
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
Комекбаев
Али Амантаевич
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)
Абдибеков
Нурмухамбет Канапиевич
первый заместитель акима Актюбинской области
Дуйсембаев
Гумар Ислямович
первый заместитель акима Атырауской области
Кошербаев
Ермек Беделбаевич
первый заместитель акима Восточно-Казахстанской области
Турганов
Дуйсенбай Нурбаевич
первый заместитель акима Павлодарской области
Ахметжанов
Ануар Муратович
заместитель акима Карагандинской области
Бекенов
Кайрат Аскербекович
заместитель акима Северо-Казахстанской области
Дарибаев
Мурат Аманкельдиевич
заместитель акима Костанайской области
Каримов
Марат Шайдоллаулы
заместитель акима Западно-Казахстанской области
Шорманов
Ербол Алимкулович
заместитель акима города Алматы
Айтенов
Марат Дуйсенбекович
заведующий отделом официальных мероприятий и внешних связей Управления делами Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Кабазиев
Манарбек Шакирович
заместитель директора Департамента Содружества Независимых Государств Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Несибкулов
Ержан Байкодамович
руководитель управления внешних связей Департамента международного сотрудничества Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Байжауынова
Гульжан Мангисауновна
руководитель управления предпринимательства и промышленности Мангистауской области
Мадиев
Биржан Мухамеджанович
заместитель председателя правления акционерного общества «Национальный научно-технологический холдинг «Парасат» (по согласованию)
Дара
Сергей Маркович
директор департамента стратегического развития и международных проектов акционерного общества «Национальная атомная компания «Казатомпром» (по согласованию)
Куанышев
Аскербек Досаевич
исполнительный директор по развитию системной деятельности акционерного общества «KEGOC» (по согласованию)
Аскарулы Азамат
директор департамента международных отношений товарищества с ограниченной ответственностью «Самрук-Казына Инвест» (по согласованию)
Кундакбаев
Абдулла Багибекович
советник президента Торгово-промышленной палаты Республики Казахстан (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 16 қыркүйекке дейін форумға дайындық бойынша ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қ.Н. Келімбетовке жүктелсін.
Премьер-Министр                            С. Ахметов

2. Рабочей группе в срок до 16 сентября 2013 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по подготовке к форуму.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Келимбетова К.Н.
Премьер-Министр                         С. Ахметов