"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зейнетақымен қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 18 шілдедегі № 111-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 4 қазандағы № 163-ө өкімі
«Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зейнетақымен қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 21 маусымдағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 18 шілдедегі № 111-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зейнетақымен қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 21 маусымдағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 1-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2013 жылғы қазан»;
реттік нөмірі 14-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 19-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2013 жылғы қазан»;
реттік нөмірі 58-жол алынып тасталсын.
Премьер-Министр                            С. Ахметов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июля 2013 года № 111-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пенсионного обеспечения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 октября 2013 года № 163-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июля 2013 года № 111-р «О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 21 июня 2013 года «О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пенсионного обеспечения» следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 21 июня 2013 года «О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пенсионного обеспечения», утвержденном указанным распоряжением:
графу 5 строки, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
«октябрь 2013 года»;
строку, порядковый номер 14, исключить;
графу 5 строки, порядковый номер 19, изложить в следующей редакции:
«октябрь 2013 года»;
строку, порядковый номер 58, исключить.
Премьер-Министр                    С. Ахметов