VII Астана экономикалық форумы шеңберінде Дүниежүзілік дағдарысқа қарсы II конференцияны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 27-ө өкімі
VII Астана экономикалық форумы шеңберінде 2014 жылғы
21-23 мамырда Астана қаласында Дүниежүзілік дағдарысқа қарсы II конференцияны дайындауды және өткiзуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Дүниежүзілік дағдарысқа қарсы II конференцияны дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Б.Т. Сұлтановқа жүктелсін.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2014 жылғы 11 наурыздағы
№ 27-ө өкімімен
бекітілген
VII Астана экономикалық форумы шеңберінде Дүниежүзілік дағдарысқа қарсы II конференцияны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі, төраға
Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі, төрағаның орынбасары
Жошыбаев
Рәпіл Сейітханұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары
Төребаев
Қайрат Қалмұқаметұлы
-
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры, хатшы
Нөгербеков
Серік Нөгербекұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Ақышев
Данияр Талғатұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Рау
Альберт Павлович
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің бірінші вице-министрі
Коржова
Наталья Артемовна
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің жауапты хатшысы
Мұқанов
Мақсат Нұрдәулетұлы
-
«Экономикалық зерттеулер институты» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Қарымсақов
Мұрат Рәтұлы
-
«Ғалымдардың еуразиялық экономикалық клубы» қауымдастығының президенті
(келісім бойынша)
Тәжібаев
Ұлан Қалмұханұлы
-
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының аппарат басшысы (келісім бойынша)
Төлеушин
Қаныш Аманбайұлы
-
«Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісім бойынша)

Об утверждении состава Организационного комитета по проведению II Всемирной антикризисной конференции в рамках VII Астанинского экономического форума
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 27-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения в городе Астане 21-23 мая 2014 года II Всемирной антикризисной конференции в рамках VII Астанинского экономического форума:
1. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению II Всемирной антикризисной конференции.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан Султанова Б.Т.
Премьер-Министр                              С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 марта 2014 года №  27-р
Состав
организационного комитета по проведению II Всемирной
антикризисной конференции в рамках VII
Астанинского экономического форума
Султанов
Бахыт Турлыханович
-
Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан, председатель
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
-
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, заместитель председателя
Жошыбаев
Рапиль Сейтханович
-
первый заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан, заместитель председателя
Торебаев
Кайрат Калмукаметович
-
директор Департамента международного сотрудничества Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, секретарь
Нугербеков
Серик Нугербекович
-
депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Акишев
Данияр Талгатович
-
заместитель Председателя Национального банка Республики Казахстан (по согласованию)
Рау
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Коржова
Наталья Артемовна
-
ответственный секретарь Министерства финансов Республики Казахстан
Муханов
Максат Нурдаулетович
-
председатель правления акционерного общества «Институт экономических исследований» (по согласованию)
Каримсаков
Мурат Ратович
-
президент Ассоциации «Евразийский экономический клуб ученых» (по согласованию)
Тажибаев
Улан Калмуханович
-
руководитель аппарата акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)
Тулеушин
Каныш Аманбаевич
-
управляющий директор акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» (по согласованию)