Жылу электр станцияларының шығарындыларын тазартуды енгізу және ең жаңа технологиялар негізінде өндіріс пен тұрмыста электр энергиясын жаппай үнемдеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 57-ө өкімі
Жылу электр станцияларының шығарындыларын тазартуды енгізу және ең жаңа технологиялар негізінде өндірісте және тұрмыста электр энергиясын жаппай үнемдеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі Климаттың өзгеруі жөніндегі департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Жамбыл облысы әкімінің бірінші орынбасары
Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Түйтебаев
Серік Сүйінбекұлы
-
«Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамы «Генерация» дивизионының басқарушы директоры (келісім бойынша)
Көшімбаев
Марат Болатұлы
-
Академик Ш.Ш. Шөкин атындағы «Қазақ ғылыми-зерттеу энергетика институты» акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Акопьянц
Георгий Саркисович
-
«Энергия» Қазақстандық отын-энергетика жүйелерін ғылыми-зерттеу және жобалау-іздестіру институты» акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша)
Мағауов
Әсет Маратұлы
-
«Kazenergy» Қазақстан мұнай-газ және энергетика кешені ұйымдарының қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің бас директоры (келісім бойынша)
Оразалинов
Шаймерден Әбілмәжінұлы
-
Қазақстан электр энергетикалық қауымдастығының төрағасы (келісім бойынша)
Корженецкий
Анатолий Андреевич
-
«Энергетика өнеркәсібінің Қазақ ғылыми-зерттеу және жобалау институты» акционерлік қоғамының бас инженері (келісім бойынша)
Бектеміров
Қуаныш Әбдіғалиұлы
-
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарушы директоры (келісім бойынша)
Байғарин
Қанат Әбдуәлиұлы
-
«Nazarbayev University Research and Innovation systems» жеке мекемесінің бас директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2014 жылғы 16 мамырға дейінгі мерзімде жылу электр станцияларының шығарындыларын тазартуды енгізу және ең жаңа технологиялар негізінде өндіріс пен тұрмыста электр энергиясын жаппай үнемдеу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

О создании рабочей группы по внедрению очистки выбросов тепловых электростанций и повсеместной экономии электроэнергии на основе новейших технологий в производстве и быту
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 57-р
В целях выработки предложений по внедрению очистки выбросов тепловых электростанций и повсеместной экономии электроэнергии на основе новейших технологий в производстве и быту:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Министр окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента по изменению климата Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, секретарь
вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
вице-министр нефти и газа Республики Казахстан
заместитель Министра регионального развития Республики Казахстан
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
первый заместитель акима Жамбылской области
заместитель акима Западно-Казахстанской области
заместитель акима Актюбинской области
Тютебаев
Серик Суинбекович
-
управляющий директор дивизиона «Генерация» акционерного общества «Самрук-Энерго» (по согласованию)
Кошумбаев
Марат Болатович
-
заместитель председателя правления акционерного общества «Казахский научно-исследовательский институт энергетики имени академика Ш.Ч. Чокина» (по согласованию)
Акопьянц
Георгий Саркисович
-
президент акционерного общества «Казахстанский научно-исследовательский и проектно-изыскательный институт топливно-энергетических систем «Энергия» (по согласованию)
Магауов
Асет Маратович
-
генеральный директор Объединения юридических лиц «Казахстанская ассоциация организаций нефтегазового и энергетического комплекса «Kazenergy» (по согласованию)
Уразалинов
Шаймерден Абильмажинович
-
председатель Казахстанской электроэнергетической ассоциации (по согласованию)
Корженецкий
Анатолий Андреевич
-
главный инженер акционерного общества «Казахский научно-исследовательский и проектный институт Энергетической промышленности» (по согласованию)
Бектемиров
Куаныш Абдугалиевич
-
управляющий директор акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)
Байгарин
Канат Абдуалиевич
-
генеральный директор частного учреждения «Nazarbayev University Research and Innovation systems» (по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 16 мая 2014 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по внедрению очистки выбросов тепловых электростанций и повсеместной экономии электроэнергии на основе новейших технологий в производстве и быту.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Б.Ә. Сағынтаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                        К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Сагинтаева Б.А.
Премьер-Министр                         К. Масимов