"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 10 маусымдағы № 82-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Орталық мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                                  К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2014 жылғы 10 маусымдағы
№ 82-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша өзгерістер мен

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 17 января 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам агропромышленного комплекса"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 2014 года № 82-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 17 января 2014 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам агропромышленного комплекса» (далее - перечень).
2. Центральным государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 июня 2014 года № 82-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан

толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 17 қантардағы Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар желісінің мемлекеттік нормативін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
2.
Биологиялық қалдықтарды кәдеге жарату, жою тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы
маусым
3.
Ветеринариялық препараттарды, жемшөп қоспаларын мемлекеттік тіркеуді жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
4.
Малды өткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
5.
Малды карантиндеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
6.
Дезинфекция, дезинсекция, дератизация жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
7.
Эпизоотиялық мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
8.
Малға дұрыс қарау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
9.
Сараптама актісін (сынақ хаттамасын) беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
10.
Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу және алып тастау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
11.
Ветеринариялық іс-шараларды өткізу кезінде мемлекеттік органдардың өзара іс-қимыл жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
12.
Ауыл шаруашылығы өнімінің және оны қайта өңдеуден алынған өнімдердің табиғи азаю, кебу, кему, бұзылу нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
13.
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеу өндірісі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларын және Кепілдендірілген сатып алу бағасы мен сатып алу бағасы белгіленетін ауылшаруашылық өнімінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
14.
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
15.
Инвестициялық салымдар кезіндегі агроөнеркәсіптік кешен субъектісі жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
16.
Кредит және технологиялық құрал-жабдықтар мен ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
17.
«Агроөнеркәсіп кешеніндегі үздік кәсіп иесі» конкурсын өткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
18.
Топырақты агрохимиялық зерттеп қарауды жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
19.
Агрохимикаттарды мемлекеттік тіркеуді жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
20.
Ауылдық елді мекендерге тартылатын агроөнеркәсіптік кешен мамандары лауазымдарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
21.
Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
22.
Ауыл шаруашылығы өндірісіне агрохимиялық қызмет көрсету саласындағы мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізу жөніндегі ақылы қызмет түрлерін көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
23.
Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсiру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
24.
Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
25.
Жемiс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерiн отырғызу және өсiру (оның iшiнде қалпына келтiру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
26.
Шитті мақта мен мақта талшығының сапасын сараптау шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
27.
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
28.
Өсімдіктердің жоғары бағалы сұрыптары мен ауыл шаруашылығы жануарларының, құстар мен балықтардың жоғары бағалы тұқымдарының гендік қорын сақтау мен дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
29.

от 17 января 2014 года «О внесении изменений и
дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам агропромышленного комплекса»
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государственные органы, ответственные за исполнение
Срок исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении Государственного норматива сети государственных ветеринарных организаций
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
2.
Об утверждении порядка утилизации, уничтожения биологических отходов
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
3.
Об утверждении Правил проведения государственной регистрации ветеринарных препаратов, кормовых добавок
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
4.
Об утверждении Правил реализации животных
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
5.
Об утверждении Правил карантинирования животных
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
6.
Об утверждении Правил проведения дезинфекции, дезинсекции, дератизации
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
7.
Об утверждении Правил проведения эпизоотического мониторинга
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
8.
Об утверждении Правил обращения с животными
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
9.
Об утверждении Правил выдачи акта экспертизы (протокола испытаний)
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
10.
Об утверждении Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
11.
Об утверждении Правил взаимодействия государственных органов при проведении ветеринарных мероприятий
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
12.
Об утверждении норм естественной убыли, усушки, утряски, порчи сельскохозяйственной продукции и продуктов ее переработки
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
13.
Об утверждении Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки и перечня сельскохозяйственной продукции, по которой устанавливаются гарантированная закупочная цена и закупочная цена
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
14.
Об утверждении Правил субсидирования в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
15.
Об утверждении Правил субсидирования по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
16.
Об утверждении Правил субсидирования ставок вознаграждения по кредитам, лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
17.
Об утверждении Правил проведения конкурса «Лучший по профессии в агропромышленном комплексе»
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
18.
Об утверждении Правил проведения агрохимического обследования почв
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
19.
Об утверждении Правил проведения государственной регистрации агрохимикатов
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
20.
Об утверждении перечня должностей специалистов агропромышленного комплекса, привлекаемых в сельские населенные пункты
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
21.
Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
22.
Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями в сфере агрохимического обслуживания сельскохозяйственного производства и расходования ими денежных средств от реализации товаров (работ, услуг)
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
23.
Об утверждении Правил субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
24.
Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
25.
Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
26.
Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
27.
Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
28.
Об утверждении Правил субсидирования сохранения и развития генофонда высокоценных сортов растений и пород сельскохозяйственных животных, птиц и рыб
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
29.

«Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі № 237 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
30.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
31.
Тұқым шаруашылығын дамыту бойынша субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
32.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 және «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» 2014 жылғы 12 ақпандағы № 80 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ӨДМ
2014 жылғы маусым
33.
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2014 жылғы маусым
34.
Мал шаруашылығы саласындағы селекциялық жетістіктерді сынақтардан және байқаулардан өткiзу әдістемесін бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
35.
Мал шаруашылығы саласындағы селекциялық жетістіктердің Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етілген мемлекеттік тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
36.
«Экспорттаушы елдердің құзыретті органдары импортталған асыл тұқымды өнімге (материалға) берген асыл тұқымдық куәлікті немесе оған балама құжатты тану тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 18-02/212 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
37.
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды есептік тіркеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
38.
Малдың аса қауiптi ауруларына қарсы ветеринариялық iс-шараларды жоспарлау және өткізу қағидаларын бекiту туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
39.
Жаңа, жетілдірілген ветеринариялық препараттарға, жемшөп қоспаларына нормативтік-техникалық құжаттамаларды келісу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
40.
Ветеринариялық препарат пен жемшөп қоспаларын байқаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
41.
Диагностикалық зерттеуді жүргізу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
42.
Ауыл шаруашылығына арналған жерлердің агрохимиялық жай- күйі туралы ақпараттық деректер банкін құру мен жүргізу қағидаларын бекіту бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
43.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям»
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
30.
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
31.
Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
32.
О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» и от 12 февраля 2014 года № 80 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты»
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МРР
Июнь
2014 года
33.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 «Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан»
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Июнь
2014 года
34.
Об утверждении методики проведения испытаний и апробаций селекционных достижений в области животноводства
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
35.
Об утверждении Правил ведения государственного реестра селекционных достижений в области животноводства, допущенных к использованию в Республике Казахстан
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
36.
О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 18-02/212 «Об утверждении положения о порядке признания племенного свидетельства или эквивалентного ему документа, выданного на импортированную племенную продукцию (материал) компетентными органами стран-экспортеров»
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
37.
Об утверждении Правил учетной регистрации физических и юридических лиц, осуществляющих предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
38.
Об утверждении Правил планирования и проведения ветеринарных мероприятий против особо опасных болезней животных
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
39.
Об утверждении Правил согласования нормативно-технической документации на новые, усовершенствованные ветеринарные препараты, кормовые добавки
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
40.
Об утверждении Правил проведения апробации ветеринарного препарата и кормовых добавок
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
41.
Об утверждении Правил проведения диагностических исследований
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
42.
Об утверждении Правил создания и ведения информационного банка данных об агрохимическом состоянии земель сельскохозяйственного назначения»
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
43.

«Ауыл шаруашылығы жануарларының кепілін тіркеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 3-3/222 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
44.
«Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау объектілерінде ветеринариялық-санитариялық бақылауды жүзеге асыру туралы нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 28 қыркүйектегі № 554 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
45.
«Азық-түлік қауіпсіздігінің жай-күйіне тиімді мониторинг жүргізуді қамтамасыз ету үшін формаларды бекіту туралы » Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 14 маусымдағы № 394 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
АШМ
2014 жылғы маусым
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігі;
ӨДМ – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі.

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 3-3/222 «Об утверждении Правил регистрации залога сельскохозяйственных животных»
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
44.
О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2009 года № 554 «Об утверждении Инструкции по осуществлению ветеринарно-санитарного контроля объектов государственного ветеринарно-санитарного контроля»
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
45.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 июня 2010 года № 394 «Об утверждении формы для обеспечения эффективного ведения мониторинга состояния продовольственной безопасности»
приказ
МСХ
Июнь
2014 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан.