"Қазақстан Республикасының Үкіметі мүшелерінің, орталық мемлекеттік органдар, ұлттық холдингтер мен компаниялар басшыларының облыстар, республикалық маңызы бар қала, астана әкімдерінің халыққа есеп беру кездесулеріне қатысуын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 135-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 3-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі мүшелерінің, орталық мемлекеттік органдар, ұлттық холдингтер мен компаниялар басшыларының облыстар, республикалық маңызы бар қала, астана әкімдерінің халыққа есеп беру кездесулеріне қатысуын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 135-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Үкіметі мүшелерінің, орталық мемлекеттік органдар, ұлттық холдингтер мен компаниялар басшыларының облыстар, республикалық маңызы бар қала, астана әкімдерінің халыққа есеп беру кездесулеріне қатысуын бекітуде:
реттік нөмірлері 2, 13-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
Ақтөбе
Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев - "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша),
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
13
Солтүстік Қазақстан
Дәурен Сәбитұлы Махажанов - "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының міндетін атқарушы (келісім бойынша),
Жеңіс Махмұдұлы Қасымбек - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі
".
Премьер-Министр К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2014 года № 135-р "О закреплении членов Правительства Республики Казахстан, руководителей центральных государственных органов, национальных холдингов и компаний для участия на отчетных встречах с населением акимов областей, города республиканского значения, столицы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 января 2015 года № 3-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2014 года № 135-р "О закреплении членов Правительства Республики Казахстан, руководителей центральных государственных органов, национальных холдингов и компаний для участия на отчетных встречах с населением акимов областей, города республиканского значения, столицы" следующие изменения:
в закреплении членов Правительства Республики Казахстан, руководителей центральных государственных органов, национальных холдингов и компаний для участия на отчетных встречах с населением акимов областей, города республиканского значения, столицы:
строки, порядковые номера 2, 13, изложить в следующей редакции:
"
2
Актюбинская
Бишимбаев Куандык Валиханович председатель правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию),
Жумагалиев Аскар Куанышевич - вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
13
Северо-Казахстанская
Махажанов Даурен Сабитович - исполняющий обязанности председателя правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" (по согласованию),
Касымбек Женис Махмудулы - первый вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
".
Премьер-Министр К. Масимов