"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасында кәсіпкерлік қызмет үшін жағдайды түбегейлі жақсарту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 31 қаңтардағы № 6-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасында кәсіпкерлік қызмет үшін жағдайды түбегейлі жақсарту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдар, Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық және құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігін 2015 жылғы 10 наурызға және 10 тамызға дейін хабардар етсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі 2015 жылғы 20 наурызға және 20 тамызға дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне осы өкімнің орындалу барысы туралы жинақтық ақпарат берсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
ҚазақстанРеспубликасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 31 қаңтардағы
№ 6-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам кардинального улучшения условий для предпринимательской деятельности в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 января 2015 года № 6-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам кардинального улучшения условий для предпринимательской деятельности в Республике Казахстан" (далее – перечень).
2. Ответственным центральным и местным исполнительным органам, государственным органам, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые и правовые акты и проинформировать Министерство национальной экономики Республики Казахстан о принятых мерах до 10 марта и10 августа 2015 года.
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан до 20 марта и 20 августа 2015 года представить сводную информацию о ходе исполнения настоящего распоряжения в Правительство Республики Казахстан.
4. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 января 2015 года № 6-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасында кәсіпкерлік қызмет үшін жағдайды түбегейлі жақсарту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық және құқықтық актiлердiң тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 28.08.2015 № 72-ө өкімімен.
Р/с №
Нормативтiк Құқықтық және құқықтық актiнiң атауы
Актiнiң нысаны
Орындау үшін жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзiмi
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
2.

нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам кардинального улучшения условий для предпринимательской деятельности в Республике Казахстан"
Сноска. Перечень с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 28.08.2015 № 72-р.
п/п
Наименование нормативного правового и правового акта Форма акта Государственные органы, ответственные за исполнение Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
2.

"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
3.
Арнайы кедендік рәсімді қолдану қағидаларын, оны қолдану ерекшеліктерін, тауарларды арнайы кедендік рәсіммен орналастыру шарттарын, тауарларды пайдалану және оларға билік ету жөніндегі шектеулерді, арнайы кедендік рәсімнің қолданылуының аяқталу тәсілдері мен тәртібін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін тауарларды осындай кедендік рәсіммен орналастыруға құқылы тұлғалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ, Қаржымині
2015 жылғы ақпан
4.
"Жол жүрісі қағидаларын, Көлік құралдарын пайдалануға рұқсат беру жөніндегі негізгі ережелерді, көлігі арнайы жарық және дыбыс сигналдарымен жабдықталуға және арнайы түсті-графикалық схемалар бойынша боялуға тиіс жедел және арнайы қызметтер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 1196 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2015 жылғы ақпан
5.
"Көлік құралдары уақытша иеленуге және пайдалануға берілген адамдарды тіркеу және есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 888 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2015 жылғы ақпан
6.
Инвесторлар үшін "бір терезе" қызметін ұйымдастыру жөніндегі қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2015 жылғы ақпан
7.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Инвестициялық субсидия беру қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 4 қарашадағы № 1175 және "Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" 2003 жылғы 8 мамырдағы № 436 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2015 жылғы ақпан
8.
"Жеке сот орындаушысының қызметіне ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 437 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
9.
"Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы №778 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
10.
Бензинге (авиациялықтан басқа) және дизель отынына арналған акциздер мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ, Қаржымині, ЭМ
2015 жылғы ақпан
11.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
3.
Об утверждении Правил применения специальной таможенной процедуры, особенностей ее применения, условий помещения товаров под специальную таможенную процедуру, ограничений по пользованию и распоряжению товарами, способов и порядка завершения действия специальной таможенной процедуры, а также перечня лиц, правомочных помещать под такую таможенную процедуру товары, ввозимые на территорию Республики Казахстан
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ, МФ
февраль 2015 года
4.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2014 года № 1196 "Об утверждении Правил дорожного движения, Основных положений по допуску транспортных средств к эксплуатации, перечня оперативных и специальных служб, транспорт которых подлежит оборудованию специальными световыми и звуковыми сигналами и окраске по специальным цветографическим схемам"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МВД
февраль 2015 года
5.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 888 "Об утверждении Правил регистрации и учета лиц, которым транспортные средства переданы во временное владение и пользование"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МВД
февраль 2015 года
6.
Об утверждении Правил об организации деятельности "одного окна" для инвесторов
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИР
февраль 2015 года
7.
О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2014 года № 1175 "Об утверждении Правил предоставления инвестиционной субсидии" и от 8 мая 2003 года № 436 "О некоторых вопросах реализации Закона Республики Казахстан "Об инвестициях"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИР
февраль 2015 года
8.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 437 "Об утверждении размера оплаты деятельности частного судебного исполнителя"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
9.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778 "Об утверждении Правил государственной регистрации нормативных правовых актов"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
10.
Об утверждении ставок акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ, МФ, МЭ
февраль 2015 года
11.

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің Регламенті туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині, ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
12.
Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне Қазақстан Республикасында кәсіпкерлік қызмет үшін жағдайларды түбегейлі жақсарту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ
2015 жылғы ақпан
13.
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға банкноталарды, монеталарды және құндылықтарды инкассациялауға лицензия беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ
2015 жылғы ақпан
14.
Салықтық тексерулер бойынша тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Қаржымині, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
15.
"Ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін жер учаскелерін жалға берген кезде конкурстарды ұйымдастыру және өткізудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2005 жылғы 2 наурыздағы № 165 және Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі төрағасының 2005 жылғы 25 ақпандағы №24-ө бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бірлескен бұйрық
ҰЭМ, АШМ
2015 жылғы ақпан
16.
Ішінара тексеру жүргізу кезінде тексерілетін субъектілерді (объектілерді) іріктеу үшін тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Қаржымині, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
17.
Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлері мен тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ІІМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
18.
Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ІІМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
19.
Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағында тауарлардың жекелеген санаттарын әкелу кезінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігімен кедендік төлемдер мен салықтар салудан босатуды ұсыну мақсатындағы өзара іс-қимыл жасау қағидаларын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Қаржымині, ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
20.
Өсімдіктер карантині бойынша жеке кәсіпкерлік саласындағы тексеру парағының нысанын және тәуекелдер дәрежесін бағалау өлшемдерін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 15-07/202 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 01-04-03/74 НҚ бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
21.
Астық нарығын реттеу, мақтаның қауіпсіздігі мен сапасы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
22.
Астық нарығын реттеу, мақтаның қауіпсіздігі мен сапасы саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
23.
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
24.
Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
25.
Өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
26.
Биоотын өндірісі саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
27.
Газ және газбен жабдықтау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
28.
Атом энергиясы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
29.
Өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы тәуекел дәрежесiн бағалау өлшемдері мен тексеру парақтарының нысандарын бекiту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
30.
Өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
31.
Жер қойнауын зерттеу және пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
32.
Телерадио хабарларын тарату саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
33.
Бағалау қызметі саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Әділетмині, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
34.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 1300 "О Регламенте Правительства Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЮ, МНЭ
февраль 2015 года
12.
О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам кардинального улучшения условий для предпринимательской деятельности в Республике Казахстан
постановление
правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ
февраль 2015 года
13.
Об утверждении Правил выдачи лицензии организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на инкассацию банкнот, монет и ценностей
постановление
правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ
февраль 2015 года
14.
Об утверждении форм проверочных листов по налоговым проверкам
совместный
приказ
МФ , МНЭ
июнь 2015 года
15.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года № 165 и Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами от 25 февраля 2005 года N 24-п "Об утверждении Правил организации и проведения конкурсов при предоставлении земельных участков в аренду для ведения сельскохозяйственного производства"
совместный
приказ
МНЭ, МСХ
февраль 2015 года
16.
Об утверждении критериев оценки степени риска для отбора проверяемых субъектов (объектов) при проведении выборочной проверки
совместный
приказ
МФ , МНЭ
июнь 2015 года
17.
Об утверждении критериев оценки степени риска и форм проверочных листов в области пожарной безопасности и гражданской обороны
совместный
приказ
МВД, МНЭ
июнь 2015 года
18.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области пожарной безопасности и гражданской обороны
совместный
приказ
МВД, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
19.
Об утверждении Правил взаимодействия Министерства финансов Республики Казахстан с Министерством национальной экономики Республики Казахстан при ввозе отдельных категорий товаров на единую таможенную территорию Таможенного союза в целях предоставления освобождений от обложения таможенными платежами и налогами
совместный
приказ
МФ, МНЭ
февраль 2015 года
20.
О внесении изменений в совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 15-07/202 и Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра регионального развития Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 01-04-03/74 НК "Об утверждении формы проверочного листа и критериев оценки степени рисков в сфере частного предпринимательства в области карантина растений"
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
21.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области регулирования рынка зерна, безопасности и качества хлопка
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
22.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области регулирования рынка зерна, безопасности и качества хлопка
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
23.
Об утверждении критериев оценки степени риска по государственному контролю в области племенного животноводства
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
24.
Об утверждении критериев оценки степени риска по государственному контролю в области семеноводства
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
25.
Об утверждении критериев оценки степени риска по государственному контролю в области защиты растений
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
26.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области производства биотоплива
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
27.
Об утверждении критериев оценки степени риска в сфере газа и газоснабжения
совместный
приказ
МЭ, МНЭ
июнь 2015 года
28.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области атомной энергии
совместный
приказ
МЭ, МНЭ
июнь 2015 года
29.
Об утверждении критериев оценки степени риска и форм проверочных листов в области промышленной безопасности
совместный
приказ
МИР, МНЭ
июнь 2015 года
30.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области промышленной безопасности
совместный
приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
31.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области изучения и использования недр
совместный
приказ
МИР, МНЭ
июнь 2015 года
32.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области телерадиовещания
совместный
приказ
МИР, МНЭ
июнь 2015 года
33.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области оценочной деятельности
совместный
приказ
МЮ, МНЭ
июнь 2015 года
34.

Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 28.08.2015 № 72-ө өкімімен.
35.
Өнеркәсіп саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
36.
Мұнай өнiмдерiн өндiру саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
37.
Баланың құқықтарын қорғау саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы және тексеру парағының нысанын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
БҒМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
38.
Қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды молықтыру және пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
39.
Қазақстан Республикасының ойын бизнесі туралы заңнамасының орындалуы үшін тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
40.
Қазақстан Республикасының туристік қызмет туралы заңнамасын орындау үшін тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
41.
Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғауға және пайдалануға арналған тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
42.
Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
43.
Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлері мен тексеру парағының нысанын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
44.
Қазақстан Республикасының магистральдық құбыр туралы заңнамасын сақтауда тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
45.
Техникалық реттеу және метрология саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
46.
Білім беру жүйесіне тексеру жүргізу бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлері мен тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
БҒМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
47.
Ветеринария саласындағы тексеру парақтарының нысандарын және тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
48.
Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы және мүгедектерді әлеуметтік қорғау аясындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ДСӘДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
49.
Деректемелер мен көрнекі ақпаратты орналастыру бөлігінде Қазақстан Республикасы тіл туралы заңнамасын сақтаудың тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағының нысанын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
50.
Қазақстан Республикасының су қорын пайдалану және қорғау саласының тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағының нысанын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
51.
Ақпараттандыру, байланыс саласындағы, электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы Қазақстан Республикасының заңнамасын сақтаудың тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
52.
Медициналық қызметтерді көрсету, дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ДСӘДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
53.
Тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Қаржымині, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
54.
Өсімдіктер карантині бойынша тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
55.
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
56.
Тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
57.
Өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
58.

Исключена распоряжением Премьер-Министра РК от 28.08.2015 № 72-р.
35.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области промышленности
совместный
приказ
МИР, МНЭ
июнь 2015 года
36.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области производства нефтепродуктов
совместный
приказ
МЭ, МНЭ
июнь 2015 года
37.
Об утверждении критериев оценки степени риска и формы проверочного листа в области защиты прав ребенка
совместный
приказ
МОН, МНЭ
июнь 2015 года
38.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области охраны окружающей среды, воспроизводства и использования природных ресурсов
совместный
приказ
МЭ, МНЭ
июнь 2015 года
39.
Об утверждении критериев оценки степени риска за соблюдением законодательства Республики Казахстан об игорном бизнесе
совместный
приказ
МКС, МНЭ
июнь 2015 года
40.
Об утверждении критериев оценки степени риска за соблюдением законодательства Республики Казахстан о туристской деятельности
совместный
приказ
МИР, МНЭ
июнь 2015 года
41.
Об утверждении критериев оценки степени риска за охраной и использованием объектов историко-культурного наследия
совместный
приказ
МКС, МНЭ
июнь 2015 года
42.
Об утверждении форм проверочных листов и критериев оценки степени риска в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
совместный
приказ
МИР, МНЭ
июнь 2015 года
43.
Об утверждении критериев оценки степени риска и формы проверочных листов в области охраны, воспроизводства и использования животного мира
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
44.
Об утверждении критериев оценки степени риска за соблюдением законодательства Республики Казахстан о магистральном трубопроводе
совместный
приказ
МЭ, МНЭ
июнь 2015 года
45.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области технического регулирования и метрологии
совместный
приказ
МИР, МНЭ
июнь 2015 года
46.
Об утверждении критериев оценки степени риска и форм проверочных листов по проверкам за системой образования
совместный
приказ
МОН, МНЭ
июнь 2015 года
47.
Об утверждении форм проверочных листов и критериев оценки степени риска в области ветеринарии
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
48.
Об утверждении критериев оценки степени риска в сфере предоставления специальных социальных услуг и в области социальной защиты инвалидов
совместный
приказ
МЗСР, МНЭ
июнь 2015 года
49.
Об утверждении критериев оценки степени риска и формы проверочного листа за соблюдением законодательства Республики Казахстан о языках в части размещения реквизитов и визуальной информации
совместный
приказ
МКС, МНЭ
июнь 2015 года
50.
Об утверждении критериев оценки степени риска и формы проверочного листа в области использования и охраны водного фонда Республики Казахстан
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
51.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области информатизации, связи, за соблюдением законодательства Республики Казахстан об электронном документе и электронной цифровой подписи
совместный
приказ
МИР, МНЭ
июнь 2015 года
52.
Об утверждении критериев оценки степени риска по оказанию медицинских услуг, обращению лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
совместный
приказ
МЗСР, МНЭ
июнь 2015 года
53.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов)
совместный
приказ
МФ , МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
54.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области карантина растений
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
55.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением по государственному контролю в области племенного животноводства
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
56.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением по государственному контролю в области семеноводства
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
57.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением по государственному контролю в области защиты растений
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
58.

"Жеке кәсіпкерлік саласындағы асыл тұқымды мал шаруашылығы және тұқым шаруашылығы салаларындағы мемлекеттік бақылау бойынша және өсімдіктерді қорғау саласындағы мемлекеттік бақылау бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 18-03/495 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің м.а. 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 313 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
59.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы, тұқым шаруашылығы, өсімдіктерді қорғау салалары бойынша жеке кәсіпкерлік саласындағы тексерілетін субъектілерді тексеру мәселелері жөніндегі міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 2 шілдедегі № 18-03/378, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 216 және Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу комитетінің төрағасының 2011 жылғы 2 тамыздағы № 92 н/қ бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
60.
Биоотын өндірісі саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
61.
Газ және газбен жабдықтау аясындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
62.
Атом энергиясы саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
63.
Жер қойнауын зерттеу және пайдалану саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
64.
Телерадио хабарларын тарату саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
65.
Бағалау қызметі саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Әділетмині, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
66.
Ғарыш қызметі аясында тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
67.
Өнеркәсіп саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
68.
Мұнай өнiмдерiн өндiру саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
69.
Баланың құқықтарын қорғау саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
БҒМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
70.
Қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды молықтыру және пайдалану саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
71.
Қазақстан Республикасының ойын бизнесі туралы заңнамасының орындалуы үшін тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
72.
Қазақстан Республикасының туристік қызмет туралы заңнамасының орындалуы үшін тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
73.
Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғауға және пайдалануға арналған тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
74.
Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
75.
Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
76.
Қазақстан Республикасының магистральдық құбыр туралы заңнамасын сақтауда тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
77.
Техникалық реттеу және метрология саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
78.
Білім беру жүйесіне тексеру жүргізу бойынша тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
БҒМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
79.
Ветеринария саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
80.
Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы және мүгедектерді әлеуметтік қорғау аясындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ДСӘДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
81.
Деректемелер мен көрнекі ақпаратты орналастыру бөлігінде Қазақстан Республикасы тіл туралы заңнамасын сақтауына тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
82.
Қазақстан Республикасының су қорын пайдалану және қорғау саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
АШМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
83.
Ақпараттандыру, байланыс саласындағы, электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының сақталуына субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
МСМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
84.
Медициналық қызметтерді көрсету, дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы бойынша тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ДСӘДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
85.
Электр энергетикасы саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
86.
Электр энергетикасы саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
87.
Электр энергетикасы саласындағы тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
88.
Мұнай операцияларын жүргізу саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
89.
Мұнай операцияларын жүргізу саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ЭМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕК
2015 жылғы маусым
90.
Автомобиль, теміржол, ішкі су көлігі және сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлері мен тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
91.
Автомобиль, темір жол, ішкі су көлігі және сауда мақсатында теңізде жүзу саласындағы тексерілетін субъектілерді (объектілерді) тексеру және бара отырып өзге де бақылау және қадағалау нысандарының мәселелері бойынша міндетті ведомстволық есептіліктің нысандарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, ҰЭМ, БП ҚСжАЕАК
2015 жылғы маусым
92.

О признании утратившим силу приказа и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 сентября 2011 года № 18-03/495 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 313 "Об утверждении критериев оценки степени риска в сфере частного предпринимательства по государственному контролю в области племенного животноводства и семеноводства и государственному контролю в области защиты растений"
совместный
приказ
МСХ, МНЭ
июнь 2015 года
59.
О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 18-03/378, Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 22 июля 2011 года № 216 и председателя Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан от 2 августа 2011 года № 92 о/д "Об утверждении формы обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов в сфере частного предпринимательства в области племенного животноводства, семеноводства, защиты растений"
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
60.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области производства биотоплива
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
61.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в сфере газа и газоснабжения
совместный приказ
МЭ, МНЭ, КПСиСУ ГП
Июнь 2015 года
62.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области атомной энергии
совместный
приказ
МЭ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
63.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области изучения и использования недр
совместный
приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
64.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области телерадиовещания
совместный
приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
65.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области оценочной деятельности
совместный
приказ
МЮ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
66.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области космической деятельности
совместный приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
67.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области промышленности
совместный
приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
68.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области производства нефтепродуктов
совместный
приказ
МЭ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
69.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области защиты прав ребенка
совместный
приказ
МОН, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
70.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области охраны окружающей среды, воспроизводства и использования природных ресурсов
совместный
приказ
МЭ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
71.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением за соблюдением законодательства Республики Казахстан об игорном бизнесе
совместный
приказ
МКС, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
72.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением за соблюдением законодательства Республики Казахстан о туристской деятельности
совместный
приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
73.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением за охраной и использованием объектов историко-культурного наследия
совместный
приказ
МКС, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
74.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
совместный
приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
75.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области охраны, воспроизводства и использования животного мира
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
76.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением за соблюдением законодательства Республики Казахстан о магистральном трубопроводе
совместный
приказ
МЭ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
77.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области технического регулирования и метрологии
совместный
приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
78.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением по проверкам за системой образования
совместный
приказ
МОН, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
79.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области ветеринарии
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
80.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в сфере предоставления специальных социальных услуг и в области социальной защиты инвалидов
совместный
приказ
МЗСР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
81.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением за соблюдением законодательства Республики Казахстан о языках в части размещения реквизитов и визуальной информации
совместный
приказ
МКС, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
82.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области использования и охраны водного фонда Республики Казахстан
совместный
приказ
МСХ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
83.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области информатизации, связи, за соблюдением законодательства Республики Казахстан об электронном документе и электронной цифровой подписи
совместный
приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
84.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением по оказанию медицинских услуг, обращению лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
совместный
приказ
МЗСР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
85.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области электроэнергетики
совместный
приказ
МЭ, МНЭ
июнь 2015 года
86.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области электроэнергетики
совместный
приказ
МЭ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
87.
Об утверждении форм проверочных листов в сфере электроэнергетики
совместный приказ
МЭ, МНЭ
июнь 2015 года
88.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области проведения нефтяных операций
совместный
приказ
МЭ, МНЭ
июнь 2015 года
89.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области проведения нефтяных операций
совместный
приказ
МЭ, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
90.
Об утверждении критериев оценки степени риска и форм проверочных листов в области автомобильного, железнодорожного, внутреннего водного транспорта и торгового мореплавания
совместный
приказ
МИР, МНЭ
июнь 2015 года
91.
Об утверждении форм обязательной ведомственной отчетности по вопросам проверок проверяемых субъектов (объектов) и иных форм контроля и надзора с посещением в области автомобильного, железнодорожного, внутреннего водного транспорта и торгового мореплавания
совместный
приказ
МИР, МНЭ, КПСиСУ ГП
июнь 2015 года
92.

"Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығы қатысушыларының Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасы саласындағы қызметіне жеке кәсіпкерлік саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін және тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 156 қаулысының және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 372 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі басқармасының қаулысы және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰБ, ҰЭМ
2015 жылғы маусым
93.
Жерді резервте қалдыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, Қаржымині
2015 жылғы ақпан
94.
"Жерлерді нысаналы мақсатта пайдаланудың жіктеуішін бекіту туралы"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № 158/НҚ бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
95.
Құрылыс-монтаж жұмыстарының сапасы және орындалған жұмыстардың жобаға сәйкестігі туралы қорытындылардың, сәйкестік туралы декларацияның, объектіні пайдалануға қабылдау актісінің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
96.
Қаржыландыру көздеріне қарамастан, мемлекеттік сарапшылық ұйым орындайтын құрылыс жобаларына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуге баға белгілеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
97.
Қаржыландыру көздеріне қарамастан, жаңа үйлер мен ғимараттарды, олардың кешендерін, инженерлік және көліктік коммуникацияларын салуға, сондай-ақ бұрыннан барын өзгертуге (реконструкциялауға, кеңейтуге, техникалық қайта жарақтандыруға, жаңғыртуға және күрделі жөндеуге) арналған техникалық-экономикалық негіздемелерге және жобалау-сметалық құжаттамаға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, ЭМ, ІІМ, ИДМ
2015 жылғы ақпан
98.
Бюджет қаражаты және мемлекеттік инвестициялардың өзге де нысандары есебінен объектілерді салуға арналған жобаларды (техникалық-экономикалық негіздемелерді және жобалау-сметалық құжаттаманы) бекіту тәртібі туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, Қаржымині
2015 жылғы ақпан
99.
Объектілерді салуға арналған жобалар (техникалық-экономикалық негіздемелер және жобалау-сметалық құжаттама) бойынша сараптама қорытындыларын ресімдеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, ЭМ, ІІМ, ИДМ
2015 жылғы ақпан

О признании утратившим силу постановления правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 156 и приказа Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 372 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства за деятельностью участников регионального финансового центра города Алматы в области трудового законодательства Республики Казахстан"
постановление правления Национального Банка Республики Казахстан и приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
НБ, МНЭ
июнь 2015 года
93.
Об утверждении Правил резервирования земель
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МФ
февраль 2015 года
94.
Об признании утратившим силу приказа Министра регионального развития Республики Казахстан от 2 июня 2014 года № 158/НК "Об утверждении Классификатора целевого назначения земель Республики Казахстан"
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
95.
Об утверждении форм заключений о качестве строительно-монтажных работ и соответствии выполненных работ проекту, декларации о соответствии, акта приемки объекта в эксплуатацию
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
96.
Об утверждении Правил определения цен на проведение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства, выполняемых государственной экспертной организацией, независимо от источников финансирования
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
97.
Об утверждении Правил проведения комплексной вневедомственной экспертизы технико-экономических обоснований и проектно-сметной документации, предназначенных для строительства новых, а также изменения (реконструкции, расширения, технического перевооружения, модернизации и капитального ремонта) существующих зданий и сооружений, их комплексов, инженерных и транспортных коммуникаций, независимо от источников финансирования
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МЭ, МВД, МИР
февраль 2015 года
98.
О порядке утверждения проектов (технико-экономических обоснований и проектно-сметной документации), предназначенных для строительства за счет бюджетных средств и иных форм государственных инвестиций
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МФ
февраль 2015 года
99.
Об утверждении Правил оформления экспертных заключений по проектам (технико-экономическим обоснованиям и проектно-сметной документации), предназначенным для строительства объектов
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МЭ, МВД, МИР
февраль 2015 года

100.
Сараптама комиссияларын (сараптама топтарын) құру және ведомстводан тыс кешенді сараптамаға қатысу үшін мамандарды (мамандандырылған институттар мен ұйымдарды) тарту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
101.
Сараптама ұйымдарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
102.
Салықтар бойынша аудит жүргізу және салықтар бойынша аудиторлық қорытынды беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан
103.
"Көшпелі кедендік тексеру ұйғарымы мен бұзушылықтарды жою туралы талаптың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № 383 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан
104.
Импортталған тауарлар бойынша қосылған құн салығын және акциздерді төлеу мерзімін өзгерту мақсатында тәуекелдерді басқару жүйесін қолдану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан
105.
Электр энергиясына шекті тарифті және электр қуатының әзірлігін ұстап тұру бойынша көрсетілетін қызметке шекті тарифті бекіту тәртібін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ, ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
106.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша қызметті жүзеге асыруға сараптама ұйымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2015 жылғы ақпан
107.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша қызметті жүзеге асыруға сараптама ұйымдарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2015 жылғы ақпан
108.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2015 жылғы ақпан
109.
Қазақстан Республикасының кедендерді, кеден бекеттерін және бақылау-өткізу пункттерін құру, санатқа бөлу, сыныптау қағидаларын, сондай-ақ оларды жайластыру мен материалдық-техникалық жарақтандырудың тиесілік нормаларын және оларға қойылатын үлгілік талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан
110.
"Уәкілетті экономикалық операторлардың сауалнамасын, тізілімін және тізілімге енгізу туралы куәлігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 26 шілдедегі № 372 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан

100.
Об утверждении Правил создания экспертных комиссий (экспертных групп) и привлечения специалистов (специализированных институтов и организаций) для участия в комплексной вневедомственной экспертизе
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
101.
Об утверждении Правил аккредитации экспертных организаций
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
102.
Об утверждении Правил проведения аудита по налогам и предоставления аудиторского заключения по налогам
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года
103.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 июля 2010 года № 383 "Об утверждении форм предписания выездной таможенной проверки и требования об устранении нарушений"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года
104.
Об утверждении Правил применения системы управления рисками в целях изменения срока уплаты налога на добавленную стоимость и акцизов по импортируемым товарам
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года
105.
Об определении порядка утверждения предельного тарифа на электрическую энергию и предельного тарифа на услугу по поддержанию готовности электрической мощности
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ, МНЭ
февраль 2015 года
106.
Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к экспертным организациям на осуществление деятельности по аудиту в области пожарной безопасности
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
февраль 2015 года
107.
Об утверждении Правил аккредитации экспертных организаций на осуществление деятельности по аудиту в области пожарной безопасности
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
февраль 2015 года
108.
Об утверждении Правил проведения аудита в области пожарной безопасности
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
февраль 2015 года
109.
Об утверждении Правил создания, категорирования, классификации, а также норм положенностей и типовых требований к обустройству и материально-техническому оснащению таможен, таможенных постов и контрольно-пропускных пунктов Республики Казахстан
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года
110.
О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 июля 2010 года № 372 "Об утверждении формы анкеты, реестра уполномоченных экономических операторов и свидетельства о включении в реестр"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года

111.
Кедендік декларациялау және кедендік декларация берілгенге дейін тауарларды шығару кезінде кедендік операцияларды жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан
112.
Қазақстан Республикасының аумағы арқылы өткізілетін шетелдік тауарларды тасымалдау кезінде кедендік транзиттің ерекшеліктерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан
113.
Жеке тұлғалар Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізетін тауарларды жеке пайдалануға арналған тауарларға жатқызу критерийлерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан
114.
Көлік құралының типін мақұлдауды, шасси типін мақұлдауды бекіту және тіркеу жөніндегі қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2015 жылғы ақпан
115.
Көлік құралының типін мақұлдауды, шасси типін мақұлдауды ресімдеудің дұрыстығын және негізділігін тексеру жөніндегі қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2015 жылғы ақпан
116.
Туристік маршруттар мен соқпақтардың мемлекеттік тізілімін қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ, ЖАО
2015 жылғы ақпан
117.
Турагент, гид (гид-аудармашы), экскурсовод және туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны туралы хабарламаға қосымшаға мәліметтер нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ, ЖАО
2015 жылғы ақпан
118.
Инвестициялық басым жобаны іске асыратын инвесторларға мемлекеттік қызметтер көрсету шеңберінде өзара іс-қимыл жасау және уәкілетті органның инвестициялық басым жобаны мемлекеттік органдарда қолдауы үшін жауапты тұлғаларды айқындау туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, мүдделі мемлекеттік органдар, ЖАО
2015 жылғы ақпан
119.
Қызмет өңірін айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2015 жылғы ақпан
120.
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 31 тамыздағы № 324-I "Жолаушыларды, багажды және жүк-багажды темір жол көлігімен тасымалдау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 799 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында темір жол көлігімен жолаушыларды, багажды және жүк-багажын тасымалдау қағидаларын тасымалдаушылардың сақтауын бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2015 жылғы ақпан

111.
Об утверждении Правил совершения таможенных операций при таможенном декларировании и выпуске товаров до подачи таможенной декларации
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года
112.
Об утверждении особенностей таможенного транзита иностранных товаров, перемещаемых по территории Республики Казахстан
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года
113.
Об установлении критериев отнесения товаров, перемещаемых физическими лицами через таможенную границу Таможенного союза, к товарам для личного пользования
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года
114.
Об утверждении Правил по утверждению и регистрации одобрений типа транспортного средства, одобрений типа шасси
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
февраль 2015 года
115.
Об утверждении Правил по проверке правильности и обоснованности оформления одобрений типа транспортного средства, одобрений типа шасси
приказ Министра по инвестициям и развитию
МИР
февраль 2015 года
116.
Об утверждении Правил формирования и ведения государственного реестра туристских маршрутов и троп
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР, МИО
февраль 2015 года
117.
Об утверждении формы сведений для приложения к уведомлению о начале деятельности турагента, гида (гида-переводчика), экскурсовода и инструктора туризма
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР, МИО
февраль 2015 года
118.
Об определении ответственных лиц для взаимодействия в рамках оказания государственных услуг инвесторам, реализующим инвестиционный приоритетный проект, и сопровождения уполномоченным органом инвестиционного приоритетного проекта в государственных органах
совместный
приказ
МИР, заинтересованные государственные органы, МИО
февраль 2015 года
119.
Об утверждении Правил определения региона деятельности
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
февраль 2015 года
120.
О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 324-1 "Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением перевозчиками Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом Республики Казахстан, утвержденных постановлени ем Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2011 года № 799 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
февраль 2015 года

121.
Тауардың шығарылған елін айқындау, тауардың шығарылуы туралы сертификат беру және оның күшін жою жөнiндегi қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ, Қаржымині
2015 жылғы ақпан
122.
Тауардың шығарылған елін айқындау жөніндегі сертификаттың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2015 жылғы ақпан
123.
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі № 112 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
124.
"Құқықтық кадастрдан ақпарат ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 131 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині, ИДМ
2015 жылғы ақпан
125.
Кондоминиум объектiсiн мемлекеттiк тiркеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң м.а. 2007 жылғы 24 тамыздағы № 241 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині, ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
126.
"Тәртіптік комиссия туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 122 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
127.
Тыйым салынған мүлікті өткізудің, оның ішінде электрондық аукцион нысанындағы сауда-саттықта сату қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
128.
Өкілеттіктерді беру, жеке сот орындаушысы өкілеттіктерін беру бойынша конкурс өткізу және бағдар алу шарттары мен тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
129.
Жеке сот орындаушыларының құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі уәкілетті органға ақпарат беру нысаны мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының бұйрығы
БП, Әділетмині
2015 жылғы ақпан
130.
Жеке сот орындаушыларының, жеке сот орындаушыларының өңірлік алқаларының ақпаратты ұсыну нысаны мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 16 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
131.
Жеке сот орындаушысы куәлігінің, жеке мөрі мен жетонының үлгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 296 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан

121.
Об утверждении Правил по определению страны происхождения товара, выдачи сертификата о происхождении товара и отмене его действия
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР, МФ
февраль 2015 года
122.
Об утверждении форм сертификата по определению страны происхождения товара
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
февраль 2015 года
123.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года № 112 "Об утверждении Инструкции по государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
124.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 марта 2012 года № 131 "Об утверждении Правил предоставления информации из правового кадастра"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ, МИР
февраль 2015 года
125.
О внесении изменений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 241 "Об утверждении Правил государственной регистрации объекта кондоминиума"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ, МНЭ
февраль 2015 года
126.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 112 "Об утверждении Положения о дисциплинарной комиссии"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
127.
Об утверждении Правил реализации арестованного имущества, в том числе на торгах, в форме электронного аукциона
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
128.
Об утверждении условий и порядка наделения полномочиями, проведения конкурса по наделению полномочиями частного судебного исполнителя и получения направления
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
129.
Об утверждении формы и сроков представления информации частными судебными исполнителями уполномоченному органу по правовой статистике и специальным учетам
приказ Генерального прокурора Республики Казахстан
ГП, МЮ
февраль 2015 года
130.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 16 "Об утверждении формы и сроков предоставления информации частными судебными исполнителями, региональными коллегиями частных судебных исполнителей"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
131.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 296 "Об утверждении образцов удостоверения, личной печати частного судебного исполнителя"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года

132.
Жеке сот орындаушысында тағылымдамадан өту қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2014 жылғы 7 наурыздағы № 95 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
133.
"Іс қағаздарын жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2014 жылғы 7 наурыздағы № 97 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
134.
"Жеке сот орындаушыларының есептік тіркеу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 7 наурыздағы № 99 бұйрығына өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
135.
"Жеке сот орындаушыларының қызметін бақылауды жүзеге асыру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 110 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2015 жылғы ақпан
136.
Тұрғын үй қатынастары бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы маусым
137.
Табиғи монополиялар салаларындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы маусым
138.
Реттелетін нарық салаларындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы маусым
139.
Тауар биржалары туралы Қазақстан Республикасының заңнамасын сақтауда тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы маусым
141.
Жергілікті атқарушы органдардың сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері бойынша тәуекел дәрежелерін бағалау критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы маусым
141.
Жерді пайдалану мен қорғау, геодезиялық және картографиялық қызметке қатысты тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы маусым
142.
Техникалық хатшылықты айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2014 жылғы ақпан
143.
Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық бақылауға және қадағалауға жататын өнімдердің және эпидемиялық маңызы бар объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, ЭМ
2015 жылғы ақпан

132.
О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 95 "Об утверждении Правил прохождения стажировки у частного судебного исполнителя"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
133.
О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 97 "Об утверждении Правил делопроизводства"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
134.
О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 99 "Об утверждении Правил учетной регистрации частных судебных исполнителей"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
135.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 марта 2014 года № 110 "Об утверждении Правил осуществления контроля за деятельностью частных судебных исполнителей"
приказ
Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
февраль 2015 года
136.
Об утверждении критериев оценки степени риска в области жилищных отношений
Приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2015 года
137.
Об утверждении критериев оценки степени риска в сферах естественных монополий
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2015 года
138.
Об утверждении критериев оценки степени риска в сферах регулируемого рынка
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2015 года
139.
Об утверждении критериев оценки степени риска за соблюдением законодательства Республики Казахстан о товарных биржах
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2015 года
140.
Об утверждении критериев оценки степени риска местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2015 года
141.
Об утверждении критериев оценки степени риска и форм проверочных листов за использованием и охраной земель, геодезической и картографической деятельностью
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июнь 2015 года
142.
Об определении технического секретариата
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
февраль 2015 года
143.
Об утверждении перечня продукции и эпидемически значимых объектов, подлежащих государственному санитарноэпидемиологическому контролю и надзору
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МЭ
февраль 2015 года

144.
Тәуекелдерді басқаруды бағалау жүйесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
145.
Камералдық бақылауды жүзеге асыру үшін қажетті мәліметтер тізбесін, сондай-ақ оларды ұсыну тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, Қаржымині, ИДМ
2015 жылғы ақпан
146.
Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
147.
Жүргізілген санитариялық-эпидемиологиялық аудит туралы ақпарат беру нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
148.
Санитариялық-эпидемиологиялық аудит жүргізу тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
149.
Йодталмаған ас тұзын әкелу, өндiру және өткiзутәртiбiн бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2015 жылғы ақпан
150.
"Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 28 маусымдағы 207-п бұйрығына өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2015 жылғы ақпан
151.
Қоршаған ортаға эмиссияларға рұқсат алу үшін өтінім нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2015 жылғы ақпан
152.
"Ішкі нарықта тауарлық және сұйытылған мұнай газын көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 209 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2015 жылғы ақпан
153.
"Тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 96 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2015 жылғы ақпан
154.
Электр энергиясын сататын энергия өндіруші ұйымдардың тобын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2015 жылғы ақпан
155.
Электр қуатының әзірлігін ұстап тұру бойынша қызметтер көрсететін энергия өндіруші ұйымдардың топтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2015 жылғы ақпан
156.
Мемлекеттік органдардың (Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкін қоспағанда) тәуекелдерді бағалау жүйесін қалыптастыру әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, мүдделі мемлекеттік органдар
2015 жылғы ақпан

144.
Об утверждении системы оценки управления рисками
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
145.
Об утверждении перечня сведений, необходимых для осуществления камерального контроля, а также порядка их представления
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МФ, МИР
февраль 2015 года
146.
Об утверждении Правил проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
147.
Об утверждении формы представления информации о проведенном санитарно-эпидемиологическом аудите
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
148.
Об утверждении порядка проведения санитарноэпидемиологического аудита
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
149.
Об утверждении порядка ввоза, производства и реализации нейодированной пищевой соли
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2015 года
150.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 июня 2007 года № 207-п "Об утверждении Правил проведения государственной экологической экспертизы"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
февраль 2015 года
151.
Об утверждении форм заявки на получение разрешения на эмиссии в окружающую среду
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
февраль 2015 года
152.
О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 15 декабря 2014 года № 209 "Об утверждении Правил определения предельных цен оптовой реализации товарного и сжиженного нефтяного газа на внутреннем рынке"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
февраль 2015 года
153.
О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 3 ноября 2014 года № 96 "Об утверждении Правил розничной реализации и пользования товарным и сжиженным нефтяным газом"
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
февраль 2015 года
154.
Об утверждении групп энергопроизводящих организаций, реализующих электрическую энергию
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
февраль 2015 года
155.
Об утверждении групп энергопроизводящих организаций, оказывающих услуги по поддержанию готовности электрической мощности
приказ
Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
февраль 2015 года
156.
Об утверждении методики формирования государственными органами (за исключением Национального Банка Республики Казахстан) системы оценки рисков
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, заинтересованные государственные органы
апрель 2015 года

157.
Реттеушілік әсерді талдауды жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, мүдделі мемлекеттік органдар
2015 жылғы ақпан
158.
Жарылғыш материалдарды сақтауға рұқсат беру талаптарын және оларды сақтауға рұқсаттар беру үшін қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ, ҰЭМ, ИДМ
2015 жылғы ақпан
159.
"Нұсқамалардың нысандары мен оларды беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 351 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2015 жылғы ақпан
160.
Еркін қойма аумағында өндiрiлген және Қазақстан Республикасының аумағында еркін қойма иесі өткізетін, өткізу бойынша айналымдары қосылған құн салығынан босатылатын тауарлардың тiзбесiн және еркiн қойма аумағында өндірілген және Қазақстан Республикасы аумағының қалған бөлiгiне өткізілетін, өткізу бойынша айналымдары қосылған құн салығынан босатылатын тауарлардың тiзбесiн бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ, Қаржымині, ҰЭМ
2015 жылғы қаңтар
161.
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік қолдауға құқығы бар тұлғалар санаттарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, Қаржымині
2015 жылғы ақпан
162.
Кәсіптік ұйымдар мен сертификаттау жөніндегі ұйымдар есептілігінің тізбесін, нысандары мен ұсыну мерзімділігін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан
163.
Жария мүдделі ұйымдардың жариялауы үшін (қаржы ұйымдарынан басқа) жылдық қаржылық есептіліктің тізбесі мен нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ИДМ - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
ДСӘДМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
МСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
ЭМ - Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
БП - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
ЖАО - жергілікті атқарушы органдар
БП ҚСжАЕК - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу комитеті

157.
Об утверждении Правил проведения анализа регуляторного воздействия
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, заинтересованные государственные органы
февраль 2015 года
158.
Об утверждении разрешительных требований и перечня документов, необходимых для выдачи разрешений на хранение взрывчатых материалов
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД, МНЭ, МИР
февраль 2015 года
159.
О внесении изменений и дополнений в приказ Заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 сентября 2012 года № 351 "Об утверждении форм предписаний и Правил их выдачи"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
февраль 2015 года
160.
Об утверждении перечней товаров, произведенных на территории свободного склада и реализуемых владельцем свободного склада на территории Республики Казахстан, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость, и произведенных на территории свободного склада и реализуемых с данной территории на остальную часть территории Республики Казахстан, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР, МФ, МНЭ
январь 2015 года
161.
Об утверждении перечня категории лиц, имеющих право на социальную поддержку в соответствии с законодательством Республики Казахстан
приказ
Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МФ
февраль 2015 года
162.
Об утверждении перечня, форм и периодичности представления отчетности профессиональными организациями и организациями по сертификации
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года
163.
Об утверждении перечня и форм годовой финансовой отчетности для публикации организациями публичного интереса (кроме финансовых организаций)
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2015 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МКС - Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МИО - местные исполнительные органы
КПСиСУ ГП - Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан