Инвестициялық дауларды қарау тәртібін жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 9-ө өкімі
1. Инвестициялық дауларды қарау тәртібін жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов
КәрімҚажымқанұлы
-
Қазақстан Республиксының
Премьер-Министрі, басшы
Мәми
Қайрат Әбдіразақұлы
-
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының төрағасы (келісім бойынша)
Қасенова
Әсия Бәкенқызы
-
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) басшысының орынбасары, хатшы (келісім бойынша)
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Асанов
Жақып Қажыманұлы
-
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының орынбасары (келісім бойынша)
Құсайынов
Марат Әпсеметұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірінші орынбасары
Баймолдина
Зәуреш Хамитқызы
-
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Мусинов
Асқар Ахметұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Мырзағалиев
Мағзұм Маратұлы
-
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің орынбасары
Сағадиев
Ерлан Кенжеғалиұлы
-
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
Жүрсінов
Рустам Манарбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы 2015 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде инвестициялық дауларды қарау тәртібін жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеп, Қазақстан Республикасы Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотына (келісім бойынша) жүктелсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов

О создании рабочей группы по выработке предложений по совершенствованию порядка рассмотрения инвестиционных споров
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 февраля 2015 года № 9-р
1. В целях выработки предложений по совершенствованию порядка рассмотрения инвестиционных споров создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов
Карим Кажимканович
-
Премьер-Министр Республики Казахстан, руководитель
Мами
Кайрат Абдразакович
-
Председатель Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию)
Касенова Асия Бакеновна
-
заместитель руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан), секретарь (по согласованию)
Султанов
Бахыт Турлыханович
-
Министр финансов Республики Казахстан
Асанов
Жакип Кажманович
-
заместитель Генерального прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
Кусаинов
Марат Апсеметович
-
первый заместитель Министра национальной экономики Республики Казахстан
Баймолдина Зауреш Хамитовна
-
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
Мусинов Аскар Ахметович
-
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
Мырзагалиев Магзум Маратович
-
заместитель Министра энергетики Республики Казахстан
Сагадиев Ерлан Кенжегалиевич
-
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Журсунов Рустам Манарбекович
-
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 1 апреля 2015 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию порядка рассмотрения инвестиционных споров.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Верховный Суд Республики Казахстан (по согласованию).
Премьер-Министр К. Масимов