"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 12-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
2015 жылғы 17 ақпандағы
№ 12-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 февраля 2015 года № 12-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 февраля 2015 года №12-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 28.08.2015 № 73-ө өкімімен.
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Мұнай өнімдерін өндірушілердің өндірістік объектілерінің, мұнай өнімдері базаларының және жанармай құю станцияларының (жылжымалы үлгідегі жанармай құю станцияларынан басқа) резервуарларын есепке алатын бақылау аспаптарымен жарақтандыру жөніндегі қағидалар мен талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині ЭМ ИДМ ЭМ
2015 жылғы наурыз
2.
Ауыл шаруашылығы өнімін, акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімін өндіруші заңды тұлғалар, сондай-ақ шаруа немесе фермер қожалығының басшысы және (немесе) мүшелері көлік құралдарына салық төлеуші болып табылмайтын мамандандырылған ауыл шаруашылығы техникаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ ҰЭМ Қаржымині
2015 жылғы наурыз
3.

нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения"
п/п
Наименование нормативного правового акта
Форма акта
Государственный орган,ответственный за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении Правил и требований по оснащению резервуаров производственных объектов производителей нефтепродуктов, баз нефтепродуктов и заправочных станций (кроме заправочных станций передвижного типа) контрольными приборами учета
постановление
Правительства Республики Казахстан
МФ
МЭ
МИР
МНЭ
март 2015 года
2.
Об утверждении перечня специализированной сельскохозяйственной техники, по которым юридические лица - производители сельскохозяйственной продукции, продукции аквакультуры (рыбоводства), а также глава и (или) члены крестьянского или фермерского хозяйства не являются плательщиками налога на транспортные средства
постановление
Правительства Республики Казахстан
МСХ
МНЭ
МФ
март 2015 года
3.

Салық салынатын табысына Салық кодексінің 147-бабының 2-тармағында белгіленген мөлшерлеме бойынша салық салынатын, жалпыға бірдей белгіленген салық салу тәртібін қолданатын ауыл шаруашылығы өнімдерін, акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімдерін өндіруші заңды тұлғалар, сондай-ақ шаруа немесе фермер қожалығының басшысы және (немесе) мүшелері көлік құралдарына салық төлеуші болып табылмайтын ауыл шаруашылығында пайдаланылатын жеңіл және жүк көлік құралдарына қажеттілік нормативтерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ ҰЭМ Қаржымині
2015 жылғы наурыз
4.
Қызметі жалпыға бірдей пайдаланылатын телекоммуникациялар желiсi жоқ жерлерде орналасқан салық төлеушілерді қоспағанда, дара кәсіпкерлер және (немесе) заңды тұлғалар жеке кәсіпкерлер мен (немесе) заңды тұлғалар оларды Қазақстан Республикасының аумағында жүзеге асырғанда деректерді тіркеу және (немесе) беру функциясы бар бақылау-касса машиналарын қолдануды қамтамасыз етуге міндетті болатын жекелеген қызмет түрлерiнің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
5.
"Импортты қосылған құн салығынан босатылатын кез келген нысандағы дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік-субстанциялардың; протездік-ортопедиялық бұйымдарды, сурдотифлотехниканы және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдардың, кез келген нысандағы дәрілік заттарды, оның ішінде дәрілік субстанцияларды, протездік-ортопедиялық бұйымдарды және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдарды шығаруға арналған материалдардың, жабдықтар мен жинақтаушылардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 56 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ АШМ ҰЭМ Қаржымині
2015 жылғы наурыз
6.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Әлеуметтік аударымдарды есептеу және аудару ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 21 маусымдағы № 683 және "Міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу (есебіне жазу) және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аудару қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы" 2013 жылғы 18 қазандағы № 1116 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ Қаржымині
2015 жылғы наурыз
7.
"Сату жөніндегі айналымдары қосылған құн салығынан босатылатын кез келген нысандағы дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік субстанциялардың, сондай-ақ оларды шығаруға арналған материалдар мен жинақтаушылардың; протездік-ортопедиялық бұйымдарды, сурдотифлотехниканы және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдардың; кез келген нысандағы дәрілік заттарды, оның ішінде дәрілік субстанцияларды, протездік-ортопедиялық бұйымдарды және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдарды шығаруға арналған материалдар мен жинақтаушылардың тізбесін және сату жөніндегі айналымдары қосылған құн салығынан босатылатын косметологиялық, санаторийлік-курорттық қызметтерді қоспағанда, медициналық (ветеринариялық) қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 ақпандағы № 133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ ҰЭМ Қаржымині АШМ
2015 жылғы наурыз
8.
Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы табыс етілетін салықтық өтініштер тізбесін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Қаржымині ИДМ
2015 жылғы наурыз
9.
Қазақстан Республикасының аумағында жалпыға ортақ пайдаланылатын телекоммуникациялар желісі жоқ әкімшілік-аумақтық бірліктері туралы ақпаратты уәкілетті органның сайтына орналастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині ИДМ
2015 жылғы наурыз
10.
2014 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша салық төлеушілердің жеке есепшоттарында есептелген және 2014 жылғы 1 қазандағы жағдай бойынша төленбеген өсімпұлдар сомасын есептен шығару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы наурыз
11.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес банктердiң және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдар берген мәліметтерді мемлекеттік кірістер органдарының пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині ҰБ (келісім ойынша)
2015 жылғы наурыз
12.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне сәйкес салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, зейнетақымен қамсыздандыру және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнаманы бұзғаны үшін 2014 жылғы 1 қаңтарға дейін салынған және 2014 жылғы 1 қазандағы жағдай бойынша төленбеген айыппұлдар сомасын есептен шығару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы наурыз
13.
Корпоративтік табыс салығын есептеу мақсатында сыйақы салық салынатын кірісті азайтатын қаржы лизингінің шарты бойынша лизинг нысанасы болып табылатын технологиялық жабдықтың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ ҰЭМ Қаржымині
2015 жылғы қазан
14.
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині ҰЭМ
2015 жылғы наурыз
15.
Агроөнеркәсіп кешені саласындағы дайындаушы ұйым жеке қосалқы шаруашылықпен айналысатын адамнан, шаруа немесе фермер қожалығынан, ауыл шаруашылығы өнімдерін өндіруді және оны өткізуді жүзеге асыратын заңды тұлғадан ауыл шаруашылығы өнімдерін сатып алған кезде есеп айырысу бағасының (құнының) шекті мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2015 жылғы наурыз
16.
Жеке қосалқы шаруашылықтан алынатын ауыл шаруашылығы өнімінің нақты көлемінің нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2015 жылғы тамыз
17.
Ішкі істер органдарының мамандандырылған күзет бөлімшелері көрсететін қызметтерге арналған бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2015 жылғы ақпан
18.
Дәрiлiк заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техника жарнамасын жүзеге асыру қағидаларын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің бұйрығы
ДСӘДМ
2015 жылғы ақпан
19.
Агроөнеркәсіп кешені саласындағы дайындаушы ұйымның бюджет қаражаты есебінен қосылған құн салығының сомасын алған субсидияларының сомалары бойынша салық қызметі органдарына агроөнеркәсіп кешенін дамыту саласындағы уәкілетті орган беретін мәліметтерді ұсыну қағидаларын, нысаны мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы наурыз
20.
Агроөнеркәсіп кешені саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ Қаржымині ЭМ
2015 жылғы наурыз
21.
Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктерінің) интернет-ресурсына агроөнеркәсіп кешені саласындағы дайындаушы ұйымдардың тізбесін орналастыру тәртібі мен мерзімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2015 жылғы наурыз
22.
Агроөнеркәсіп кешені саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2015 жылғы наурыз
23.

Об утверждении нормативов потребности в легковых и грузовых транспортных средствах, используемых в сельскохозяйственной деятельности, по которым юридические лица – производители сельскохозяйственной продукции, продукции аквакультуры (рыбоводства), налогооблагаемый доход которых облагается по ставке, установленной пунктом 2 статьи 147 Налогового кодекса, применяющие общеустановленный порядок налогообложения, а также глава и (или) члены крестьянского или фермерского хозяйства не являются плательщиками налога на транспортные средства
постановление
Правительства Республики Казахстан
МСХ
МНЭ
МФ
март 2015 года
4.
Об утверждении перечня отдельных видов деятельности, при осуществлении которых на территории Республики Казахстан индивидуальные предприниматели и (или) юридические лица, за исключением налогоплательщиков, деятельность которых находится в местах отсутствия сети телекоммуникаций общего пользования, обязаны обеспечить применение контрольно-кассовых машин с функцией фиксации и (или) передачи данных
постановление
Правительства Республики Казахстан
МФ
декабрь 2015 года
5.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 56 "Об утверждении перечня лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций; изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно- ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники; материалов, оборудования и комплектующих для производства лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно- ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, импорт которых освобождается от налога на добавленную стоимость"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗСР
МСХ
МНЭ
МФ
март 2015 года
6.
О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан 21 июня 2004 года№ 683 "Об утверждении Правил исчисления и перечисления социальных отчислений" и от 18 октября 2013 года № 1116 "Об утверждении Правил и сроков исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов в единый накопительный пенсионный фонд"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗСР
МФ
март 2015 года
7.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2009 года № 133 "Об утверждении перечня лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций, а также материалов и комплектующих для их производства; изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно- ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники; материалов и комплектующих для производства лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно- ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость, и перечня медицинских (ветеринарных) услуг, за исключением косметологических, санаторно-курортных, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗСР
МНЭ
МФ
МСХ
март 2015 года
8.
Об утверждении перечня налоговых заявлений, представляемых через центры обслуживания населения
совместный приказ
МФ
МИР
март 2015 года
9.
Об утверждении Правил размещения на сайте уполномоченного органа информации об административно- территориальных единицах Республики Казахстан, на территории которых отсутствуют сети телекоммуникаций общего пользования
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
МИР
март 2015 года
10.
Об утверждении Правил списания сумм пеней, числящихся в лицевых счетах налогоплательщиков по состоянию на 1 января 2014 года и не уплаченных по состоянию на 1 октября 2014 года
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2015 года
11.
Об утверждении Правил использования органами государственных доходов сведений, представляемых банками и организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
НБ
(по согласованию)
март 2015 года
12.
Об утверждении Правил списания сумм штрафов, наложенных до 1 января 2014 года и не уплаченных по состоянию на 1 октября 2014 года, за правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства о пенсионном обеспечении и (или) обязательном социальном страховании в соответствии с Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2015 года
13.
Об утверждении перечня технологического оборудования, являющегося предметом лизинга по договору финансового лизинга, вознаграждение по которому уменьшает налогооблагаемый доход в целях исчисления корпоративного подоходного налога
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
МНЭ
МФ
октябрь 2015 года
14.
Об утверждении Правил предоставления трансфертов органам местного самоуправления
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
МНЭ
март 2015 года
15.
Об утверждении предельного размера расчетной цены (стоимости) при закупе заготовительной организацией в сфере агропромышленного комплекса сельскохозяйственной продукции у лица, занимающегося личным подсобным хозяйством, крестьянского или фермерского хозяйства, юридического лица, осуществляющего производство сельскохозяйственной продукции и ее реализацию
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
март 2015 года
16.
Об утверждении норм физического объема сельскохозяйственной продукции от личного подсобного хозяйства
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
март 2015 года
17.
Об утверждении цены на услуги, оказываемые специализированными охранными подразделениями органов внутренних дел
приказ
Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
февраль 2015 года
18.
Об определении Правил осуществления рекламы лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МЗСР
февраль 2015 года
19.
Об утверждении Правил, формы и сроков предоставления сведений уполномоченным органом в области развития агропромышленного комплекса в органы налоговой службы по суммам полученных субсидий за счет бюджетных средств суммы налога на добавленную стоимость заготовительной организацией в сфере агропромышленного комплекса
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2015 года
20.
Об утверждении Правил субсидирования заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
МФ
МНЭ
март 2015 года
21.
Об утверждении порядка и сроков размещения на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы перечня заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
март 2015 года
22.
Об утверждении Правил аккредитации заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
март 2015 года
23.

"Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы наурыз
24.
"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы наурыз
25.
"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын жасау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № 494 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы наурыз
26.
"Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині ҰЭМ
2015 жылғы наурыз
27.
"Банк шоттарының бар-жоғы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен қозғалысы туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 625 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині ҰБ (келісім бойынша)
2015 жылғы наурыз
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІІМ
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ДСӘДМ
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
ИДМ
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
ҰЭМ
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
АШМ
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қаржымині
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ЭМ
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
ҰБ
Қазақстан Республикасы Ұлттық банкі

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2015 года
24.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2015 года
25.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 494 "Об утверждении Правил составления Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март 2015 года
26.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
МНЭ
март 2015 года
27.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года № 625 "Об утверждении формы сведений о наличии и номерах банковских счетов, об остатках и движении денег на этих счетах"
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
НБ
(по согласованию)
март 2015 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан