Республикалық бюджеттің тапшылығын қаржыландыру үшін қарыз тарту бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 19-ө өкімі
Республикалық бюджеттің тапшылығын қаржыландыру үшін қарыз тарту бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, басшы;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қарыз алу департаментінің директоры, басшының орынбасары;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қарыз алу департаменті Мемлекеттік сыртқы қарыздар басқармасының басшысы, хатшы;
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті директорының орынбасары;
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті директорының орынбасары;
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жеке меншік әріптестікті дамыту департаменті директорының орынбасары;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі Инвестициялық жобалар және мемлекеттік-жеке меншік әріптестікті дамыту департаментінің директоры;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті директорының орынбасары;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Қаржы департаменті директорының орынбасары;
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Қаржы департаменті директорының орынбасары;
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Халықаралық қатынастар және коғаммен байланыс департаментінің директоры (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Зерттеулер және стратегиялық талдау департаменті директорының орынбасары (келісім бойынша);
Дүниежүзілік Банктің Орталық Азия бойынша бас экономисі (келісім бойынша);
Дүниежүзілік Банктің Қазақстан бойынша бас экономисі (келісім бойынша);
Азия Даму Банкінің портфельді басқару жөніндегі маманы (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде республикалық бюджеттің тапшылығын қаржыландыру үшін қарыз тарту бойынша ұсыныстар әзірлеп, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов

О создании рабочей группы по привлечению займа для финансирования дефицита республиканского бюджета
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 19-р
В целях выработки предложений по привлечению займа для финансирования дефицита республиканского бюджета:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
вице-министр финансов Республики Казахстан, руководитель;
директор Департамента государственного заимствования Министерства финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя;
руководитель управления государственных внешних займов Департамента государственного заимствования Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь;
заместитель директора Департамента стратегического планирования и анализа Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
заместитель директора Департамента политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
заместитель директора Департамента бюджетных инвестиций и развития государственно-частного партнерства Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
директор Департамента инвестиционных проектов и развития государственного и частного партнерства Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
заместитель директора Департамента организации медицинской помощи Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
заместитель директора Департамента финансов Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
заместитель директора Департамента финансов Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
директор Департамента международных отношений и связей с общественностью Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию);
заместитель директора Департамента исследований и стратегического анализа Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию);
главный экономист по Центральной Азии Всемирного Банка (по согласованию);
старший экономист по Казахстану Всемирного Банка (по согласованию);
специалист по управлению портфелем Азиатского Банка Развития (по согласованию).
2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по привлечению займа для финансирования дефицита республиканского бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр К. Масимов