"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқық қорғау органдарының қызметін және құқық қорғау қызметін өткеру тәртібін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 102-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқық қорғау органдарының қызметін жетілдіру және құқық қорғау қызметін өткеру тәртібі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілер мен құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық және құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 5 қарашадағы
№ 102-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 октября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности правоохранительных органов и порядка прохождения правоохранительной службы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 ноября 2015 года № 102-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 октября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности правоохранительных органов и порядка прохождения правоохранительной службы" (далее – перечень).
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые и правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 5 ноября 2015 года № 102-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқық қорғау органдарының қызметін және құқық қорғау қызметін өткеру тәртібін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілер мен құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық және құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Жауапты мемлекеттiк органдар
Жауапты тұлға
Орын-дау мерзімі
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдарында кадр саясатын іске асырудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БП (келісім бойынша, жинақтау), МҚІСҚА (келісім бойынша), ІІМ, Қаржымині
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
2

нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 октября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности правоохранительных органов и порядка прохождения правоохранительной службы"
п/п
Наименование нормативного правового и правового акта
Форма акта
Ответственные государственные органы
Ответственное лицо
Срок исполнения
1
2
3
4
5
6
1
О некоторых вопросах реализации кадровой политики в правоохранительных органах Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
ГП (по согласова­нию, созыв), АДГСПК (по согласова­нию), МВД, МФ
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
2

"Жарақат салатын патрондармен ату мүмкіндігі бар ұңғысыз атыс қаруын, газды қаруды сақтауға және алып жүруге ішкі істер органдарының тиісті рұқсаты бар жеке тұлғалардың қаруды ерікті түрде өтеулі негізде тапсыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 1145 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ (жинақтау), БП (келісім бойынша), МҚІСҚА (келісім бойынша), Қаржымині
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
3
"Арнаулы атақтар белгіленген, біліктілік сыныптары белгіленетін Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары, қылмыстық-атқару жүйесінің, мемлекеттік өртке қарсы қызметі, экономикалық тергеу қызметі мен мемлекеттік фельдъегерлік қызметі лауазымдарының және оларға сәйкес келетін шекті арнаулы атақтар мен біліктілік сыныптарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 мамырдағы № 643 қбпү қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
4
Прокуратура органдарына қызметке (оқуға) қабылданатын үміткерлерді іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
5
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметке жұмысқа қабылданатын үміткерлерді іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
6
Ішкі істер органдарына қызметке (оқуға) қабылданатын үміткерлерді іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
7
Экономикалық тергеу қызметіне жұмысқа (оқуға) қабылданатын үміткерлерді іріктеу және алдын ала зерделеуді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
8
Прокуратура органдарындағы кадрлық жоспарлауды ескере отырып, кадрларға қажеттілікті қанағаттандыру үшін мамандықтар тізбесін бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
9
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметте кадрлық жоспарлауды ескере отырып, кадрларға қажеттілікті қанағаттандыру үшін мамандықтар тізбесін бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
10
Ішкі істер органдарындағы кадрлық жоспарлауды ескере отырып, кадрларға қажеттілікті қанағаттандыру үшін мамандықтар тізбесін бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
11
Экономикалық тергеу қызметіндегі кадрлық жоспарлауды ескере отырып, кадрларға қажеттілікті қанағаттандыру үшін мамандықтар тізбесін бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
12
Прокуратура органдарында жас қызметкерлердің бейімделуі және тәлімгерлікті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
13
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес қызметінде жас қызметкерлердің бейімделуі және тәлімгерлікті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
14
Ішкі істер органдарында жас қызметкерлерді бейімдеу және тәлімгерлікті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
15
Экономикалық тергеу қызметінде жас қызметкерлерді бейімдеу және тәлімгерлікті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
16
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет ұстаған және қамауға алған адамдарды айдауылмен алып жүру тәртібін бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
17
Экономикалық тергеу қызметі ұстаған және қамауға алған адамдарды айдауылмен алып жүру тәртібін бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
18
Прокуратура органдарында жұмыстар стандарттарын (қызметкерлердің нақты жұмыс учаскесіндегі әрекетінің нәтижелеріне қойылатын алгоритм, қағидалар және талаптар) белгілеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
19
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметте жұмыстар стандарттарын (қызметкердің нақты жұмыс учаскесіндегі әрекетінің нәтижелеріне қойылатын алгоритм, қағидалар және талаптар) белгілеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
20
Ішкі істер органдарында жұмыстар стандарттарын (қызметкердің нақты жұмыс учаскесіндегі әрекетінің нәтижелеріне қойылатын алгоритм, қағидалар және талаптар) белгілеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
21
Экономикалық тергеу қызметінде жұмыстар стандарттарын (қызметкерлердің нақты жұмыс учаскесіндегі әрекетінің нәтижелеріне қойылатын алгоритм, қағидалар және талаптар) белгілеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
22
Прокуратура органдарының басшы лауазымдарының тізбесін бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
23
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің, оның ішінде ротациялауға жататын басшы лауазымдарының тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
24
Ішкі істер органдарының басшы лауазымдарының тізбесін бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
25
Экономикалық тергеу қызметінің басшы лауазымдарының тізбесін бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
26
Прокуратура органдарының ротациялауға жататын басшы лауазымдарының тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
27
Ішкі істер органдарының ротациялауға жататын басшы лауазымдарының тізбесін, және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
28
Экономикалық тергеу қызметінің ротациялауға жататын басшы лауазымдарының тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
29
Прокуратура органдарында кадр саясатын іске асырудың кейбір мәселелері туралы (кадрлық қамтамасыз ету және кадр саясаты субъектілерінің жұмыс сапасының нәтижелерін бағалау әдістемесін; кәсіби құзыреттерді айқындау тәртібі мен әдістерін, бәсекеге қабілеттіліктің түйінді көрсеткіштері мен көрсеткішін есептеу; мансаптық өсудің жүйесі мен өлшемшарттарын; кадрлық болжамды жүзеге асыру әдістемесін реттеу бөлігінде)
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
30
Сыбайлас жемқорлыққа күрес қызметінде кадр саясатын іске асырудың кейбір мәселелері туралы (кадрлық қамтамасыз ету және кадр саясаты субъектілерінің жұмыс сапасының нәтижелерін бағалау әдістемесін; кәсіби құзыреттерді айқындау тәртібі мен әдістерін, бәсекеге қабілеттіліктің түйінді көрсеткіштері мен көрсеткішін есептеу; мансаптық өсудің жүйесі мен өлшемшарттарын; кадрлық болжамды жүзеге асыру әдістемесін реттеу бөлігінде)
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
31
Ішкі істер органдарында кадр саясатын іске асырудың кейбір мәселелері туралы (кадрлық қамтамасыз ету және кадр саясаты субъектілерінің жұмыс сапасының нәтижелерін бағалау әдістемесін; кәсіби құзыреттерді айқындау тәртібі мен әдістерін, бәсекеге қабілеттіліктің түйінді көрсеткіштері мен көрсеткішін есептеу; мансаптық өсудің жүйесі мен өлшемшарттарын; кадрлық болжамды жүзеге асыру әдістемесін реттеу бөлігінде)
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
32
Экономикалық тергеу қызметінің кадр саясатын іске асырудың кейбір мәселелері туралы (кадрлық қамтамасыз ету және кадр саясаты субъектілерінің жұмыс сапасының нәтижелерін бағалау әдістемесін; кәсіби құзыреттерді айқындау тәртібі мен әдістерін, бәсекеге қабілеттіліктің түйінді көрсеткіштері мен көрсеткішін есептеу; мансаптық өсудің жүйесі мен өлшемшарттарын; кадрлық болжамды жүзеге асыру әдістемесін реттеу бөлігінде)
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
33
Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдары қызметкерлерін кәсіби даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттырудың мазмұны мен қағидаларын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
БП (келісім бойынша, жинақтау), МҚІСҚА (келісім бойынша), ІІМ, Қаржымині
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
34
Прокуратура органдарының бөлімшелеріндегі моральдық-психологиялық ахуалдың жай-күйіне жыл сайынғы әлеуметтік мониторинг жүргізу қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
35
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметі бөлімшелеріндегі моральдық-психологиялық ахуалдың жай-күйіне жыл сайынғы әлеуметтік мониторинг жүргізу қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
36
Ішкі істер органдары бөлімшелеріндегі моральдық-психологиялық ахуалдың жай-күйіне жыл сайынғы әлеуметтік мониторинг жүргізу қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылдың желтоқсан
37
Экономикалық тергеу қызметі бөлімшелеріндегі моральдық-психологиялық ахуалдың жай-күйіне жыл сайынғы әлеуметтік мониторинг жүргізу қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
38
Прокуратура органдарына қызметке тұруға және бос орындарға орналасуға байланысты кейбір мәселелер туралы (қызметке үміткерлердің ведомстволық дерекқорын қалыптастыру және онымен жұмыс істеу тәртібін; бос басшы лауазымдар мен оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйелерде орналастыру тәртібін реттеу бөлігінде)
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
39
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметке жұмысқа үміткерлер бойынша ведомстволық дерекқор қалыптастыру және жұмыс істеу тәртібін бекіту туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
40
Ішкі істер органдарына қызметке тұруға және бос орындарға орналасуға байланысты кейбір мәселелер туралы (қызметке үміткерлердің ведомстволық дерекқорын қалыптастыру және онымен жұмыс істеу тәртібін; бос басшы лауазымдар мен оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптарды туралы мәліметтерді ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйелерде орналастыру тәртібін реттеу бөлігінде)
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылғы желтоқсан
41
Экономикалық тергеу қызметіне қызметке тұруға және бос орындарға орналасуға байланысты кейбір мәселелер туралы (қызметке үміткерлердің ведомстволық дерекқорын қалыптастыру және онымен жұмыс істеу тәртібін; бос басшы лауазымдар мен оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптарды туралы мәліметтерді ведомстволық ақпараттық-анықтамалық жүйелерде орналастыру тәртібін реттеу бөлігінде)
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
42
Прокуратура органдарында кадр резервін, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілік талаптарын қалыптастыру және кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық дерекқорымен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БП (келісім бойынша)
И.Д. Меркель
2015 жылғы желтоқсан
43

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2014 года № 1145 "Об утверждении Правил добровольной возмездной сдачи огнестрельного бесствольного, газового оружия с возможностью стрельбы патронами травматического действия физическими лицами, имеющими соответствующее разрешение органов внутренних дел на хранение и ношение оружия
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД (созыв), ГП (по согласова­нию), АДГСПК (по согласова­нию), МФ
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
3
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2012 года № 643дсп "Об утверждении перечня должностей органов внутренних дел, уголовно­исполнительной системы, государственной противопожарной службы, службы экономических расследований и государственной фельдъегерской службы Республики Казахстан, которым присваиваются специальные звания, установленные квалификационные классы и соответствующих им предельных специальных званий и квалификационных классов"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
4
Об утверждении Правил отбора и осуществления предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в органы прокуратуры
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
5
Об утверждении Правил отбора и осуществления предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу в антикоррупционную службу
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
6
Об утверждении Правил отбора и осуществления предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в органы внутренних дел
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
7
Об утверждении Правил отбора и осуществления предварительного изучения кандидатов, принимаемых на службу (учебу) в службу экономических расследований
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
8
Об утверждении перечня специальностей для удовлетворения потребностей в кадрах с учетом кадрового планирования в органах прокуратуры
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
9
Об утверждении перечня специальностей для удовлетворения потребностей в кадрах с учетом кадрового планирования в антикоррупционной службе
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
10
Об утверждении перечня специальностей для удовлетворения потребностей в кадрах с учетом кадрового планирования в органах внутренних дел
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
11
Об утверждении перечня специальностей для удовлетворения потребностей в кадрах с учетом кадрового планирования в службе экономических расследований
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
12
Об утверждении Правил адаптации молодых сотрудников и осуществления наставничества в органах прокуратуры
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
13
Об утверждении Правил адаптации молодых сотрудников и осуществления наставничества в антикоррупционной службе
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
14
Об утверждении Правил адаптации молодых сотрудников и осуществления наставничества в органах внутренних дел
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
15
Об утверждении Правил адаптации молодых сотрудников и осуществления наставничества в службе экономических расследований
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
16
Об утверждении Правил конвоирования задержанных и лиц, заключенных под стражу, антикоррупционной службой
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
17
Об утверждении Правил конвоирования задержанных и лиц, заключенных под стражу, службой экономических расследований
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
18
Об утверждении Правил установления стандартов работ (алгоритм, Правила и требования к результатам деятельности сотрудников на конкретном участке работы) в органах прокуратуры
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
19
Об утверждении Правил установления стандартов работ (алгоритм, Правила и требования к результатам деятельности сотрудников на конкретном участке работы) в антикоррупционной службе
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
20
Об утверждении Правил установления стандартов работ (алгоритм, Правила и требования к результатам деятельности сотрудников на конкретном участке работы) в органах внутренних дел
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
21
Об утверждении Правил установления стандартов работ (алгоритм, Правила и требования к результатам деятельности сотрудников на конкретном участке работы) в службе экономических расследований
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
22
Об утверждении перечня руководящих должностей органов прокуратуры
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
23
Об утверждении перечня руководящих должностей антикоррупционной службы, в том числе подлежащих ротации, и Правил их перемещения
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
24
Об утверждении перечня руководящих должностей органов внутренних дел
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
25
Об утверждении перечня руководящих должностей службы экономических расследований
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
26
Об утверждении перечня руководящих должностей органов прокуратуры, подлежащих ротации, и Правил их перемещения
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
27
Об утверждении перечня руководящих должностей органов внутренних дел, подлежащих ротации, и Правил их перемещения
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
28
Об утверждении перечня руководящих должностей службы экономических расследований, подлежащих ротации, и Правил их перемещения
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
29
О некоторых вопросах реализации кадровой политики в органах прокуратуры (в части урегулирования: методики оценки результатов кадрового обеспечения и качества работы субъектов кадровой политики; порядка и методов определения профессиональных компетенций, ключевых показателей и расчета показателя конкурентоспособности;
системы и критериев карьерного роста; методики осуществления кадрового прогноза)
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
30
О некоторых вопросах реализации кадровой политики в антикоррупционной службе (в части урегулирования: методики оценки результатов кадрового обеспечения и качества работы субъектов кадровой политики; порядка и методов определения профессиональных компетенций, ключевых показателей и расчета показателя конкурентоспособности;
системы и критериев карьерного роста; методики осуществления кадрового прогноза)
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
31
О некоторых вопросах реализации кадровой политики в органах внутренних дел (в части урегулирования: методики оценки результатов кадрового обеспечения и качества работы субъектов кадровой политики; порядка и методов определения профессиональных компетенций, ключевых показателей и расчета показателя конкурентоспособности;
системы и критериев карьерного роста; методики осуществления кадрового прогноза)
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
32
О некоторых вопросах реализации кадровой политики службы экономических расследований (в части урегулирования: методики оценки результатов кадрового обеспечения и качества работы субъектов кадровой политики; порядка и методов определения профессиональных компетенций, ключевых показателей и расчета показателя конкурентоспособности;
системы и критериев карьерного роста; методики осуществления кадрового прогноза)
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
33
Об утверждении содержания и Правил профессиональной подготовки, переподготовки и повышения квалификации сотрудников правоохранительных органов Республики Казахстан
Совместный приказ
ГП (по согласованию, созыв), АДГСПК (по согласованию), МВД, МФ
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
34
Об утверждении Правил и методики проведения ежегодного социологического мониторинга состояния морально­психологического климата в подразделениях органов прокуратуры
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
35
Об утверждении Правил и методики проведения ежегодного социологического мониторинга состояния морально­психологического климата в подразделениях антикоррупционной службы
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
36
Об утверждении Правил и методики проведения ежегодного социологического мониторинга состояния морально­психологического климата в подразделениях органов внутренних дел
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
37
Об утверждении Правил и методики проведения ежегодного социологического мониторинга состояния морально­психологического климата в подразделениях службы экономических расследований
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
38
О некоторых вопросах, связанных с поступлением на службу и замещением вакантных должностей в органах прокуратуры (в части урегулирования: порядка формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов на службу; порядка размещения в ведомственных информационно-справочных системах сведений о вакантных руководящих должностях и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение)
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
39
Об утверждении Правил формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов на службу в антикоррупционную службу
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
40
О некоторых вопросах, связанных с поступлением на службу и замещением вакантных должностей в органах внутренних дел (в части урегулирования: порядка формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов на службу; порядка размещения в ведомственных информационно-справочных системах сведений о вакантных руководящих должностях и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение)
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
41
О некоторых вопросах, связанных с поступлением на службу и замещением вакантных должностей в службе экономических расследований (в части урегулирования: порядка формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов на службу; порядка размещения в ведомственных информационно-справочных системах сведений о вакантных руководящих должностях и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение)
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
42
Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв в органах прокуратуры
приказ
ГП (по согласованию)
Меркель И.Д.
декабрь 2015 года
43

"Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарында қызмет өткерудің кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2015 жылғы 13 ақпандағы № 51 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
МҚІСҚА (келісім бойынша)
А.Ж. Шпекбаев
2015 жылғы желтоқсан
44
Ішкі істер органдарының кадр резервін, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілік талаптарын қалыптастыру және кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық дерекқорымен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
Б.Б. Бисенқұлов
2015 жылдың желтоқсан
45
Экономикалық тергеу қызметінде кадр резервін, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілік талаптарын қалыптастыру және кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық дерекқорымен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
А.М. Теңгебаев
2015 жылғы желтоқсан
46
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою, халыққа шұғыл медициналық және психологиялық көмек көрсету жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын қызметкерлер, мемлекеттік өртке қарсы қызмет қызметкерлері санының нормативтерін бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
В.К. Божко
2015 жылғы желтоқсан
47
"Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары қызметкерлерінің нысанды киімі мен арнайы киiм-кешегінің тиесiлiлiгі нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 256 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
бұйрық
ІІМ (жинақтау), Қаржымині
В.К. Божко
2015 жылғы желтоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МҚІСҚА – Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
БП – Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 13 февраля 2015 года № 51 "Некоторые вопросы прохождения службы в органах по делам государственной службы и противодействию коррупции"
приказ
АДГСПК (по согласованию)
Шпекбаев А.Ж.
декабрь 2015 года
44
Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв органов внутренних дел
приказ
МВД
Бисенкулов Б.Б.
декабрь 2015 года
45
Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв службы экономических расследований
приказ
МФ
Тенгебаев А.М.
декабрь 2015 года
46
Об утверждении Нормативов численности сотрудников, осуществляющих функции по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, оказанию экстренной медицинской и психологической помощи населению, сотрудников органов государственной противопожарной службы
приказ
МВД
Божко В.К.
декабрь 2015 года
47
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 256 "Об утверждении норм положенности форменной одежды и специального обмундирования сотрудников органов государственной противопожарной службы"
приказ
МВД (созыв), МФ
Божко В.К.
декабрь 2015 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АДГСПК - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан