"Астана" халықаралық қаржы орталығы туралы" 2015 жылғы 7 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 144-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Астана" халықаралық қаржы орталығы туралы" 2015 жылғы 7 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (келісім бойынша) тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Президенті актілерінің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне енгізсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 144-ө өкімімен
бекітілген
"Астана" халықаралық қаржы орталығы туралы" 2015 жылғы 7 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық немесе құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Орындалу мерзімі
Жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
"Астана" халықаралық қаржы орталығын басқару жөніндегі кеңес туралы ережені және оның құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰБ (келісім бойынша), ҰЭМ, Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Ғ.О. Пірматов
2.
"Астана" халықаралық қаржы орталығы аумағының шектерін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰБ (келісім бойынша), ҰЭМ, Қаржымині, Астана қаласының әкімдігі
2015 жылғы желтоқсан
Ғ.О. Пірматов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҰБ - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі

О мерах по реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года "О Международном финансовом центре "Астана"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 144-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года "О Международном финансовом центре "Астана" (далее - перечень).
2. Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) разработать и в установленном порядке внести в Администрацию Президента Республики Казахстан проекты актов Президента Республики Казахстан согласно перечню.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 декабря 2015 года № 144-р
Перечень
нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года "О Международном финансовом центре "Астана"
п/п
Наименование нормативного правового или правового акта Форма
акта
Ответственные государственные органы Срок
исполнения
Ответственное
лицо
1 2 3 4 5 6
1.
Об утверждении Положения о Совете по управлению Международным финансовым центром "Астана" и его состава
Указ
Президента Республики Казахстан
НБ (по согласованию), МНЭ, МФ
декабрь 2015 года
Пирматов Г.О.
2.
Об определении границ территории Международного финансового центра "Астана"
Указ
Президента Республики Казахстан
НБ (по согласованию), МНЭ, МФ, акимат города Астаны
декабрь 2015 года
Пирматов Г.О.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан