"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Стратегиялық объектілер жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 79-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Стратегиялық объектілері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 79-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр К. Мәсімов

О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 79-р "О создании Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 2-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 79-р "О создании Комиссии по стратегическим объектам при Правительстве Республики Казахстан".
Премьер-Министр К. Масимов