Мұнай-газ саласындағы ірі жобаларға отандық мұнай сервистік компанияларды тарту бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 10 тамыздағы № 63-ө өкімі
Мұнай-газ саласындағы ірі жобаларға отандық мұнай сервистік компанияларды тарту бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай кұрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі Жер қойнауын пайдалану департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Атырау облысы әкімінің орынбасары
Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Қазақстан Республикасының "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының мұнай сервистік жобалар бойынша вице-президенті (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз" Барлау және Өңдеу" акционерлік қоғамы бас директорының орынбасары (келісім бойынша).
Қазақстанның сервистік компаниялар одағы бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"Kazenergy" қауымдастығы бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"Қарашығанақ Петролеум Оперейтинг Б.В." компаниясы бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"Норт Каспиан Оперейтинг Компани" компаниясы директорының орынбасары (келісім бойынша)
"CNPC-Ақтөбемұнайгаз" акционерлік қоғамы бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"Теңізшевройл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"Ембімұнайгаз" акционерлік қоғамы бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"ҚазМұнайГаз - қайта өңдеу және маркетинг" акционерлік қоғамы бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"PSA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"Маңғыстаумұнайгаз" ационерлік қоғамы бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"Жайықмұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының орынбасары (келісім бойынша)
"ПетроҚазақстанҚұмкелРесорсиз" акционерлік қоғамы бас директорының орынбасары (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по вовлечению отечественных нефтесервисных компаний в крупные проекты нефтегазовой отрасли
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 августа 2016 года № 63-р
В целях выработки предложений по вовлечению отечественных нефтесервисных компаний в крупные проекты нефтегазовой отрасли:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Министр энергетики Республики Казахстан, руководитель
вице-министр энергетики Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента недропользования Министерства энергетики Республики Казахстан, секретарь
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
первый вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
заместитель акима Кызылординской области
заместитель акима Мангистауской области
заместитель акима Атырауской области
заместитель акима Западно-Казахстанской области
заместитель акима Актюбинской области
заместитель председателя Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
вице-президент по нефтесервисным проектам акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз" (по согласованию)
заместитель генерального директора акционерного общества "Разведка Добыча "КазМунайГаз" (по согласованию)
заместитель генерального директора союза сервисных компаний Казахстана (по согласованию)
заместитель генерального директора ассоциации "Kazenergy" (по согласованию)
заместитель генерального директора компании "Карачаганак Петролеум Оперейтинг Б.В." (по согласованию)
заместитель директора компании "Норт Каспиан Оперейтинг Компани" (по согласованию)
заместитель генерального директора акционерного общества "CNPC-Актобемунайгаз" (по согласованию)
заместитель генерального директора товарищества с ограниченной ответственностью "Тенгизшевройл" (по согласованию)
заместитель генерального директора акционерного общества "Эмбамунайгаз" (по согласованию)
заместитель генерального директора акционерного общества "КазМунайГаз - переработка и маркетинг" (по согласованию)
заместитель генерального директора товарищества с ограниченной ответственностью "PSA" (по согласованию)
заместитель генерального директора акционерного общества "Мангистаумунайгаз" (по согласованию)
заместитель генерального директора товарищества с ограниченной ответственностью "Жайкмунай" (по согласованию)
заместитель генерального директора акционерного общества "ПетроКазахстанКумкольРесорсиз" (по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2016 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде мұнай-газ саласындағы ірі жобаларға отандық мұнай сервистік компанияларды тарту бойынша ұсыныстар әзірлеп, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2016 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вовлечению отечественных нефтесервесных компаний в крупные проекты нефтегазовой отрасли.
Премьер-Министр К. Масимов