"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 8-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік кызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (келісім бойынша):
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық акт жобасын әзірлесін және бекітілген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 19 қаңтардағы
№ 8-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 20 декабря 2016 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2017 года № 8-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 декабря 2016 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы" (далее - перечень).
2. Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию):
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 января 2017 года № 8-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Нормативтік құқықтық актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық актіні сапалы және уақтылы әзірлеу мен енгізуге жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
2017 жылғы ақпан
А.А. Шайымова
2

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 декабря 2016 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма нормативного правового акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение нормативного правового акта
1 2 3 4 5 6
1
О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
АДГСПК (по согласованию)
февраль 2017 года
Шаимова А.А.
2

"Құқық қорғау қызметіне алғаш рет кіретін азаматтарды тесттен өткізу қағидаларын, бағдарламаларын және оны ұйымдастыруды бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 1 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының бұйрығы
МҚІСҚА (келісім бойынша), БП (келісім бойынша), ІІМ, Қаржымині
2017 жылғы ақпан
А.А. Шайымова
3
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға орналасудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының бұйрығы
МҚІСҚА (келісім бойынша)
2017 жылғы ақпан
А.А. Шайымова
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МҚІСҚА - Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі;
БП - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы;
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі;
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі.

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 20 сентября 2016 года № 1 "Об утверждении Правил, программ и организации тестирования граждан, впервые поступающих на правоохранительную службу"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
АДГСПК (по согласованию), ГП (по согласованию), МВД, МФ
февраль 2017 года
Шаимова А.А.
3
О некоторых вопросах занятия административной государственной должности
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
АДГСПК (по согласованию)
февраль 2017 года
Шаимова А.А.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АДГСПК - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции;
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан.