"Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 11-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 10-ө өкімі
«Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 11-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
мыналар:
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің жауапты хатшысы;
«Нұр Отан» партиясының Саяси талдау және стратегиялық зерттеулер орталығы директорының орынбасары (келісім бойынша);
«Kazakhstan Bar Association» коммерциялық заңгерлер алқасы» республикалық қоғамдық бірлестігі басқарма кеңесінің мүшесі (келісім бойынша);
«Құқықтық медиа-орталық» қоғамдық қорының заңгері (келісім бойынша);
«Стратегиялық бастамалар орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аға серіктесі (келісім бойынша) енгізілсін;
мына:
«Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің жауапты хатшысы;
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің жауапты хатшысы;»;
«Нұр Отан» партиясының Қоғамдық саясат институтының директоры (келісім бойынша);»
деген жолдар алып тасталсын.
Премьер-Министр                       Б. Сағынтаев

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 11-р "О Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 января 2017 года № 10-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 11-р «О Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности» следующие изменения:
в составе Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
ввести:
вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
вице-министра энергетики Республики Казахстан;
вице-министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан;
ответственного секретаря Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
заместителя директора Центра политического анализа и стратегических исследований партии «Нур Отан» (по согласованию);
члена Управляющего совета республиканского общественного объединения «Коллегия коммерческих юристов «Kazakhstan Bar Association» (по согласованию);
юриста общественного фонда «Правовой медиа-центр» (по согласованию);
старшего партнера товарищества с ограниченной ответственностью «Центр стратегических инициатив» (по согласованию);
строки:
«ответственный секретарь Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
ответственный секретарь Министерства энергетики Республики Казахстан;»;
«директор института общественной политики партии «Нур Отан» (по согласованию);»
исключить.
Премьер-Министр                            Б. Сагинтаев