"Волонтерлік қызмет туралы" 2016 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 13-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Волонтерлік қызмет туралы" 2016 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі тізбеге сәйкес тиісті нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 30 қаңтардағы
№ 13-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года "О волонтерской деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2017 года № 13-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года "О волонтерской деятельности" (далее - перечень).
2. Министерству по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан принять соответствующие нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 января 2017 года № 13-р
Перечень

"Волонтерлік қызмет туралы" 2016 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Нормативтік құқықтық актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық актіні сапалы және уақтылы әзірлеуге және енгізуге жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Волонтерлік қызметті есепке алу тізілімін жүргізу жөніндегі үлгілік қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрінің бұйрығы
ДІАҚМ
2017 жылғы ақпан
А.Н. Нүкенов
2.
Волонтерлік бағдарламалардың (жобалардың) және волонтерлік акциялардың іске асырылуының мониторингін жүзеге асырудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрінің бұйрығы
ДІАҚМ
2017 жылғы ақпан
А.Н. Нүкенов
3.
Волонтерлік қызметтің мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрінің бұйрығы
ДІАҚМ
2017 жылғы ақпан
А.Н. Нүкенов
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ДІАҚМ - Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года "О волонтерской деятельности"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма нормативного правового акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение нормативного правового акта
1 2 3 4 5 6
1.
Об утверждении Типовых правил по ведению реестра учета волонтерской деятельности
приказ Министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
МДРГО
февраль 2017 года
Нукенов А.Н.
2.
Об утверждении Типовых правил осуществления мониторинга реализации волонтерских программ (проектов) и волонтерских акций
приказ Министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
МДРГО
февраль 2017 года
Нукенов А.Н.
3.
Об утверждении Правил осуществления мониторинга волонтерской деятельности
приказ Министра по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
МДРГО
февраль 2017 года
Нукенов А.Н.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МДРГО - Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан