Мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларына ауқымды ревизия жүргізу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 19-ө өкімі
Мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларына ауқымды ревизия жүргізу бойынша 2017 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасы Үкіметінің кеңейтілген отырысында айтылған Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасын іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы 2017 жылғы бірінші тоқсанның соңына дейін мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларына ауқымды ревизия жасап, қорытындысы бойынша ұсыныстар әзірлеп, оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары А.Ұ. Маминге жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О создании рабочей группы по проведению масштабной ревизии государственных контрольных и надзорных функций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 февраля 2017 года № 19-р.
В целях реализации поручения Президента Республики Казахстан, озвученного на расширенном заседании Правительства Республики Казахстан 3 февраля 2017 года, по проведению масштабной ревизии государственных контрольных и надзорных функций:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Помощник Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Министр юстиции Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
заместитель Генерального Прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию).
2. Рабочей группе до конца первого квартала 2017 года провести масштабную ревизию государственных контрольных и надзорных функций, по итогам выработать предложения и внести в Правительство Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-министра Республики Казахстан Мамина А.У.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев