Шекара маңындағы елді мекендерді дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 21 ақпандағы № 23-ө өкімі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың 2017 жылғы 6 ақпандағы № 17-686 тапсырмасына сәйкес:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес кұрамда шекара маңындағы елді мекендерді дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2017 жылғы 17 сәуірге дейінгі мерзімде шекара маңындағы елді мекендерді дамыту бойынша ұсыныстарды әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 21 ақпандағы
№ 23-ө өкіміне
қосымша
Шекара маңындағы елді мекендерді дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, басшы;
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, басшының орынбасары;
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы;
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының орынбасары (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары;
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі;
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі директорының орынбасары (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік бақылау және аумақтық-ұйымдастыру жұмысы бөлімінің мемлекеттік инспекторы (келісім бойынша);
қауіпсіздік аппараты секторының меңгерушісі (келісім бойынша);
Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары;
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары;
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары;
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары.

О создании рабочей группы для выработки предложений по развитию приграничных населенных пунктов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля 2017 года № 23-р
В соответствии с поручением Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 6 февраля 2017 года № 17-686:
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по развитию приграничных населенных пунктов (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 17 апреля 2017 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по развитию приграничных населенных пунктов.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 февраля 2017 года № 23-р
Состав
рабочей группы для выработки предложений по развитию приграничных населенных пунктов
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель;
Министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя;
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь;
заместитель Генерального Прокурора Республики Казахстан (по согласованию);
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию);
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан;
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан;
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
вице-министр образования и науки Республики Казахстан;
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан;
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
вице-министр финансов Республики Казахстан; вице-министр энергетики Республики Казахстан;
вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан;
вице-министр юстиции Республики Казахстан;
вице-министр по делам религии и гражданского общества Республики Казахстан;
вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
заместитель Директора Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию);
государственный инспектор Отдела государственного контроля и организационно-территориальной работы Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию);
заведующий сектором аппарата безопасности (по согласованию);
первый заместитель акима Алматинской области;
первый заместитель акима Восточно-Казахстанской области;
первый заместитель акима Северо-Казахстанской области;
заместитель акима Южно-Казахстанской области.