Орталық мемлекеттік органдар, ұлттық басқару холдингтер, ұлттық компаниялар мен ұйымдар басшыларының Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың 2017 жылғы 31 қаңтардағы "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін түсіндіру және іске асырылу барысы бойынша бұқаралық ақпарат құралдарында сөз сөйлеу кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 26-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған орталық мемлекеттік органдар, ұлттық басқару холдингтер, ұлттық компаниялар мен ұйымдар басшыларының Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың 2017 жылғы 31 қаңтардағы "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін түсіндіру және іске асырылу барысы бойынша бұқаралық ақпарат құралдарында сөз сөйлеу кестесі бекітілсін (бұдан әрі - кесте).
2. Орталық мемлекеттік органдар, ұлттық басқару холдингтер (келісім бойынша), ұлттық компаниялар (келісім бойынша) мен ұйымдар (келісім бойынша) кестенің уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін және іс-шара өткізілгеннен кейін екі күндік мерзімде Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігіне кестенің орындалуы туралы ақпаратты жіберсін.
3. Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 1-күніне Қазақстан Республикасының Үкіметіне кестенің орындалуы туралы жиынтық ақпарат енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 27 ақпандағы
№ 26-ө өкімімен
бекітілген
Орталық мемлекеттік органдар, ұлттық басқару холдингтер, ұлттық компаниялар мен ұйымдар басшыларының Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін түсіндіру және оның іске асырылу барысы бойынша бұқаралық ақпарат құралдарында сөз сөйлеу кестесі (іске асыру мерзімі: 2017 жылғы ақпан - желтоқсан)
Кесте Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру туралы мақалалар, пікір айтулар, түсіндірулер, сұхбаттар, сюжеттер және теле, - радио бағдарламаларының шығу тәртібін үйлестіреді.
Р/с №
Спикер
Тақырыбы
БАҚ-тың атауы
Өткізілу уақыты
1
2
3
4
5
1
А. Мырзахметов - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
АӨК - экономиканың жаңа драйвері
"Казахстанская правда" газеті
ақпан
2
Б. Сұлтанов - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауының шеңберінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қызметі туралы
"Деловой Казахстан" газеті
ақпан
3
3. Баймолдина - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін түсіндіру бойынша
"Хабар 24" телеарнасы
ақпан
4
Е. Ыдырысов - "Қазақстан инжиниринг" ҰК" АҚ Басқарма төрағасы
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауының аясында "Қазақстан инжиниринг" ҰК" АҚ кәсіпорындарының қызметі туралы
"Казахстанская правда" газеті
ақпан
5
Н. Ермекбаев - Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министр
тұрақтылық - басты құндылық
"Астана ақшамы" газеті
ақпан
6
Т. Мұхтаров - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары, генерал-майор
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін түсіндіру бойынша
"Казахстанская правда" газеті
ақпан
7
Н. Аршабеков - "Кәсіпқор Холдингі" КЕАҚ Басқарма төрағасы
"Кәсіпқор Холдингі" КЕАҚ қызметінің 2016 жылғы қорытындылары мен Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауы аясында "Баршаға тегін кәсіби-техникалық білім" жобасын іске асыру жөнінде
"Хабар" телеарнасы "Арнайы репортаж" бағдарламасы
ақпан
8
А. Мырзахметов - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстанның ауыл шаруашылығын дамыту
"Егемен Қазақстан" газеті
наурыз
9
Г. Исаева - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
экспорттық саясат және органикалық өнімдерді өндіру
"Atameken Business channel", "Эксперт" бағдарламасы
наурыз
10
Т. Тоқтабаев - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің жобасы туралы
"Казахстанская правда" газеті
наурыз
11
Б. Нұрымбетов - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
2021 жылдарға арналған жаңа Көші-қон саясатының тұжырымдамасы туралы
"Айқын" газеті
наурыз
12
М. Тілеуберді - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бірінші орынбасары
Еліміздің әлемдік қоғамдастықта бәсекеге қабілеттілігін арттырудағы Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің рөлі
"Егемен Қазақстан" газеті
наурыз
13
Т. Дүйсенова - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлік туралы жаңа бағдарлама туралы
"Казахстанская правда" газеті
наурыз
14
Б. Қажиев - "КЕGОС" АҚ Басқарма төрағасы
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауының аясында Қазақстан Республикасының электр желісі инфрақұрылымын дамыту
"Хабар" телеарнасы
наурыз
15
Т. Сүлейменов - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін түсіндіру бойынша
"Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан" газеттері, "Хабар24" телеарнасы
наурыз
16
Б. Асылова - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
МЖС жалпыұлттық міндеттерді шешудегі мемлекет пен бизнестің өзара іс-қимылының құралы ретінде
"Литер" газеті
наурыз
17
О. Алтаев - "ТДҰА" АҚ басқарушы директоры
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауының аясында "ТДҰА" АҚ-ның сәтті жобалары туралы
"Казинформ", "Atameken Business channel", "Хабар 24"
наурыз
18
А. Шпекбаев - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары
"Параны алмау және бермеу!"
"Казахстанская правда" газеті
наурыз
19
Е. Досаев - "Бәйтерек" ҰБХ" АҚ Басқарма төрағасы
"Бәйтерек ҰБХ" АҚ-ның 2016 жылғы қызметінің қорытындылары және Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауының аясындағы міндеттер
"Zakon.kz" ақпараттық агенттігі
наурыз
20
Д. Голобурда - Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш вице-министрі
Қазақстан Республикасының Киберқауіпсіздік тұжырымдамасын жасаудағы тәсілдер туралы (Киберқалқан)
"Литер", "Казахстанская правда" газеттері
наурыз
21
Р. Еңсебаев - ("Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" АҚ трансформация және кадрлық саясат жөніндегі бас директоры) Басқарма төрағасының орынбасары

Об утверждении графика выступлений в средствах массовой информации руководителей центральных государственных органов, национальных управляющих холдингов, национальных компаний и организаций по разъяснению основных положений и хода реализации Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2017 года № 26-р
1. Утвердить прилагаемый график выступлений в средствах массовой информации руководителей центральных государственных органов, национальных управляющих холдингов, национальных компаний и организаций по разъяснению основных положений и хода реализации Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность" (далее - график).
2. Центральным государственным органам, национальным управляющим холдингам (по согласованию), национальным компаниям (по согласованию) и организациям (по согласованию) обеспечить своевременное исполнение графика и в двухдневный срок после проведения мероприятия направлять в Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан информацию об исполнении графика.
3. Министерству информации и коммуникаций Республики Казахстан ежеквартально к 1 числу месяца, следующего за отчетным кварталом, вносить в Правительство Республики Казахстан сводную информацию об исполнении графика.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 февраля 2017 № 26-р
График
выступлений в средствах массовой информации руководителей центральных государственных органов, национальных управляющих холдингов, национальных компаний и организаций по разъяснению основных положений и хода реализации Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
(срок реализации: февраль - декабрь 2017 года)
График координирует порядок выхода статей, откликов, разъяснений, интервью, сюжетов и теле, - радио программ о реализации Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность".
п/п
Спикер Тема Наименование СМИ Дата проведения
1 2 3 4 5
1
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан А. Мырзахметов
АПК - новый драйвер экономики
газета "Казахстанская правда"
февраль
2
Министр финансов Республики Казахстан Б. Султанов
о деятельности Министерства финансов Республики Казахстан в рамках Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газета "Деловой Казахстан"
февраль
3
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан З. Баймолдина
по разъяснению основных положений Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
телеканал "Хабар 24"
февраль
4
председатель правления АО "НК "Казахстан инжиниринг" Е. Идрисов
о деятельности предприятий АО "НК "Казахстан инжиниринг" в свете Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газета "Казахстанская правда"
февраль
5
Министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан Н. Ермекбаев
стабильность - главная ценность
газета "Астана ақшамы"
февраль
6
заместитель Министра обороны Республики Казахстан, генерал-майор Т. Мухтаров
по разъяснению основных положений Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газета "Казахстанская правда"
февраль
7
председатель правления НАО "Холдинг "Кәсіпқор" Н. Аршабеков
итоги деятельности НАО "Холдинг "Кәсіпқор" за 2016 год и задачи в свете Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность" по реализации проекта "Бесплатное профессионально-техническое образование для всех"
телеканал "Хабар", программа "Арнайы репортаж"
февраль
8
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан А. Мырзахметов
развитие сельского хозяйства Казахстана
газета "Егемен Қазақстан"
март
9
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан Г. Исаева
экспортная политика и производство органической продукции
"Atameken Business channel", программа "Эксперт"
март
10
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан Т. Токтабаев
о проекте Кодекса Республики Казахстан "О недрах и недропользовании"
газета "Казахстанская правда"
март
11
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Б. Нурымбетов
о концепции новой миграционной политики на 2021 год
газета "Айқын"
март
12
первый вице-министр иностранных дел Республики Казахстан М. Тлеуберди
роль Министерства иностранных дел Республики Казахстан в повышении конкурентоспособности страны в мировом сообществе
газета "Егемен Қазақстан"
март
13
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Т. Дуйсенова
о новой Программе продуктивной занятости и массового предпринимательства
газета "Казахстанская правда"
март
14
председатель правления АО "KEGOC" Б. Кажиев
развитие электросетевой инфраструктуры Республики Казахстан в свете Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
телеканал "Хабар"
март
15
Министр национальной экономики Республики Казахстан Т. Сулейменов
по разъяснению основных положений Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газеты "Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан", телеканал "Хабар24"
март
16
вице-министр образования и науки Республики Казахстан Б. Асылова
ГЧП как инструмент взаимодействия государства и бизнеса в решении общенациональных задач
газета "Литер"
март
17
управляющий директор АО "НАТР" О. Альтаев
успешные проекты АО "НАТР" в свете реализации Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
"Казинформ", "Atameken business channel", "Хабар 24"
март
18
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции А. Шпекбаев
"Не брать и не давать взятку!"
газета "Казахстанская правда"
март
19
председатель правления АО "НУХ "Байтерек" Е. Досаев
итоги деятельности АО "НУХ "Байтерек" за 2016 год и задачи в свете Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
информационное агентство "Zakon.kz"
март
20
вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан Д. Голобурда
о подходах к созданию Концепции кибербезопасности Республики Казахстан (Киберщит)
газеты "Литер", "Казахстанская правда"
март
21
заместитель председателя правления (главный директор по трансформации и кадровой политике АО "НАК "Казатомпром ") Р.Енсебаев

атом саласындағы "4.0 индустриясы"
"Литер" газеті
наурыз
22
Б. Ыбыраев - ("Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" АҚ өндіріс және ЯОЦ жөніндегі бас директоры) Басқарма төрағасының орынбасары
негізгі басымдық - өндірісті жаңғырту
"Казахстанская правда" газетті
сәуір
23
Д. Ақышев - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы
Қазақстанның қаржы нарығындағы ағымдағы жағдай туралы
"Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан" газеттері, "Хабар24" телеарнасы
сәуір
24
Д. Смоляков - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары
банк нарығын сауықтыру
"Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан" газеттері
сәуір
25
Е. Нысанбаев - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстанның суармалы жерлері
"Хабар 24" телеарнасы, "Сұхбат" бағдарламасы
сәуір
26
С. Мыңбаев - "ҚазМұнайГаз" ҰК АҚ Басқарма төрағасы
"ҚазМұнайГаз" ҰК АҚ қызметі, 2016 жылдың қорытындылары, жаңа операциялық үлгі
"Казахстанская правда" газеті
сәуір
27
Қ. Айтуғанов - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы бірінші вице-министрі
кооперация - ауыл болашағы
"Хабар" телеарнасы, "Бетпе-бет" бағдарламасы
сәуір
28
Н. Малелов - "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ Басқарма төрағасы
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауында айтылған міндеттерді "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ қызметі
"Қазақпарат" ақпараттық агенттігі
сәуір
29
Қ. Есекеев - "Қазақтелеком" АҚ Басқарма төрағасы
"Қазақтелеком" АҚ 2016 жылдың қорытындылары және Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауының аясында инфокоммуникациялық қызметтерді дамыту бойынша 2017 жылға арналған міндеттер
"Казахстанская правда" газеті
сәуір
30
С. Жақыпова - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
бас бостандығынан айыру орындарынан шыққан тұлғаларды әлеуметтік оңалту туралы
"Экспресс К" газеті
сәуір
31
А. Амрин - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
"Баршаға тегін техникалық-кәсіби білім" жобасын іске асырудың басталуы туралы
"Деловой Казахстан" газеті
сәуір
32
Қ. Байғарин - "Назарбаев Университеті" ДББҰ инновациялар және ғылым жөніндегі вице-президенті
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауының контекстінде
"Казахстанская правда" газеті
сәуір
33
Э. Суханбердиева - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
үштілділік - білім беру жүйесін дамытудың негізгі векторы
"Егемен Қазақстан", "Экспресс К" газеттері
мамыр
34
И. Сердиев - "ҚазТрансГаз" АҚ Бас директорының бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасының газ саласын дамыту
"Хабар" телеарнасы
мамыр
35
Р. Жошыбаев - "ЭКСПО-2017" Халықаралық мамандандырылған көрмесінің комиссары
"ЭКСПО-2017" - жаңа технологияларды тарту орталығы
"Литер" газеті
мамыр
36
Б. Арын - Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам вице-министрі
діни радикализм мен экстремизмді еңсеру бағытындағы жұмыстар туралы
"Айқын" газеті
мамыр
37
Д. Абаев - Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі
"Цифрлық Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасының жобасы туралы
"Егемен Қазақстан" газеті
маусым
38
Ә. Мағауов - Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру: мұнайгаз саласы - тау-кен және геологиялық барлау
"24 KZ" телеарнасы
маусым
39
Е. Сағадиев - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі

"Индустрия 4.0" в атомной отрасли
газета "Литер"
март
22
заместитель председателя правления (главный директор по производству и ЯТЦ АО "НАК "Казатомпром") Б. Ибраев
главный приоритет - модернизация производства
газета "Казахстанская правда"
апрель
23
Председатель Национального Банка Республики Казахстан Д. Акишев
о текущей ситуации на финансовом рынке Казахстана
газеты "Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан", телеканал "Хабар24"
апрель
24
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан Д. Смоляков
оздоровление банковского рынка
Газеты "Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан"
апрель
25
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан Е. Нысанбаев
орошаемые земли Казахстана
телеканал "Хабар24", программа "Сұхбат"
апрель
26
председатель правления АО "НК "КазМунайГаз" С. Мынбаев
деятельность АО "НК "КазМунайГаз", итоги 2016 года, новая операционная модель
газета "Казахстанская правда"
апрель
27
первый вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан К. Айтуганов
кооперация - будущее села
телеканал "Хабар", программа "Бетпе-бет"
апрель
28
председатель правления АО "НУХ "КазАгро" Н. Малелов
деятельность НУХ "КазАгро" по исполнению задач, обозначенных в Послании Президента Республики Казахстан Назарбаева НА. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
информационное агентство "Казинформ"
апрель
29
председатель правления АО "Казахтелеком" К. Есекеев
итоги деятельности АО "Казахтелеком" за 2016 год и задачи на 2017 год по развитию инфокоммуникационных услуг в свете Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева НА. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газета "Казахстанская правда"
апрель
30
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан С. Жакупова
о социальной реабилитации лиц из мест лишения свободы
газета "Экспресс К"
апрель
31
вице-министр образования и науки Республики Казахстан А. Амрин
о начале реализации проекта бесплатного технического и профессионального образования для всех
газета "Деловой Казахстан"
апрель
32
вице-президент по инновациям и науке АОО "Назарбаев Университет" К. Байгарин
в контексте Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева НА. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газета "Казахстанская правда"
апрель
33
вице-министр образования и науки Республики Казахстан А. Суханбердиева
трехъязычие - основной вектор развития системы образования
газеты "Егемен Қазақстан", "Экспресс К"
май
34
первый заместитель генерального директора АО "КазТрансГаз" И. Сердиев
развитие газовой отрасли Республики Казахстан
телеканал "Хабар"
май
35
комиссар Международной специализированной выставки "ЭКСПО-2017" Р. Жошыбаев
"ЭКСПО-2017" - центр притяжения новых технологий
газета "Литер"
май
36
вице-министр по делам религий и гражданского общества Б. Арын
о работе по преодолению религиозного радикализма и экстремизма
газета "Айқын"
май
37
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан Д. Абаев
о проекте Государственной программы Республики Казахстан "Цифровой Казахстан"
газета "Егемен Қазақстан"
июнь
38
вице-министр энергетики Республики Казахстан А. Магауов
реализация Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность": нефтегазовая отрасль - добыча и геологоразведка
телеканал "24 KZ"
июнь
39
Министр образования и науки Республики Казахстан Е. Сагадиев

"2016-2019 жж. Қазақстан Республикасының білім мен ғылымды дамытудың" мемлекеттік бағдарламасының іске асырылу барысы туралы
"Казахстанская правда" газеті
маусым
40
Е. Хаиров - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
жаңа инвестициялық саясат - ел дамуының жаңа мүмкіндіктері
"Егемен Қазақстан" газеті
маусым
41
Е. Біртанов - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
"Дені сау ұлт - елдің бәсекеге қабілеттілігінің факторы"
"Хабар" телеарнасы
маусым
42
А. Мұхамедиұлы - Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі
отандық киноиндустрияны дамытудың заманауи трендтері туралы
"Казахстанская правда" газеті
маусым
43
М. Тасыбаев - "ҚазТрансГаз Аймақ" АҚ Бас директоры
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауының аясында Қазақстан Республикасының газ саласын дамыту
"Егемен Қазақстан" газеті
маусым
44
С. Жақыпова - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
халықты әлеуметтік қорғау туралы
"Казахстанская правда" газеті
маусым
45
Б. Нұрымбетов - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
елімізге шетелден оралған қандастарымыз үшін жағдай жасау туралы
"Жас қазақ" газеті
маусым
46
Қ. Қасымов - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың тапсырмаларының іске асырылуы шеңберінде ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру
"Казахстанская правда" газеті
маусым
47
Т. Дүйсенова - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2017 жылдың I жартыжылдығының қорытындылары туралы
"КТК" телеарнасы, "Слуги народа" бағдарламасы
шілде
48
А. Әжібаев - Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі
мемлекеттік көрсетілетін қызметтер
"Казахстанская правда" газеті
шілде
49
Б. Нұрымбетов - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
халықты жұмыспен қамту туралы
"Хабар 24" телеарнасы, "Интервью" хабары
шілде
50
Д. Голобурда - Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Қазақстан Республикасының киберқауіпсіздік тұжырымдамасын бекіту туралы (Киберқалқан)
"Время", "Казахстанская правда" газеттері
шілде
51
Б. Атамқұлов - Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі
қорғаныс-өнеркәсіп кешенінің өнімдерін экспорттау туралы
"Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда" газеттері
тамыз
52
М. Мырзағалиев - Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауын іске асыру: Қазақстандағы газ саласы мен мұнайды терең өңдеу
"24 KZ" телеарнасы
қыркүйек
53
А. Қамалдинов - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің орынбасары
ғылым мен техника саласындағы ислам әлемімен ынтымақтастық туралы
"Егемен Қазақстан" газеті
қыркүйек
54
Г. Пірматов - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары
қор нарығын дамыту
"Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан" газеттері
қыркүйек
55
Ж. Қасымбек - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
бірінші басымдық - экономиканы жедел технологиялық жаңғырту
"Литер" газеті
қыркүйек
56
С. Жұманғарин - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
кәсіпкерлікті дамыту
"Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан" газеттері
қыркүйек
57
Н. Ермекбаев - Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі
конфессияаралық келісім мен азаматтық қоғам институттарымен конструктивті ынтымақтастық орнатуды қамтамасыз ету бойынша Қазақстан Республикасы Дін істері және азаматтық қоғам министрлігінің қызметі
"Қазақстан" телеарнасы
қыркүйек
58
А. Райымқұлова - Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауы шеңберінде Қазақстанда өнер мен мәдениет саласын дамыту туралы
"Хабар" телеарнасы, "Бетпе-бет" бағдарламасы
қыркүйек
59
С. Жақыпова - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
"Өрлеу" жобасын іске асыру туралы
"BNews" ақпараттық агенттігі
қыркүйек
60
А. Пирогов - "ҚазТрансОйл" АҚ Бас директорының бірінші орынбасары
мұнайды тиімді тасымалдауды қамтамасыз ету мақсатында магистральды мұнай құбырлары жүйесін дамыту мен жаңғырту
"Казахстанская правда" газеті
қыркүйек
61
Д. Ысқақов - "KTZ Express" АҚ Президенті
Қазақстанның тасымалдау және транзиттік мүмкіндіктерін жетілдіру
"Tengrinews" ақпараттық агенттігі, "Караван" газеті
қыркүйек
62
А. Рамазанов - Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
қорғаныс-өнеркәсіп кешені кәсіпорындарын жаңғырту туралы
"Айқын", "Деловой Казахстан" газеттері
қыркүйек
63
С. Мұсайбеков - Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауы шеңберінде спорт және дене шынықтыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру туралы
"Егемен Қазақстан" газеті
қазан
64
А. Цой - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты 2017 жылғы 31 қаңтардағы Жолдауында айтылған денсаулық сақтау жүйесінің негізгі міндеттері туралы
"Казахстанская правда" газеті
қазан
65
О. Кулаков - "ҚТЖ-Ауыр жүк тасымалдау" АҚ президенті
экономикалық өсім тұрақтылығы үшін Қазақстандық өнімдерінің экспорттық тасымалдануын қамтамасыз ету
"Tengrinews" ақпараттық агенттігі
қазан
66
Т. Дүйсенова - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
азаматтарды әлеуметтік қамтамасыз ету жүйесін жетілдіру туралы
"Егемен Қазақстан" газеті
қазан
67
А. Нүкенов - Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам вице-министрі
адами капиталды дамытудағы азаматтық сектордың рөлі
"Казахстанская правда" газеті
қазан
68
А. Жұмағұлов - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту туралы
"BNews" ақпараттық агенттігі
қараша
69
Т. Жақсылықов - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан ЕАЭО-та: мүмкіндіктер шекарасын кеңейте отырып
"BNews" ақпараттық агенттігі
қараша
70
Қ. Бозымбаев - Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
жаһандық бәсекеге қабілеттілік шеңберінде мүнай-газ саласын дамыту
"Казахстанская правда" газеті
қараша
71
Р. Скляр - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
жаңа еуразиялық логистикалық инфақұрылымды дамыту
"Айқын" газеті
желтоқсан
72
Б. Атамқұлов - Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Қазақстан Республикасы киберқауіпсіздік тұжырымдамасының іске асырылу барысы туралы
"Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда" газеттері
желтоқсан
73
М. Құсайынов - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі
Қазақстанда МЖӘ-ні дамыту
"Айқын", "Литер" газеттері
желтоқсан
74
Р. Василенко - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан экономикасын жаңғырту мақсатында Еуропалық Одақ елдерімен ынтымақтастық
"Казахстанская правда" газеті
желтоқсан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
"КЕGОС" АҚ
-
"КЕGОС" акционерлік қоғамы
"КТZ Express" АҚ
-
"КТZ Express" акционерлік қоғам
АӨК
-
агарарлық-өнеркәсіптік кешен
"Бәйтерек" ҰБХ" АҚ
-
"Бәйтерек" Ұлттық Басқару Холдингі" акционерлік қоғамы
ЕАЭО
-
Еуразиялық Экономикалық Одақ
"ҚазАгро" ҰБХ" АҚ
-
"ҚазАгро" Ұлттық Басқару Холдингі" акционерлік қоғамы
"Қазақстан инжиниринг" ҰК" АҚ
-
"Қазақстан инжиниринг" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
"Қазақтелеком" АҚ
-
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы
"Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" АҚ
-
"Қазатомөнеркәсіп" Ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамы
"ҚазМұнайГаз" ҰК АҚ
-
"ҚазМұнайГаз" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
"ҚазТрансГаз" АҚ
-
"ҚазТрансГаз" акционерлік қоғамы
"ҚазТрансГаз Аймақ" АҚ
-
"ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы
"ҚазТрансОйл" АҚ
-
"ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы
"Кәсіпқор Холдингі" КЕАҚ
-
"Кәсіпқор Холдингі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
ҚӨК
-
қорғаныс - өнеркәсіп кешен
"ҚТЖ-Ауыр жүк тасымалдау" АҚ
-
"ҚТЖ-Ауыр жүк тасымалдау" акционерлік қоғамы
МЖӘ
-
мемлекеттік-жеке әріптестік
"Назарбаев Университеті" ДББҰ
-
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымы
"ТДҰА" АҚ
-
"Технологиялық даму жөніндегі агенттік" акционерлік қоғамы
ЯОЦ
-
ядролық-отын циклі

о ходе реализации Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2016 - 2019 годы
газета "Казахстанская правда"
июнь
40
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан Е. Хаиров
новая инвестиционная политика - новые возможности для развития страны
газета "Егемен Қазақстан"
июнь
41
Министр здравоохранения Республики Казахстан Е. Биртанов
здоровая нация - фактор конкурентоспособности страны
телеканал "Хабар"
июнь
42
Министр культуры и спорта Республики Казахстан А. Мухамедиулы
о современных трендах развития отечественной киноиндустрии
газета "Казахстанская правда"
июнь
43
генеральный директор АО "КазТрансГаз Аймак" М. Тасыбаев
развитие газовой отрасли Республики Казахстан в свете Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газета "Егемен Қазақстан"
июнь
44
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан С. Жакупова
о социальной защите населения
газета "Казахстанская правда"
июнь
45
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Б. Нурымбетов
о создании условий для соотечественников, которые вернулись в страну из-за рубежа
газета "Жас қазақ"
июнь
46
Министр внутренних дел Республики Казахстан К. Касымов
совершенствование деятельности органов внутренних дел в рамках реализаций поручений Президента Республики Казахстан Назарбаева НА.
газета "Казахстанская правда"
июнь
47
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Т. Дуйсенова
об итогах работы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан за I полугодие 2017 года
телеканал "КТК", программа "Слуги народа"
июль
48
вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан А. Ажибаев
государственные услуги
газета "Казахстанская правда"
июль
49
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Б. Нурымбетов
о занятости населения
телеканал "Хабар 24", передача "Интервью"
июль
50
вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан Д. Голобурда
об утверждении Концепции кибербезопасности Республики Казахстан (Киберщит)
газеты "Время", "Казахстанская правда"
июль
51
Министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан Б. Атамкулов
об экспорте продукций оборонно­промышленного комплекса
газеты "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда"
август
52
вице-министр энергетики Республики Казахстан М. Мирзагалиев
реализация Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева НА. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность": газовая отрасль и глубокая переработка нефти в Казахстане
телеканал "24 KZ"
сентябрь
53
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан А. Камалдинов
о сотрудничестве с Исламским миром в сфере развития науки и техники
газета "Егемен Қазақстан"
сентябрь
54
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан Г. Пирматов
развитие фондового рынка
газеты "Казахстанская правда", "Егемен Казакстан"
сентябрь
55
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан Ж. Касымбек
первый приоритет - это ускоренная технологическая модернизация экономики
газета "Литер"
сентябрь
56
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан С. Жумангарин
развитие предпринимательства
газеты "Казахстанская правда", "Егемен Қазақстан"
сентябрь
57
Министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан Н. Ермекбаев
деятельность Министерства по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан по обеспечению межконфессионального согласия и конструктивного сотрудничества с институтами гражданского общества
телеканал "Казахстан"
сентябрь
58
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан А. Райымкулова
о развитии сферы культуры и искусства в Казахстане в рамках Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газета "Егемен Қазақстан"
сентябрь
59
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан С. Жакупова
о ходе реализации проекта "Өрлеу"
информационное агентство "BNews"
сентябрь
60
первый заместитель генерального директора АО "КазТрансОйл" А. Пирогов
развитие и модернизация системы магистральных нефтепроводов для обеспечения надежной транспортировки нефти
газета "Казахстанская правда"
сентябрь
61
президент АО "KTZ Express" Д. Искаков
развитие транспортного и транзитного потенциала Казахстана
информационное агентство "Tengrinews", газета "Караван"
сентябрь
62
вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан А. Рамазанов
о модернизации предприятий оборонно­промышленного комплекса
газеты "Айқын", "Деловой Казахстан"
сентябрь
63
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан С. Мусайбеков
о реализации государственной политики в сфере спорта и физической культуры в рамках Послания Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. народу Казахстана от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газета "Егемен Қазақстан"
октябрь
64
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан А. Цой
об основных задачах системы здравоохранения, озвученных в Послании Президента Республики Казахстан Назарбаева НА. от 31 января 2017 года "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность"
газета "Казахстанская правда"
октябрь
65
президент АО "КТЖ-Грузовые перевозки" О. Кулаков
обеспечение экспортных перевозок казахстанской продукции для устойчивости экономического роста
информационное агентство "Tengrinews"
октябрь
66
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Т. Дуйсенова
о совершенствовании системы социальной поддержки граждан Республики Казахстан
газета "Егемен Қазақстан"
октябрь
67
вице-министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан А. Нукенов
о роли гражданского сектора в развитии человеческого капитала
газета "Казахстанская правда"
октябрь
68
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан А. Жумагулов
развитие местного самоуправления
информационное агентство "BNews"
ноябрь
69
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан Т. Жаксылыков
Казахстан в ЕАЭС: расширяя границы возможностей
информационное агентство "BNews"
ноябрь
70
Министр энергетики Республики Казахстан К. Бозумбаев
развитие нефтегазовой отрасли в глобальной конкурентоспособности
газета "Казахстанская правда"
ноябрь
71
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан Р. Скляр
развитие новой евразийской логистической инфраструктуры
газета "Айқын"
декабрь
72
Министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан Б. Атамкулов
о ходе реализации Концепции кибербезопасности Республики Казахстан (Киберщит)
газеты"Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда"
декабрь
73
первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан М. Кусаинов
развитие ГЧП в Казахстане
газета "Айқын", "Литер"
декабрь
74
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан Р. Василенко
сотрудничество со странами Европейского Союза служит целям модернизации экономики Казахстана
газета "Казахстанская правда"
декабрь
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АО "KEGOC"
-
акционерное общество "KEGOC"
АО "KTZ Express"
-
акционерное общество "KTZ Express"
АО "Казахтелеком"
-
акционерное общество "Казахтелеком"
АО "КазТрансГаз"
-
акционерное общество "КазТрансГаз"
АО "КазТрансГаз Аймак"
-
акционерное общество "КазТрансГаз Аймак"
АО "КазТрансОйл"
-
акционерное общество "КазТрансОйл"
АО "КТЖ-Грузовые перевозки"
-
акционерное общество "КТЖ-Грузовые перевозки"
АО "НАК "Казатомпром"
-
акционерное общество "Национальная атомная компания "Казатомпром"
АО "НАТР"
-
акционерное общество "Национальное агентство по технологическому развитию"
АО "НК "Казахстан инжиниринг"
-
акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг"
АО "НК "КазМунайГаз"
-
акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз"
АО "НУХ "Байтерек"
-
акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"
АО "НУХ "КазАгро"
-
акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
АОО "Назарбаев Университет"
-
автономная организация образования "Назарбаев Университет"
АПК
-
аграрно-промышленный комплекс
ГЧП
-
государственно-частное партнерство
ЕАЭС
-
Евразийский Экономический Союз
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
-
некоммерческое акционерное общество "Холдинг "Кәсіпқор"
ЯТЦ
-
ядерно-топливный цикл