"Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 111-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 39-ө өкімі
"Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 111-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға";
мына:
"Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі";
мына:
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі";
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2016 года № 111-р "О Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 марта 2017 года № 39-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2016 года № 111-р "О Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере" следующие изменения и дополнения:
в составе Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель"
изложить в следующей редакции "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель";
после строки:
"Министр образования и науки Республики Казахстан"
дополнить строками следующего содержания:
"Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
после строки:
"Министр обороны Республики Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
строку "Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" исключить.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев