"Ұлттық инвестициялық стратегия" үкіметтік бағдарламасының жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 22 шілдедегі № 93-ө өкімі
"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесінің одан әрі жұмыс істеуінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 4 наурыздағы № 931 Жарлығының 119-2-тармағына сәйкес:
1. "Ұлттық инвестициялық стратегия" үкіметтік бағдарламасының жобасы (бұдан әрі - Бағдарлама жобасы) бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қасымбек
Жеңіс Махмұдұлы
-
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі, жетекші
Хаиров
Ерлан Қартайұлы
-
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Тұяқбаев
Сапарбек Құрақбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі Инвестициялар комитетінің төрағасы, хатшы
Еңсегенов
Сәрсенбай Құрманұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты, Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік комитетінің хатшысы (келісім бойынша)
Рау
Альберт Павлович
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты, Қаржы және бюджет бойынша Комитеттің мүшесі (келісім бойынша)
Исаева
Гүлмира Сұлтанбайқызы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Сарбасов
Ақмади Әділұлы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің төрағасы
Жарылғасова
Жанар Шайқықызы
-
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі Стратегиялық жоспарлау және талдау департаментінің директоры
Игембаев
Төлеген Боранбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Қорғаныс өнеркәсібі кешенін дамыту департаментінің директоры
Исабеков
Олжас Әзілұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық саясаты департаментінің директоры
Қазанбаев
Ержан Қалдыбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Экономика салаларын дамыту департаментінің директоры
Қинаятов
Аслан Қинаятұлы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Инвестициялық саясат департаментінің директоры
Құрмашева
Дана Абылайқызы
-
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті төрағасының орынбасары
Исаев
Ырысбек Мирамбекұлы
-
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Көші-қон қызметі комитеті төрағасының орынбасары
Нұрсейітов
Рахымжан Сайлауұлы
-
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті төрағасының орынбасары
Омаров
Шоқан Балтабайұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық саясат департаментінің бірінші хатшысы
Ізмағамбетов
Айдос Төлегенұлы
-
"Kazakh Invest" ҰК" акционерлік қоғамының Талдау департаментінің бас менеджері (келісім бойынша)
Ыдрысов
Марат Макейұлы
-
"Қазақстандық индустрияны дамыту институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Жақыпова
Шахарбану Шорманқызы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Экономикалық зерттеу институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Ыдырысова
Айнұр Маратқызы
-
"Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Өнеркәсіп және бәсекеге қабілеттілік департаменті директорының міндетін атқарушы (келісім бойынша)
Кәкішев
Жанболат Жандарбекұлы
-
"Самұрық-Қазына" Ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының бастамалар іздеу бойынша департаментінің директоры (келісім бойынша)
Тұраров
Руслан Ерсоветұлы
-
"ҚазАгро" Ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының сыртқы қарыздар және инвесторлармен өзара іс-қимыл департаментінің директоры (келісім бойынша)
Байдашева
Жанна Аманқызы
-
"Шетелдік инвесторлардың қазақстандық кеңесі" қауымдастығының директоры (келісім бойынша)
Хамбар
Бақытгүл
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің "Экономикалық зерттеу институты" АҚ реттеу ортасын талдау орталығының директоры (келісім бойынша)
Оспанов
Марғұлан
-
Қазақстандағы Еуропа бизнес-қауымдастығы корпоративтік саясат комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Абақанов
Елдос Нұрболұлы
-
Инвестициялар және даму жөніндегі қоғамдық кеңесінің мүшесі, "Қазақстан Республикасының энергетикалық үнемдеу және ресурс үнемдеу қоғамдық палатасы" заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Шеңгелбаев
Төлеу Есемханұлы
-
Инвестициялар және даму жөніндегі қоғамдық кеңесінің мүшесі (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по проекту Правительственной программы "Национальная инвестиционная стратегия"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июля 2017 года № 93-р.
В соответствии с пунктом 119-2 Указа Президента Республики Казахстан от 4 марта 2010 года № 931 "О некоторых вопросах дальнейшего функционирования Системы государственного планирования в Республике Казахстан":
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по проекту Правительственной программы "Национальная инвестиционная стратегия" (далее - проект Программы) в следующем составе:
Қасымбек
Жеңіс Махмұдұлы
-
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан, руководитель
Хаиров
Ерлан Картаевич
-
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан, заместитель руководителя
Туякбаев
Сапарбек Кураманович
-
председатель Комитета по инвестициям Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, секретарь
Енсегенов
Сарсенбай Курманович
-
депутат Сената Парламента Республики Казахстан, секретарь Комитета по экономической политике, инновационному развитию и предпринимательству (по согласованию)
Рау
Альберт Павлович
-
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан, член Комитета по финансам и бюджету (по согласованию)
Исаева
Гүлмира Сұлтанбайқызы
-
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Сарбасов
Акмади Адилович
-
председатель Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Жарылгасова
Жанар Шайкиевна
-
директор Департамента стратегического планирования и анализа Министерства энергетики Республики Казахстан
Игембаев
Толеген Буранбаевич
-
директор Департамента развития оборонно­промышленного комплекса Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Исабеков
Олжас Азильевич
-
директор Департамента внешнеэкономической политики Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Казанбаев
Ержан Калдыбаевич
-
директор Департамента развития отраслей экономики Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Кинаятов
Аслан Кинаятович
-
директор Департамента инвестиционной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Курмашева
Дана Абылаевна
-
заместитель председателя Комитета индустрии туризма Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
Исаев
Ырысбек Мирамбекович
-
заместитель председателя Комитета миграционной службы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Нурсеитов
Рахымжан Сайлаубаевич
-
заместитель председателя Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Омаров
Шокан Балтабаевич
-
первый секретарь Департамента внешнеэкономической политики Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Измагамбетов
Айдос Тулегенович
-
главный менеджер Департамента аналитики акционерного общества "НК "Kazakh Invest" (по согласованию)
Идрисов
Марат Макеевич
-
заместитель председателя правления акционерного общества "Казахстанский институт развития индустрии" (по согласованию)
Жакупова
Шахарбану Шормановна
-
заместитель председателя правления акционерного общества "Институт экономических исследований" Министерства национальной экономики Республики Казахстан (по согласованию)
Идрисова
Айнур Маратовна
-
исполняющая обязанности директора Департамента промышленности и конкурентоспособности Национальной палаты предпринимателей "Атамекен" (по согласованию)
Какишев
Жанболат Жандарбекович
-
директор Департамента по поиску инициатив акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию)
Тураров
Руслан Ерсоветович
-
директор Департамента по взаимодействию с инвесторами акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" (по согласованию)
Байдашева
Жанна Амановна
-
директор ассоциации "Казахстанский совет иностранных инвесторов" (по согласованию)
Хамбар
Бахытгуль
-
директор Центра анализа регуляторной среды акционерного общества "Институт экономических исследований" Министерства национальной экономики Республики Казахстан (по согласованию)
Оспанов
Маргулан
-
председатель комитета Европейской бизнес-ассоциации Казахстана по корпоративной политике (по согласованию)
Абаканов
Елдос Нурболович
-
член общественного совета по инвестициям и развитию, председатель правления объединения юридических лиц "Общественная палата энергоэффективности и ресурсосбережения Республики Казахстан" (по согласованию)
Шенгельбаев
Толеу Есемханович
-
член общественного совета по инвестициям и развитию (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2017 жылғы 24 шілдеге дейінгі мерзімде Бағдарламаны дайындау жобасы бойынша ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі 2017 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде Бағдарлама жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі Ж.М. Қасымбекке жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

2. Рабочей группе в срок до 24 июля 2017 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке проекта Программы.
3. Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан в срок до 1 августа 2017 года внести в Правительство Республики Казахстан проект Программы.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан Касымбека Ж.М.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев