"Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына мемлекеттік билік тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 95-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына мемлекеттік билік тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017жылғы 24 шілдедегі
№ 95-ө өкімімен
бекітілген

О мерах но реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 3 июля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между ветвями государственной власти"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июля 2017 года № 95-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 3 июля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между ветвями государственной власти" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр Б.Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 июля 2017 года № 95-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір конституциялық заңдарына мемлекеттік билік тармақтары арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актіні сапалы және уақтылы әзірлеуге және енгізуге жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.

правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Конституционного закона Республики Казахстан от 3 июля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые конституционные законы Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между ветвями государственной власти"
п/п
Наименование правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правового акта
1 2 3 4 5 6
1.

"Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңында көзделген ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 26 маусым № 643 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ЖС (келісім бойынша), ЖСК (келісім бойынша)
2017 жылғы тамыз
Н.К. Шәріпов, А.Ж. Сабыров
2.
"Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қаржымині
2017 жылғы тамыз
Т.М.Савельев
3.
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі
Қаржымині
2017 жылғы тамыз
Т.М.Савельев
4.
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰЭМ
2017 жылғы қыркүйек
М.Е. Әбілқасымова
5.
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жоспарлау жүйесі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2017 жылғы қыркүйек
М.Е. Әбілқасымова
6.
Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2017 жылғы тамыз
Т.М. Савельев;
7.
Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі
Қаржымині
2017 жылғы тамыз
Т.М. Савельев;
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЖС - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
ЖСК - Қазақстан Республикасы Жоғары Сотының Кеңесі
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 июня 2001 года № 643 "Об утверждении положений, предусмотренных Конституционны м законом Республики Казахстан "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
ВС (по согласованию), ВСС (по согласованию)
август 2017 года
Шарипов Н.К., Сабиров А.Ж.
2.
О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии"
Указ Президента Республики Казахстан
МФ
август 2017 года
Савельева Т.М
3.
О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии"
распоряжение Президента Республики Казахстан
МФ
август 2017 года
Савельева Т.М
4.
О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
МНЭ
сентябрь 2017 года
Абылкасымова М.Е.
5.
О Системе государственного планирования в Республике Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
сентябрь 2017 года
Абылкасымова М.Е.
6.
Об утверждении положения о республиканской бюджетной комиссии
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
август 2017 года
Савельева Т.М.
7.
О составе республиканской бюджетной комиссии
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
МФ
август 2017 года
Савельева Т.М.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ВС - Верховный Суд Республики Казахстан
ВСС - Высший Судебный Совет Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан.