"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 150-ө өкімі
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Мемлекеттік материалдық резервтер комитетінің төрағасы енгізілсін;
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі бастығының орынбасары (келісім бойынша)" деген жол алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Комиссияның отырыстары шет мемлекеттердің және халықаралық ұйымдардың ізгілік көмек көрсету туралы Қазақстан Республика Премьер-Министріне, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасарына (Комиссия төрағасы) жүгінгені туралы ақпараттың түскен күнінен бастап жеті жұмыс күнінен кешіктірмей, сондай-ақ Комиссия төрағасы айқындайтын өзге де жағдайларда және мерзімдерде өткізіледі.".
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2017 года № 150-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно­совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному распоряжению:
ввести в состав Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи:
вице-министра энергетики Республики Казахстан;
председателя Комитета по государственным материальным резервам Министерства оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
строку "заместитель начальника Службы государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию)" исключить;
в Положении о Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Заседания Комиссии проводятся не позднее семи рабочих дней с даты поступления информации об обращениях зарубежных государств и международных организаций с просьбой об оказании им гуманитарной помощи Премьер-Министру Республики Казахстан, Первому заместителю Премьер-Министра Республики Казахстан (председателю Комиссии), а также в иные случаи и сроки, определяемые председателем Комиссии.".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев