"Жәбірленушілерге өтемақы қоры туралы" 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 12-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Жәбірленушілерге өтемақы қоры туралы" 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 31 қаңтардағы
№ 12-ө өкімімен
бекітілген
"Жәбірленушілерге өтемақы қоры туралы" 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен қабылдануына жауапты тұлға
1
Негізсіз төленген өтемақыны қайтару қағидаларын бекіту туралы
Бірлескен бұйрық
БП (келісім бойынша, жинақтау), ҰҚК (келісім бойынша), МҚІСҚА (келісім бойынша), ІІМ, Қорғанысмині, Қаржымині
2018 жылғы наурыз
М.М. Ахметжанов
2
Өтемақы алушылардың орталықтандырылған тізілімінің нысаны мен оны ұсыну тәртібін бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2018 жылғы наурыз
Б.Ш. Шолпанқұлов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БП - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
ҰҚК - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
МҚІСҚА - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 10 января 2018 года "О Фонде компенсации потерпевшим"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 января 2018 года № 12-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 января 2018 года "О Фонде компенсации потерпевшим" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан принять соответствующие ведомственные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 января 2018 года № 12-р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 января 2018 года "О Фонде компенсации потерпевшим"
п/п
Наименование правового акта Форма
акта
Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и принятие правовых актов
1
Об утверждении Правил возврата необоснованно выплаченной компенсации
совместный
приказ
ГП (по согласованию, созыв), КНБ (по согласованию), АДГСПК (по согласованию), МВД, МО, МФ
март 2018 года
Ахметжанов М.М.
2
Об утверждении формы централизованного реестра получателей компенсации и порядка его представления
приказ
МФ
март 2018 года
Шолпанкулов Б.Ш.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
АДГСПК - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и
противодействию коррупции
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан