"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 69-ө өкімі
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу мақсатында:
1. "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2018 жылғы 15 маусымға дейінгі мерзімде "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлесін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 69-ө өкіміне
қосымша
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының
ҚҰРАМЫ
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің жауапты хатшысы, қоғамдық кеңестің мүшесі
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты - Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты - Экономикалық реформа және өңірлік даму комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Инвестициялар комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамыту департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Өңірлерді талдау және бағалау департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Стратегиялық жоспарлау және талдау департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Қаржы және экономика департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Сауда қызметін реттеу департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі Технологиялық және инновациялық даму департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Инвестициялық саясат департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі жанындағы қоғамдық кеңестің төрағасы (келісім бойынша)
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"Қазақстандық индустрияны дамыту институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі жанындағы қоғамдық кеңестің өкілдері (келісім бойынша)
"Технологиялық даму жөніндегі ұлттық агенттік" акционерлік қоғамының технологияларды коммерцияландыру орталығының директоры (келісім бойынша)
"Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы Өңірлік даму департаментінің басқарушы директоры (келісім бойынша)
"Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігі кеңесі төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" акционерлік қоғамының фронт офис жобаларын басқарушы (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 69-р
В целях разработки проекта государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020":
1. Создать рабочую группу по разработке проекта государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020" (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 15 июня 2018 года разработать проект государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 69-р
СОСТАВ
рабочей группы по разработке проекта государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
Министр национальной экономики Республики Казахстан, руководитель
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
ответственный секретарь Министерства национальной экономики Республики Казахстан, член общественного совета
депутат - член Комитета по экономической политике, инновационному развитию и предпринимательству Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
депутат - член Комитета по экономической реформе и региональному развитию Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
председатель Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета по инвестициям Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
директор Департамента бюджетных инвестиций и развитию государственно-частного партнерства Министерства национальной экономики Республики Казахстан
директор Департамента анализа и оценки регионов Министерства национальной экономики Республики Казахстан
директор Департамента стратегического планирования и анализа Министерства национальной экономики Республики Казахстан
директор Департамента экономики и финансов Министерства национальной экономики Республики Казахстан
директор Департамента развития торговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан
директор Департамента технологического и инновационного развития Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
директор Департамента инвестиционной политики Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
председатель общественного совета при Министерстве финансов Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Фонд развития предпринимательства Даму" (по согласованию)
заместитель председателя правления акционерного общества "Казахстанский институт развития индустрии" (по согласованию)
представители общественного совета при Министерстве финансов Республики Казахстан (по согласованию)
директор центра коммерциализации технологий акционерного общества "Национальное агентство по технологическому развитию" (по согласованию)
управляющий директор Департамента регионального развития национальной палаты предпринимателей "Атамекен" (по согласованию)
заместитель председателя Совета объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана" (по согласованию)
управляющий проектами фронт офиса акционерного общества "Казахстанский центр государственно-частного партнерства" (по согласованию)