"Қазақстан Республикасында үкіметтік емес ұйымдар мен мемлекеттің өзара іс-қимылын дамыту жөніндегі 2016 – 2020 жылдарға арналған ұлттық жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 159-ө өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 78-ө өкімі
1. "Қазақстан Республикасында үкіметтік емес ұйымдар мен мемлекеттің өзара іс-қимылын дамыту жөніндегі 2016 – 2020 жылдарға арналған ұлттық жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 159-ө өкіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасында үкіметтік емес ұйымдар мен мемлекеттің өзара іс-қимылын дамыту жөніндегі 2016 – 2020 жылдарға арналған ұлттық жоспарда:
реттік нөмірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
8.
Қоғамдық кеңестердің республикалық мәжілісін ұйымдастыру және өткізу
Қоғамдық кеңестер мәжілісінің ұсынымдары
ДІАҚМ
2017, 2019 жылдар
2017 жылы –10200,0, 2019 жылы – 14095,0.
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-1-жолмен толықтырылсын:
"
8-1.
Қоғамдық кеңестердің республикалық конференциясын ұйымдастыру және өткізу.
Қоғамдық кеңестер үшін семинарлар өткізу
Қоғамдық кеңестер конференциясының ұсынымдары
ДІАҚМ
2018, 2020 жылдар
2018 жылы – 14095,0, 2020 жылы – 14095,0.
".
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 159-р "Об утверждении Национального плана по развитию взаимодействия неправительственных организаций и государства в Республике Казахстан на 2016 – 2020 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 78-р
1.Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 159-р "Об утверждении Национального плана по развитию взаимодействия неправительственных организаций и государства в Республике Казахстан на 2016 – 2020 годы" следующие изменение и дополнение:
в Национальном плане по развитию взаимодействия неправительственных организаций и государства в Республике Казахстан на 2016 – 2020 годы, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"
8.
Организация и проведение республиканского Мажилиса общественных советов
рекомендации Мажилиса общественных советов
МДРГО
2017,
2019 годы
2017 год –
10200,0,
2019 год – 14095,0.
";
дополнить строкой, порядковый номер 8-1, следующего содержания:
"
8-1.
Организация и проведение республиканской конференции общественных советов.
Проведение семинаров для общественных советов
рекомендации конференции общественных советов
МДРГО
2018, 2020 годы
2018 год – 14095,0,
2020 год – 14095,0.
".
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев