"Алматыдан басталған денсаулық сақтау қызметтерімен жаппай қамтуға және тұрақты даму мақсаттарына" медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі жаһандық конференцияны (Астана қаласы, 2018 жылғы 25-26 қазан) дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетін құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 117-ө өкімі
"Алматыдан басталған денсаулық сақтау қызметтерімен жаппай қамтуға және тұрақты даму мақсаттарына" медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі жаһандық конференцияны (Астана қаласы, 2018 жылғы 25-26 қазан) (бұдан әрі - конференция) сапалы дайындау және өткізу мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда конференцияны дайындау және еткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті (бұдан әрі - ұйымдастыру комитеті) құрылсын.
2. Ұйымдастыру комитеті 2018 жылғы 10 қыркүйекке дейінгі мерзімде Конференцияны дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлесін.
3. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 117-ө өкіміне
қосымша
"Алматыдан басталған денсаулық сақтау қызметтерімен жаппай қамтуға және тұрақты даму мақсаттарына" медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі жаһандық конференцияны (Астана қаласы, 2018 жылғы 25-26 қазан) дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Астана қаласы әкімінің орынбасары
Алматы қаласы әкімінің орынбасары.
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы (келісім бойынша).

Об образовании организационного комитета по подготовке и проведению глобальной конференции по первичной медико-санитарной помощи: "от Алма-Аты к всеобщему охвату услугами здравоохранения и целям устойчивого развития" (город Астана, 25-26 октября 2018 года)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 сентября 2018 года № 117-р
В целях качественной подготовки и проведения глобальной конференции по первичной медико-санитарной помощи: "от Алма-Аты к всеобщему охвату услугами здравоохранения и целям устойчивого развития" (город Астана, 25-26 октября 2018 года) (далее - конференция):
1. Образовать организационный комитет по подготовке и проведению конференции (далее - организационный комитет) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Организационному комитету в срок до 10 сентября 2018 года разработать и утвердить План мероприятий по подготовке и проведению конференции.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 сентября 2018 года № 117-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению глобальной конференции по первичной медико-санитарной помощи: "от Алма-Аты к всеобщему охвату услугами здравоохранения и целям устойчивого развития" (город Астана, 25-26 октября 2018 года)
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Министр здравоохранения Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан, секретарь
заместитель Управляющего делами Президента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
заместитель Министра обороны Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
заместитель акима города Астаны
заместитель акима города Алматы
председатель правления некоммерческого акционерного общества "Фонд социального медицинского страхования" (по согласованию).