Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен өзара іс-қимылдың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 141-ө өкімі
Мемлекеттік органдардың Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының комитеттерімен ынтымақтастығын дамыту және күшейту мақсатында:
1. Мүдделі мемлекеттік органдар белгіленген тәртіппен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен басым бағыттар бойынша өзара іс-қимыл жасау бойынша командалар (бұдан әрі - командалар) құрсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп командалардың тиісті жұмыс регламентін бекітсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.А. Досаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О некоторых вопросах взаимодействия с Организацией экономического сотрудничества и развития
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 2018 года № 141-р
В целях развития и усиления сотрудничества государственных органов с комитетами Организации экономического сотрудничества и развития:
1. Заинтересованным государственным органам в установленном порядке образовать команды по взаимодействию с Организацией экономического сотрудничества и развития по приоритетным направлениям (далее - команды).
2. Министерству национальной экономики Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами утвердить соответствующий регламент работы команд.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Досаева Е.А.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев