Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылға арналған жұмыс жоспары туралы" 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 6-ө және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Қазақстан Республикасының "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 16 қарашадағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 156-ө және "Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2016 жылғы 30 сәуірдегі № 31-ө өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 27 шілдедегі № 99-ө өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 17 қарашадағы № 147-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің мынадай өкімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылға арналған жұмыс жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 6-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылға арналған жұмыс жоспарында:
реттік нөмірі 145-жол алып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Қазақстан Республикасының "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 16 қарашадағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 156-ө және "Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2016 жылғы 30 сәуірдегі № 31-ө өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 27 шілдедегі № 99-ө өкімінде:

О внесении изменений в распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2018 года № 6-р "О Плане работы Правительства Республики Казахстан на 2018 год" и от 27 июля 2017 года № 99-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" и внесении изменений в распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 156-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года "Об обязательном социальном медицинском страховании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обязательного социального медицинского страхования" и от 30 апреля 2016 года № 31-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости населения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2018 года № 147-р
Внести изменения в следующие распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан:
1) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2018 года № 6-р "О Плане работы Правительства Республики Казахстан на 2018 год":
в Плане работы Правительства Республики Казахстан на 2018 год, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 145, исключить;
2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июля 2017 года № 99-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" и внесении изменений в распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 156-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года "Об обязательном социальном медицинском страховании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обязательного социального медицинского страхования" и от 30 апреля 2016 года № 31-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости населения":

көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2136 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2019 жылғы мамыр
Л.М. Ақтаева
".
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

в перечне правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2136 "Об утверждении перечня гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
постановление
Правительства Республики Казахстан
М3
май
2019 года
Актаева Л.М.
".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев