"Республикалық бюджеттен берілген кредиттерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 134-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 164-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 2 тамыздағы № 628 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.08.2023 № 628 қаулысымен.
"Республикалық бюджеттен берілген кредиттерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 134-ө өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Республикалық бюджеттен берілген кредиттерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі комиссияның құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының орынбасары"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті төрағасының орынбасары".
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 134-р "О создании Комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 164-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2023 года № 628.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.08.2023 № 628.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 134-р "О создании Комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов" следующее дополнение:
в составе Комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденном указанным распоряжением:
после строки:
"заместитель председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"заместитель председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев