Қазақстан Республикасында тауарларды таңбалау жүйесін құру жөнінде шешім әзірлеу үшін ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 34-ө өкімі
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасында тауарларды таңбалау жүйесін құру жөнінде шешім әзірлеу үшін ведомствоаралық жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасында тауарларды таңбалау жүйесін құру жөнінде шаралар кешенін көздейтін ұсыныстарды әзірлеп, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 19 наурыздағы
№ 34-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасында тауарларды таңбалау жүйесін құру жөнінде шешім әзірлеу үшін ведомствоаралық жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, жетекші
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитетінің төрағасы, хатшы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Қазақстан Республикасы Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің төрағасы
"Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары, басқарма мүшесі (келісу бойынша)
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы басқарма төрағасы (келісу бойынша)

О создании межведомственной рабочей группы для выработки решении по созданию системы маркировки товаров в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2019 года № 34-р
1. Создать межведомственную рабочую группу для выработки решения по созданию системы маркировки товаров в Республике Казахстан (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения, предусматривающие комплекс мер по созданию системы маркировки товаров в Республике Казахстан.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 марта 2019 года № 34-р
Состав
межведомственной рабочей группы для выработки решения по созданию системы маркировки товаров в Республике Казахстан
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан Министр финансов Республики Казахстан, руководитель
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель руководителя
председатель Комитета технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан;
вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
вице-министр юстиции Республики Казахстан
председатель Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан
председатель Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен", член правления (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Казахтелеком" (по согласованию)