Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау жөнінде комиссия құру туралы" 2017 жылғы 1 маусымдағы № 64-ө және "Шетелдік ұйымдарды" алдындағы берешектердің проблемасын шешу жөніндегі қосымша шаралар туралы" 2017 жылғы 7 маусымдағы № 71-ө өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 51-ө өкімі
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 64-ө өкімі;
2) "Шетелдік ұйымдардың алдындағы берешектердің проблемасын шешу жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 7 маусымдағы № 71-ө өкімі.
Премьер-Министр А. Мамин

О признании утратившими силу распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июня 2017 года № 64-р "О создании Комиссии по охране прав интеллектуальной собственности" и от 7 июня 2017 года № 71-р "О дополнительных мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными организациями"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 апреля 2019 года № 51-р.
Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июня 2017 года № 64-р "О создании Комиссии по охране прав интеллектуальной собственности";
2) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 июня 2017 года № 71-р "О дополнительных мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными организациями".
Премьер-Министр А. Мамин