"Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 24-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 73-ө өкімі
"Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 24-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі;"
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі;";
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі;";
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі;" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық мониторинг бөлімі секторының меңгерушісі;
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Қауіпсіздіктің жалпы мәселелері бөлімі секторының меңгерушісі;";
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы ережеде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Кеңес отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 февраля 2017 года № 24-р "Об образовании Координационного совета но вопросам экономической интеграции"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2019 года № 73-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 февраля 2017 года № 24-р "Об образовании Координационного совета по вопросам экономической интеграции" следующие изменения и дополнения:
в составе Координационного совета по вопросам экономической интеграции, утвержденном указанным распоряжением:
строку "вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан;" заменить строкой следующего содержания:
"вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан;";
строку "вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан;" заменить строкой следующего содержания:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;";
строку "вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;" заменить строкой следующего содержания:
"вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;";
после строки "вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан;" дополнить строками следующего содержания:
"заведующий сектором Отдела социально-экономического мониторинга Администрации Президента Республики Казахстан;
заведующий сектором Отдела общих вопросов безопасности Совета безопасности Республики Казахстан;";
в Положении о Координационном совете по вопросам экономической интеграции, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Заседание Совета проводятся по мере необходимости.".
Премьер-Министр А. Мамин