Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 96-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 27 қазандағы № 176-ө өкімімен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің 27.10.2022 № 176-ө өкімімен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 03.03.2021 № 47-ө өкімімен;
2) "Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 153-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жөніндегі ұлттық комиссияның құрамында:
мыналар:
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі,
Балықбаев
Такир Оспанұлы
-
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ректоры
Әлібек Асқар
-
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Ш. Шаяхметов атындағы тілдерді дамытудың республикалық үйлестіру-әдістемелік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының бас директоры енгізілсін;
"Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений и дополнений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 96-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 октября 2022 года № 176-р.
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 27.10.2022 № 176-р.
Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу распоряжением Премьер-Министра РК от 03.03.2021 № 47-р;
2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 ноября 2017 года № 153-р "О Национальной комиссии по переводу алфавита казахского языка на латинскую графику":
в составе Национальной комиссии по переводу алфавита казахского языка на латинскую графику, утвержденном указанным распоряжением:
ввести:
Министра цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан,
Балыкбаева
Такира Оспановича
-
ректора республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казахский национальный педагогический университет имени Абая" Министерства образования и науки Республики Казахстан
Алибека Аскара
-
генерального директора республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский координационно-методический центр развития языков имени Ш. Шаяхметова" Комитета по развитию языков и общественно-политической работы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
строку "Министр общественного развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр информации и общественного развития Республики Казахстан";
строку "Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан" исключить.
Премьер-Министр А. Мамин