"Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 111-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 29 қарашадағы № 221-ө өкімі
"Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 111-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссияның құрамы осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 29 қарашадағы
№221-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылғы 3 қарашадағы
№ 111-ө өкімімен
бекітілген
Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстарды әзірлейтін комиссияның құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға;
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі, төрағаның орынбасары;
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі Дін істері комитетінің төрағасы, хатшы;
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша);
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары;
Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Сыртқы министрінің орынбасары;
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі;
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астана әкімдерінің орынбасарлары.

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2016 года № 111-р "О Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 ноября 2019 года № 221-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2016 года № 111-р "О Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере" следующее изменение:
состав Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере, утвержденный указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 ноября 2019 года № 221-р
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 ноября 2016 года № 111-р
Состав
Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;
Министр информации и общественного развития Республики Казахстан, заместитель председателя;
председатель Комитета по делам религий Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан, секретарь;
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию);
заместитель Министра обороны Республики Казахстан;
вице-министр внутренних дел Республики Казахстан;
вице-министр юстиции Республики Казахстан;
заместитель министра иностранных дел Республики Казахстан;
вице-министр финансов Республики Казахстан;
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан;
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан;
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан;
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан;
вице-министр энергетики Республики Казахстан;
вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан;
вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
заместители акимов областей, городов республиканского значения и столицы.