"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оңалту және банкроттық рәсімдерін, бюджеттік, салықтық заңнаманы және теміржол көлігі туралы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 18 ақпандағы № 32-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оңалту және банкроттық рәсімдерін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары (келісу бойынша):
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және тізбеде белгіленген мерзімде қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігін хабардар етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі ұсынылған ақпаратты жинақтасын және құқықтық актілер қабылданған күннен бастап бір ай мерзімнен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 18 ақпандағы
№ 32-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования процедур реабилитации и банкротства, бюджетного, налогового законодательства и законодательства о железнодорожном транспорте"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 2020 года № 32-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования процедур реабилитации и банкротства, бюджетного, налогового законодательства и законодательства о железнодорожном транспорте" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан (по согласованию):
1) разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты согласно перечню и проинформировать Министерство финансов Республики Казахстан о принятых мерах в установленный перечнем срок.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обобщить представленную информацию и не позднее месячного срока со дня принятия правовых актов проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 февраля 2020 года № 32-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оңалту және банкроттық рәсімдерін, бюджеттік, салықтық заңнаманы және теміржол көлігі туралы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2020 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
2.

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования процедур реабилитации и банкротства, бюджетного, налогового законодательства и законодательства о железнодорожном транспорте"
п/п
Наименование правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль
2020 года
Баедилов К.Е.
2.

"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2020 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
3.
"Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 936 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2020 жылғы ақпан
Б.С. Камалиев
4.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
5.
Оңалту және банкроттық саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын және тексеру парақтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині ҰЭМ БП (келісу бойынша)
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов Ж.Х. Мәдиев
6.
Магистральдық теміржол желісін және теміржол көлігінің жылжымалы құрамын дамыту мақсатында шығарылған тасымалдаушының облигациялары бойынша купондық сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2020 жылғы наурыз
Б.С. Камалиев
7.
Магистральдық теміржол желісін және теміржол көлігінің жылжымалы құрамын дамыту мақсатында шығарылған тасымалдаушының облигациялары бойынша купондық сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауға арналған үлгілік шартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2020 жылғы наурыз
Б.С. Камалиев
8.
"Мемлекеттік инвестициялық жобаның инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе түзету, оған қажетті сараптамаларды жүргізу, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау, іріктеу, іске асырылуын мониторингілеу және бағалау және бюджеттік кредиттеудің орындылығын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 129 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2020 жылғы наурыз
Ж.Х. Мәдиев
9.
Борышкерді оңалту жоспарының үлгілік нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
10.
Егер салықтар мен кедендік төлемдер бойынша кредитор, мемлекеттік орган немесе мемлекет қатысатын заңды тұлға өтініш беруші болып табылса, уақытша басқарушыны таңдау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
11.
Бақылау субъектісіне бармай профилактикалық бақылау нәтижелері бойынша анықталған бұзушылықтарды жою туралы хабарламаны және бақылау субъектісіне бармай профилактикалық бақылау нәтижелері бойынша анықталған жойылуы мүмкін емес бұзушылықтар туралы хабарламаның нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
12.
Борышкердің коэффициенттерін есептеу және қаржылық орнықтылық сыныптарының шекараларын айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
13
Уақытша әкімшінің, уақытша басқарушының және оңалтуды басқарушының борышкердің қаржылық орнықтылығы туралы, сондай-ақ оңалту жоспарында көзделген іс-шараларды іске асыруды ескере отырып, банкроттықты басқарушының борышкердің қаржылық орнықтылығы туралы қорытындысының үлгілік нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
14.
Уақытша әкімшінің немесе уақытша басқарушының негізгі сыйақысының ең төмен шегін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
15.
Банкроттықты басқарушының негізгі сыйақысының ең төмен және ең жоғары шектерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
16.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль
2020 года
Баедилов К.Е.
3.
О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 936 "О некоторых вопросах Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль
2020 года
Камалиев Б.С.
4.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
приказ Первого заместителя Премьер - Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
5.
Об утверждении критериев оценки степени рисков и проверочных листов в области реабилитации и банкротства
совместный приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МФ
МНЭ
ГП (по согласованию)
март
2020 года
Баедилов К.Е.
Мадиев Ж.Х.
6.
Об утверждении правил субсидирования ставок купонного вознаграждения по облигациям перевозчика, выпущенным в целях развития магистральной железнодорожной сети и подвижного состава железнодорожного транспорта
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2020 года
Камалиев Б.С.
7.
Об утверждении типового договора на субсидирование ставки купонного вознаграждения по облигациям перевозчика, выпущенным в целях развития магистральной железнодорожной сети и подвижного состава железнодорожного транспорта
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
март
2020 года
Камалиев Б.С.
8.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 129 "Об утверждении Правил разработки или корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения государственного инвестиционного проекта, а также планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций и определения целесообразности бюджетного кредитования"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
март
2020 года
Мадиев Ж.Х.
9.
Об утверждении типовой формы плана реабилитации должника
приказ Первого заместителя Премьер - Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
10.
Об утверждении правил выбора временного управляющего, если заявителем является кредитор по налогам и таможенным платежам, государственный орган или юридическое лицо с участием государства
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
11.
Об утверждении форм уведомления об устранении нарушений, выявленных по результатам профилактического контроля без посещения субъекта контроля и извещения о нарушениях, выявленных по результатам профилактического контроля без посещения субъекта контроля, которые невозможно устранить
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики - Казахстан Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
12.
Об утверждении правил расчета коэффициентов и определения границ классов финансовой устойчивости должника
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики - Казахстан Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
13.
Об утверждении типовых форм заключения временного администратора, временного управляющего и реабилитационного управляющего о финансовой устойчивости должника, а также банкротного управляющего о финансовой устойчивости должника с учетом реализации мероприятий, предусмотренных планом реабилитации
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
14.
Об установлении минимального предела основного вознаграждения временного администратора или временного управляющего
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
15.
Об установлении минимального и максимального пределов основного вознаграждения банкротного управляющего
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
16.

"Борышкердің (банкроттың) мүлкін (активтерін) сату бойынша электрондық аукционды өткізу қағидаларын бекіту және оны ұйымдастырушыны айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 178 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
17.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында әкімші қызметін жүзеге асыруға құқығы бар тұлғалардың тізімін орналастыру, оңалтуды және банкроттықты басқарушыларды тағайындау мен шеттету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
18.
"Оңалтуды және банкроттықты басқарушылардың қорытынды есебінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 224 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
19.
Оңалту рәсімінің немесе банкроттық рәсімінің жүзеге асырылу барысы туралы ағымдағы және сұралатын ақпараттардың нысандарын, сондай-ақ оларды ұсыну қағидалары мен мерзімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
20
Уақытша және банкроттықты басқарушыға негізгі сыйақыны төлеудің қағидаларын, сондай-ақ өзге де әкімшілік шығыстарды өтеудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
21.
Кредиторлар талаптары тізілімінің нысандарын, оны қалыптастыру қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
22.
Қалыптастырылған кредиторлар талаптары тізіліміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
23.
Әкімшінің уәкілетті органмен және өзге де тұлғалармен электрондық тәсілмен өзара іс-қимылды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
24
Борышкердің, сондай-ақ оның құрылтайшылары (қатысушылары) мен лауазымды адамдарының орналасқан жерін анықтаудың мүмкін болмауын растайтын құжатты жасау қағидаларын және оның нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
25.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 178 "Об утверждении Правил проведения электронного аукциона по продаже имущества (активов) должника (банкрота) и определении его организатора"
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
17.
Об утверждении правил размещения на интернет- ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан списка лиц, имеющих право осуществлять деятельность администратора, назначения и отстранения реабилитационного и банкротного управляющих
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
18.
О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 15 мая 2014 года № 224 "Об утверждении форм заключительного отчета реабилитационного и банкротного управляющих"
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
19.
Об утверждении форм текущей и запрашиваемой информации о ходе осуществления реабилитационной процедуры или процедуры банкротства, а также правил и сроков ее предоставления
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
20.
Об утверждении правил выплаты основного вознаграждения временному и банкротному управляющим, а также правил и размера возмещения иных административных расходов
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
21.
Об утверждении форм реестра требований кредиторов, правил и сроков его формирования
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
22.
Об утверждении правил внесения изменений и дополнений в сформированный реестр требований кредиторов
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
23.
Об утверждении правил осуществления взаимодействия администратора с уполномоченным органом и иными лицами электронным способом
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
24.
Об утверждении правил составления и формы документа, подтверждающего невозможность установления места нахождения должника, а также его учредителей (участников) и должностных лиц
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
25.

"Бюджеттік өтінімді дайындау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 511 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Б.Ш. Шолпанқұлов
26.
"Бюджеттің атқарылуы мен оның кассалық қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Б.Ш. Шолпанқұлов
27.
Әкімшінің біліктілігін арттыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Қ.Е. Баеділов
28.
Бюджет процесі саласындағы интеграторды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы бірінші вице-министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы наурыз
Б.Ш. Шолпанқұлов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БП - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
ИИДМ - Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 511 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки"
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Шолпанкулов Б.Ш.
26.
О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания"
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Шолпанкулов Б.Ш.
27.
Об утверждении правил повышения квалификации администратора
приказ Первого заместителя Премьер- Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Баедилов К.Е.
28.
Об определении интегратора в области бюджетного процесса
приказ первого вице-министра финансов Республики Казахстан
МФ
март
2020 года
Шолпанкулов Б.Ш.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МИИР - Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан