Нұр-Сұлтан және Алматы қалаларындағы экологиялық ахуалды жақсарту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 74-ө өкімі
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Нұр-Сұлтан және Алматы қалаларындағы экологиялық ахуалды жақсарту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін ведомствоаралық тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2020 жылғы 10 маусымға дейінгі мерзімде Нұр-Сұлтан және Алматы қалаларының экологиялық проблемаларын кешенді шешу жөніндегі жол картасының жобасын әзірлесін және оны Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 22 мамырдағы
№ 74-ө өкіміне
қосымша
Нұр-Сұлтан және Алматы қалаларындағы экологиялық ахуалды жақсарту мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін ведомствоаралық жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрілігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің төрағасы, хатшы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасының Қаржы бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі
Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары
Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің "Қазгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы Базалық сапалар және экология департаментінің басқарушы директоры (келісу бойынша)

О создании межведомственной рабочей группы для выработки предложений по вопросам улучшения экологической ситуации в городах Нур-Султане и Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 мая 2020 года № 74-р.
1. Создать межведомственную рабочую группу для выработки предложений по вопросам улучшения экологической ситуации в городах Нур-Султане и Алматы (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе выработать в срок до 10 июня 2020 года и внести в Правительство Республики Казахстан проект Дорожной карты по комплексному решению экологических проблем городов Нур-Султана и Алматы.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 мая 2020 года № 74-р
Состав
межведомственной рабочей группы для выработки предложений по вопросам улучшения экологической ситуации в городах Нур-Султане и Алматы
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, заместитель руководителя
председатель Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан, секретарь
первый заместитель министра внутренних дел Республики Казахстан
первый вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан
первый заместитель акима города Алматы
первый заместитель акима Алматинской области
заместитель акима города Нур-Султана
генеральный директор республиканского государственного предприятия "Казгидромет" Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
управляющий директор департамента базовых отраслей и экологии Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)