"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 13 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 84-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 13 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігін хабардар етсін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі ұсынылған ақпаратты жинақтасын және құқықтық актілер қабылданған күннен бастап бір ай мерзімнен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 18 маусымдағы
№ 84-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 13 мая 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июня 2020 года № 84-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 13 мая 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню и проинформировать Министерство финансов Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обобщить представленную информацию и не позднее месячного срока со дня принятия правовых актов проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 июня 2020 года № 84-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 13 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Нормативтік құқықтық актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 13 мая 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
№ п/п Наименование правового акта Форма нормативного правового акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правового акта
1 2 3 4 5 6
1.

"Қаржы мониторингі субъектілерінің қаржы мониторингіне жататын операциялар туралы мәліметтер мен ақпарат беру қағидаларын және күдікті операцияны айқындау белгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 1484 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
2.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
3.
"Террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуының үлгілік паспортын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1217 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2020 жылғы қыркүйек
А.Р. Заппаров
4.
Объектілерді террористік тұрғыдан осал объектілерге жатқызу қағидалары мен өлшемшарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісу бойынша)
2020 жылғы қыркүйек
Н.Д. Білісбеков
5.
Террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыруға қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісу бойынша)
2020 жылғы қыркүйек
Н.Д. Білісбеков
6.
Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры мен ерікті жинақтаушы зейнетақы қорлары үшін ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Басқарма қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша), Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Н.А. Әбдірахманов
7.
Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушылары және орталық депозитарий үшін ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Басқарма қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша), Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Н.А. Әбдірахманов
8.
Қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл жасау мақсатында сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары және сақтандыру брокерлері үшін ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Басқарма қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша), Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Н.А. Әбдірахманов
9.
Қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл жасау мақсатында қор биржасы үшін ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Басқарма қаулысы
ҚНРДА (келісу бойынша), Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Н.А. Әбдірахманов
10.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года № 1484 "Об утверждении Правил представления субъектами финансового мониторинга сведений и информации об операциях, подлежащих финансовому мониторингу, и признаков определения подозрительной операции"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
2.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
3.
О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1217 "Об утверждении типового паспорта антитеррористической защищенности объектов, уязвимых в террористическом отношении"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
сентябрь 2020 года
Заппаров А.Р.
4.
Об утверждении правил и критериев отнесения объектов к уязвимым в террористическом отношении
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ
(по согласованию)
сентябрь 2020 года
Билисбеков Н.Д.
5.
Об утверждении требований к организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ
(по согласованию)
сентябрь 2020 года
Билисбеков Н.Д.
6.
Об утверждении требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для единого накопительного пенсионного фонда и добровольных накопительных пенсионных фондов
постановление Правления
АРРФР
(по согласованию), МФ
сентябрь 2020 года
Абдрахманов Н.А.
7.
Об утверждении требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для профессиональных участников рынка ценных бумаг и центрального депозитария
постановление Правления
АРРФР
(по согласованию), МФ
сентябрь 2020 года
Абдрахманов Н.А.
8.
Об утверждении требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для страховых (перестраховочных) организаций и страховых брокеров
постановление Правления
АРРФР
(по согласованию), МФ
сентябрь 2020 года
Абдрахманов Н.А.
9.
Об утверждении требований к Правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для фондовой биржи
постановление Правления
АРРФР
(по согласованию), МФ
сентябрь 2020 года
Абдрахманов Н.А.
10.

"Қаржы мониторингі субъектiлерiн жұмыскерлерді даярлау және оқыту бойынша қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 533 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
11.
Қаржы мониторингі саласындағы тексеру жүргізу бойынша тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін және тексеру парағының нысанын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ҰЭМ
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
12.
Қаржы мониторингі субъектілерінің қаржы мониторингіне жататын операциялар туралы мәліметтер мен ақпаратты беру қағидаларын және күдікті операцияны айқындау белгілерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, Әділетмині, МСМ, ҰБ (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша)
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
13.
"Терроризмді және экстремизмді қаржыландырумен байланысты ұйымдар мен тұлғалардың тізбесін жасау және оны мемлекеттік органдардың назарына жеткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 қарашадағы № 576, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 962, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 11-1-2/539, Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 6, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 17 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 34 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің, Қазақстан Республикасы Бас прокурорының, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, Әділетмині, БП (келісу бойынша), СІМ, ҰҚК (келісу бойынша), ІІМ
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
14.
Терроризмді және экстремизмді қаржыландырумен байланысты ұйымдар мен тұлғалардың тізбесінен қылмыстық жазасын өтеген жеке тұлғаны алып тастау туралы құқық қорғау немесе арнаулы мемлекеттік органдардың қорытындысын дайындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің, Қазақстан Республикасы Бас прокурорының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, БП
(келісу бойынша), ҰҚК (келісу бойынша), ІІМ (келісу бойынша)
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
15.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 533 "Об утверждении требований к субъектам финансового мониторинга по подготовке и обучению работников"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
11.
Об утверждении критериев оценки степени риска и формы проверочного листа по проверкам в области финансового мониторинга
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МФ, МНЭ
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
12.
Об утверждении правил представления субъектами финансового мониторинга сведений и информации об операциях, подлежащих финансовому мониторингу, и признаков определения подозрительной операции
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, МЮ, МКС, НБ
(по согласованию), АРРФР
(по согласованию)
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
13.
О признании утратившим силу совместного приказа Министра финансов Республики Казахстан от 20 ноября 2015 года № 576, Министра юстиции Республики Казахстан от 25 января 2016 года № 34, Генерального Прокурора Республики Казахстан от 20 января 2016 года № 6, Министра иностранных дел Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 11-1-2/539, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 17 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 962 "Об утверждении Правил составления и доведения до государственных органов перечня организаций и лиц, связанных с финансированием терроризма и экстремизма"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан, Министра юстиции Республики Казахстан, Генерального Прокурора Республики Казахстан, Министра иностранных дел Республики Казахстан, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан и Министра внутренних дел Республики Казахстан
МФ, МЮ, ГП (по согласованию), МИД, КНБ (по согласованию), МВД
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
14.
Об утверждении правил подготовки заключения правоохранительными или специальными государственными органами об исключении физического лица, отбывшего уголовное наказание, из перечня организаций и лиц, связанных с финансированием терроризма и экстремизма
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан, Генерального прокурора Республики Казахстан, Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан и Министра внутренних дел Республики Казахстан
МФ, ГП (по согласованию), КНБ (по согласованию), МВД
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
15.

"Терроризмді және экстремизмді қаржыландырумен байланысты ұйымдар мен тұлғалар тізбесіне енгізілген жеке тұлғаға өзінің тіршілік-тынысын қамтамасыз етуі үшін қаражат төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 613 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
16.
Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында қаржылық емес сектор үшін ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
17.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
18.
"Нотариустарға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 531 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 360 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, Әділетмині
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
19.
"Ойын бизнесі мен лотереяларды ұйымдастырушыларға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 527 және Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 112 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, МСМ
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
20.
"Ақша аударымы қызметін көрсететін почта операторларына арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 499 және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 182 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ЦДИАӨМ
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
21.
"Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында төлем ұйымдары үшін ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 532 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 28 қазандағы № 262 бірлескен бұйрығымен және қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ҰБ
(келісу бойынша)
2020 жылғы қыркүйек
Қ.Е. Баеділов
22.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 613 "Об утверждении Правил выплаты средств физическому лицу, включенному в перечень организаций и лиц, связанных с финансированием терроризма и экстремизма, для обеспечения своей жизнедеятельности"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
16.
Об утверждении требований к Правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для не финансового сектора
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
17.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
18.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 531 и Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 360 "Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для нотариусов"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра юстиции Республики Казахстан
МФ, МЮ
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
19.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 ноября 2014 года № 527 и Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 112 "Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для организаторов игорного бизнеса и лотерей"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МФ, МКС
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
20.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 499 и Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 182 "Об утверждении требований к Правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для операторов почты, оказывающих услуги по переводу денег"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МФ, МЦРИАП
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
21.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 октября 2016 года № 532 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2016 года № 262 "Об утверждении требований к Правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для платежных организаций"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Председателя правления Национального Банка Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию)
сентябрь 2020 года
Баедилов К.Е.
22.

"Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар күзететін Қазақстан Республикасының объектілерін қоспағанда, террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалу жағдайына және олардың басшыларының Қазақстан Республикасының терроризмге қарсы іс-қимыл туралы заңнамасында көзделген талаптарды сақтауына бақылау саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 582 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2020 жылғы қыркүйек
А.Р. Заппаров
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині – Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҚНРДА– Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
МСМ – Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
СІМ – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ҰБ – Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
ҰҚК – Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі

О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 июля 2015 года № 582 "Об утверждении проверочного листа в сфере контроля за состоянием антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, за исключением объектов Республики Казахстан, охраняемых Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, а также специальными государственными органами, и соблюдением их руководителями требований, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о противодействии терроризму"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
сентябрь 2020 года
Заппаров А.Р.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
АРРФР - Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
МКС - Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП - Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан