Іске асырылмаған бастапқы уран материалына өтемақы құнын айқындау жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 120-ө өкімі
1995 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ядролық оқ-дәрілерді кәдеге жарату кезіндегі ынтымақтастық және өзара есеп айырысу туралы келісімге 2017 жылғы 19 қыркүйекте Вена қаласында жасалған хаттаманы орындау және іске асырылмаған бастапқы уран материалына өтемақы құнын айқындау мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда іске асырылмаған бастапқы уран материалына өтемақы құнын айқындау жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде іске асырылмаған бастапқы уран материалына өтемақы құнын айқындау жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау жұмыс тобының басшысына жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 120-ө өкіміне
қосымша
Іске асырылмаған бастапқы уран материалына өтемақы құнын айқындау жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі, басшы
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі, басшының орынбасары
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі Атом энергетикасы және өнеркәсібі департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
"Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по выработке предложений по определению стоимости компенсации за нереализованный исходный урановый материал
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 сентября 2020 года № 120-р
В целях выполнения Протокола к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о сотрудничестве и взаимных расчетах при утилизации ядерных боеприпасов от 20 января 1995 года, совершенному в городе Вена 19 сентября 2017 года, и определения стоимости компенсации за нереализованный исходный урановый материал:
1. Создать рабочую группу по выработке предложений по определению стоимости компенсации за нереализованный исходный урановый материал (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по определению стоимости компенсации за нереализованный исходный урановый материал.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на руководителя рабочей группы.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 сентября 2020 года № 120-р
Состав
рабочей группы по выработке предложений по определению стоимости компенсации за нереализованный исходный урановый материал
Министр энергетики Республики Казахстан, руководитель
вице-министр энергетики Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента атомной энергетики и промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан, секретарь
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр юстиции Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
председатель правления акционерного общества "Национальная атомная компания "Казатомпром" (по согласованию)
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)