"G4 city" Алматы қаласының 4 серіктес-қаласын салу жобасын іске асыру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 124-ө өкімі
"G4 сity" Алматы қаласының 4 серіктес-қаласын салу жобасын іске асыру мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда "G4 сity" Алматы қаласының 4 серіктес-қаласын салу жобасын іске асыру жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2020 жылғы 12 қазанға дейінгі мерзімде "G4 сity" Алматы қаласының 4 серіктес-қаласын салу жобасын кешенді іске асыру жөніндегі жол картасын әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
Премьер-Министр А.Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 33 қыркүйектегі
№ 124-ө өкіміне
қосымша
"G4 сity" Алматы қаласының 4 серіктес-қаласын салу жобасын іске асыру жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Өңірлік даму департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Алматы облысы әкімінің орынбасары
"Астана" халықаралық қаржы орталығы" акционерлік қоғамы әкімшілігінің бірінші орынбасары (келісу бойынша)
"Caspiangroup" акционерлік қоғамы төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по реализации проекта по строительству 4-х городов-спутников города Алматы "G4 city"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 сентября 2020 года № 124-р
В целях реализации проекта по строительству 4-х городов-спутников города Алматы "G4 city":
1. Создать рабочую группу по реализации проекта по строительству 4-х городов-спутников города Алматы "G4 city" (далее — рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 12 октября 2020 года разработать Дорожную карту по комплексной реализации проекта по строительству 4-х городов - спутников города Алматы "G4 city".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Скляра Р.В.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 сентября 2020 года № 124-р
Состав
рабочей группы по реализации проекта по строительству 4-х городов - спутников города Алматы "G4 city"
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента регионального развития Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр юстиции Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
первый вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
заместитель акима города Алматы заместитель акима Алматинской области
первый заместитель администрации акционерного общества "Международный финансовый центр "Астана" (по согласованию)
заместитель председателя акционерного общества "Caspiangroup" (по согласованию)