"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың арсеналдары, базалары мен қоймалары жанындағы тыйым салынған аймақтар мен тыйым салынған аудандар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 29 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 16 қазандағы № 136-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың арсеналдары, базалары мен қоймалары жанындағы тыйым салынған аймақтар мен тыйым салынған аудандар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 29 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 мая 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам запретных зон и запретных районов при арсеналах, базах и складах Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 октября 2020 года № 136-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 мая 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам запретных зон и запретных районов при арсеналах, базах и складах Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований" (далее – перечень).

2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актіні қабылдасын және қабылданған шаралар туралы келесі тоқсанның 20-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 16 қазандағы
№ 136-ө өкімімен
бекітілген

2. Министерству обороны Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующий ведомственный правовой акт согласно перечню и не позднее 20 числа месяца следующего квартала проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 16 октября 2020 года № 136
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың арсеналдары, базалары мен қоймалары жанындағы тыйым салынған аймақтар мен тыйым салынған аудандар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 29 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Құқықтық актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актіні сапалы және уақтылы әзірлеу мен енгізуге жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың арсеналдары, базалары мен қоймалары жанындағы тыйым салынған аймақтарды, Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың арсеналдары, базалары мен қоймалары жанындағы тыйым салынған аудандарды белгілеу қағидаларын және Қарулы Күштердің,
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині, ІІМ, ҰҚК (келісу бойынша), МКҚ (келісу бойынша), БП (келісу бойынша), ТЖМ
2020 жылғы қазан
Р.Н. Шпекбаев
1
2
3
4
5
6
басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың арсеналдары, базалары мен қоймалары жанындағы тыйым салынған аймақтар мен Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың арсеналдары, базалары мен қоймалары жанындағы тыйым салынған аудандар тізбесін бекіту туралы
2.

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 мая 2020 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам запретных зон и запретных районов при арсеналах, базах и складах Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований"
№ п/п Наименование правового акта Форма правового акта Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок исполнения Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правового акта
1 2 3 4 5 6
1.
Об утверждении правил установления запретных зон при арсеналах, базах и складах Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований, запретных районов при арсеналах, базах и складах Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований и
постановление Правитель
ства Республики Казахстан
МО, МВД, КНБ (по согласованию),
СГО (по согласованию),
ГП (по согласованию), МЧС
октябрь 2020 года
Шпекбаев Р.Н.
1
2
3
4
5
6
перечня запретных зон при арсеналах, базах и складах Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований и запретных районов при арсеналах, базах и складах Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований
2.

"Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың арсеналдары, базалары мен қоймалары жанындағы тыйым салынған аймақтарды және Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың арсеналдары, базалары мен қоймалары жанындағы тыйым салынған аудандарды белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 155 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бұйрығы
Қорғанысмині
2020 жылғы қараша
Р.Н. Шпекбаев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ҰҚК – Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
МКҚ – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
ТЖМ – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі

О признании утратившим силу приказа Министра обороны Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 155 "Об утверждении Правил установления запретных зон при арсеналах, базах и складах Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований и запретных районов при арсеналах, базах и складах Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований"
приказ Министра обороны Республики Казахстан
МО
ноябрь
2020 года
Шпекбаев Р.Н.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МО – Министерство обороны Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
КНБ – Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
СГО – Служба государственной охраны Республики Казахстан
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МЧС – Министерство чрезвычайных ситуаций Республики Казахстан
____________________________________