"Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 55-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 17 қарашадағы № 144-ө өкімі.
"Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 55-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
1. "Жұмыспен қамтудың 2020 - 2021 жылдарға арналған жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 55-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Жұмыспен қамтудың 2020 - 2021 жылдарға арналған жол картасында:
"Инфрақұрылымдық жобаларды іске асыру тәртібі мен шарттары" деген тарауда:
бесінші бөлікте:
бірінші абзац мынадай редакцияла жазылсын:
"ЖАО және бюджеттік бағдарламалар әкімшілері инфрақұрылымдық жобаларды іске асыру шеңберінде:";
төртінші абзац мынадай редакцияла жазылсын:
"3) тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді инфрақұрылымдық жобаны іске асыруға көзделген қаражаттың жалпы көлемінің кемінде 90 % көлемінде болған кезде отандық өндірушілерден сатып алуды, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін кейіннен құрылыс- монтаждау жұмыстарын жасай отырып, медициналық технологиялық жабдықтармен жиынтықта дайын модульдік конструкцияларды және коронавирус инфекциясынын таралуына қарсы күрес үшін медициналық жабдықтарды алуды;".
2. Осы өкімнің орындалуына бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 55-р "Об утверждении Дорожной карты занятости на 2020- 2021 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2020 года № 144-р
1. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 55-р "Об утверждении Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы" следующие изменения:
в Дорожной карте занятости на 2020 - 2021 годы, утвержденной указанным распоряжением:
в главе "Порядок и условия реализации инфраструктурных проектов":
в части пятой:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"МИО и администраторы бюджетных программ в рамках реализации инфраструктурных проектов обеспечивают:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"3) закуп, приобретение товаров, работ и услуг у отечественных производителей при их наличии в объеме не менее 90 % от общего объема средств, предусмотренных на реализацию инфраструктурного проекта, а также приобретение готовых модульных конструкций для размещения инфекционных больниц в комплекте с медицинским технологическим оборудованием с последующими строительно-монтажными работами и медицинского оборудования для борьбы с распространением коронавирусной инфекции;".
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Мамин