"Республикалық бюджеттен берілген кредиттерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 134-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 152-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 2 тамыздағы № 628 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.08.2023 № 628 қаулысымен.
"Республикалық бюджеттен берілген кредиттерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және кайта құрылымдау жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 134-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Республикалық бюджеттен берілген кредиттерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнінде комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Қаржы бірінші вице-министрі, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджеттік кредиттеу, Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры және қаржы секторы мәселелері бойынша өзара іс-қимыл департаментінің директоры, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы бірінші вице-министрі, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті төрағасының орынбасары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджеттік кредиттеу, Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры және қаржы секторы мәселелері бойынша өзара іс-қимыл департаментінің директоры";
"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электроэнергетика департаментінің директоры" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасын дамыту департаментінің директоры";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Үйлестіру департаментінің директоры (келісім бойынша)" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 134-р "О создании Комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 декабря 2020 года № 152-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2023 года № 628.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.08.2023 № 628.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 134-р "О создании Комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов" следующие изменения и дополнение:
в составе Комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый вице-министр финансов Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Министр финансов Республики Казахстан, председатель";
строку "директор Департамента бюджетного кредитования, Национального фонда Республики Казахстан и взаимодействия по вопросам финансового сектора Министерства финансов Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Первый вице-министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя";
после строки "заместитель председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"директор Департамента бюджетного кредитования, Национального фонда Республики Казахстан и взаимодействия по вопросам финансового сектора Министерства финансов Республики Казахстан";
строку "директор Департамента электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"директор Департамента развития электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан";
строку "директор Департамента координации Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)" исключить.
Премьер-Министр А. Мамин