"Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 38-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актінің жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған күннен бастап бір ай мерзімнен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 24 ақпандағы
№ 38-ө өкімімен
бекітілген
"Астық туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 21 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с № Құқықтық актінің атауы Актінің нысаны Орындауға жауапты мемлекеттік орган Орындау мерзімі Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1 2 3 4 5 6
1
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2021 жылғы ақпан
А.С. Сапаров
2
Астық нарығы жөніндегі операторды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2021 жылғы ақпан
А.С. Сапаров
3
Астықтың резервтік қорын басқару жөніндегі қағидаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2021 жылғы наурыз
А.С. Сапаров
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
АШМ – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі.

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О зерне"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 февраля 2021 года № 38-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О зерне" (далее - перечень).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством Республики Казахстан порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты согласно перечню и не позднее месячного срока со дня принятия проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24 февраля 2021 года № 38-р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О зерне"
п/п
Наименование правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правовых актов
1 2 3 4 5 6
1
О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
февраль 2021 года
Сапаров А.С.
2
Об определении оператора по зерновому рынку
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
февраль 2021 года
Сапаров А.С.
3
Об утверждении правил по управлению резервным запасом зерна
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
март 2021 года
Сапаров А.С.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.