"Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 11-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 31 мамырдағы № 96-ө өкімі.
"Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 11-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Заң жобалау қызметі мәселелері женіндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
6-тармақтың 8) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) реттеушілік саясаттың консультативтік құжаттарына негізделген заң жобалары тұжырымдамаларының жобаларын қарастыру;";
10-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген екіммен бекітілген Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары;
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің орынбасары;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің аппарат басшысы;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің аппарат басшысы;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің аппарат басшысы;
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің аппарат басшысы;
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің аппарат басшысы;
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің аппарат басшысы;
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш енеркәсібі министрлігінің аппарат басшысы;
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің аппарат басшысы (келісу бойынша);"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі, төрағаның орынбасары;
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице- министрі;
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша);";
"Қазақстан құрылыс салушылар қауымдастығының атқарушы директоры (келісім бойынша);" деген жол алып тасталсын;
"Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының "Парламентаризм институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорының директоры." деген жолмен толықтырылсын.
Премьер-Министр А.Мамин

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 11-р "О Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 мая 2021 года № 96-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 11-р "О Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности" следующие изменения и дополнение:
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
подпункт 8) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"8) рассмотрение проектов концепций законопроектов, основанных на консультативных документах регуляторной политики;";
пункт 10 исключить;
в составе Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности, утвержденном указанным распоряжением: строки:
"заместитель Министра юстиции Республики Казахстан, заместитель председателя;
заместитель Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
руководитель аппарата Министерства финансов Республики Казахстан;
руководитель аппарата Министерства образования и науки Республики Казахстан;
руководитель аппарата Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
руководитель аппарата Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
руководитель аппарата Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
руководитель аппарата Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан;
руководитель аппарата Министерства цифрового развития инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
руководитель аппарата Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию);"
изложить в следующей редакции:
"вице-министр юстиции Республики Казахстан, заместитель председателя;
вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
вице-министр финансов Республики Казахстан;
вице-министр образования и науки Республики Казахстан;
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан;
вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан;
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
заместитель председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию);";
строку "исполнительный директор Ассоциации застройщиков Казахстана (по согласованию);" исключить;
дополнить строкой "директор республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт парламентаризма" Управления материально-технического обеспечения.".
Премьер-Министр А. Мамин