Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі жұмыс тобының қазақстандық бөлігін құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 17 маусымдағы № 114-ө өкімі.
Қырғыз Республикасымен сауда-экономикалық ынтымақтастықты кеңейту мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі жұмыс тобының (бұдан әрі - жұмыс тобы) қазақстандық бөлігі құрылсын.
2. Жұмыс тобының міндеті өзара тауар айналымы көлемін ұлғайту және екіжақты сауда саласындағы мәселелерді жедел шешу жөнінде ұсыныстар тұжырымдау болып табылады.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ә.А. Смайыловқа жүктелсін.
Премьер-Министр А.Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 17 маусымдағы
№ 114-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі жұмыс тобының қазақстандық бөлігінің құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Шекара бақылау департаменті бастығының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Сыртқы сауда палатасының төрағасы (келісу бойынша)

О создании казахстанской части рабочей группы по торгово-экономическому сотрудничеству между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2021 года № 114-р
В целях расширения торгово-экономического сотрудничества с Кыргызской Республикой:
1. Создать казахстанскую часть рабочей группы по торгово-экономическому сотрудничеству между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Задачей рабочей группы является выработка предложений по увеличению объемов взаимного товарооборота и оперативному решению вопросов в области двусторонней торговли.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Смаилова А.А.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 июня 2021 года 114-р
Состав казахстанской части рабочей группы по торгово-экономическому сотрудничеству между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан, заместитель руководителя
вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан, секретарь
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
первый вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан
вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
заместитель начальника Департамента пограничного контроля Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
председатель Внешнеторговой палаты Республики Казахстан (по согласованию)